TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/20/ 10:55:17   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 3
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Nardymas su balionais | Pasinerimas
Puslapis 2 iš 4 < 1 2 3 4 >
Kuzmicius RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 646
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 11.03.08
Parašyta 2008/12/22/ 00:08:13
Viskas buvo taip ,suzinojes apie povandenine medziokle ir pasiklausinejes vieno irgi tris kartus panerusio medziotojo nulekiau i diugoni ir gerokai patustines saskaita susipirkau viska ko reikia.aisku neviskuo buvau veliau patenkintas bet nieko nepadarysi.nebuvo diugonyje tik sautuvo,bet kolkas bejo apsieisiu pagalvojau.na ir ta pacia diena nulekiau prie populiariausio vilniuje ezeriuko,kur knibzdete knibzdeju visokiu smalsuoliu spoksanciu i mane kaip i stebukla.na is pirmo pasinardymo nesigavo nieko gero,nes matomumas buvo 0 .is antro karto irgi gavosi visiskas snipstas.trecias kartas buvo zymiai persoko abu pirmus ir man pasiseke pasigrozeti povandeniniu pasauliu.
Bet tai buvo nepalyginama su tuo kokius pojucius patyriau nusipirkes sautuveli ir nuvaziaves i baltuosius lakajus .nors ir nenusoviau nieko bet jausmas buvo nepakartojamas ,pirma karta maciau povandenini pasauli,zuvis ju naturalioje aplinkoje,tukstantinius pulkus mailiaus plaukiancius tiesiai i mane ir apglebiancius lyg koks didelis ir tirstas debesis ir vel issisklaidantis o kai atsisuki atgal paziuret debesys jau budavo nutoles ir bandymas pasivyt nueidavo perniek.Mazos sprindines lydekaites leisdavosi netgi palieciamos ir tik tada sprukdavo tolyn ,zinoma didesnes zuvies nemaciau nes nemokejau ieskot bet ispudis liko neisdildomas neriam thumbs up


Kai hobis virsta darbu,reikia keist hobi!!!
tamulis RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys




Pranešimai: 579
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.06.08
Parašyta 2009/02/05/ 11:10:55
Mane visą laiką traukė vanduo,bet niekada labai nesižavėjau povandeniniu pasauliu kol nenuvažiavome prie Adrijos jūros ir ten panardęs supratau apie povandeninį grožį.Pernai pradėjau Lietuvoje po truputi nardyti bei bandyti medžioti.Aišku kol kas pasigirti kažkuo būtų labai sunku,bet rankų kol kas nenuleidau ir manau šiais metais rasiu bendraminčių kurie patars ar pasidalins savo patirtimi.smile
REKLAMA
Garbanius RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/02/05/ 11:29:17
tamulis parašė:
Mane visą laiką traukė vanduo,bet niekada labai nesižavėjau povandeniniu pasauliu kol nenuvažiavome prie Adrijos jūros ir ten panardęs supratau apie povandeninį grožį.Pernai pradėjau Lietuvoje po truputi nardyti bei bandyti medžioti.Aišku kol kas pasigirti kažkuo būtų labai sunku,bet rankų kol kas nenuleidau ir manau šiais metais rasiu bendraminčių kurie patars ar pasidalins savo patirtimi.smile

Tai saunu kad susidomejai, siame forume rasi daug info apie visus klausimus,kurie tave domins.


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/02/05/ 11:30:26
www.copperheart.lt
SvOrIs RE: Mano pirmas kartas :D
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/02/05/ 13:32:37
Savo pirma karta prisimenu su nostalgija...tikrai buvo geras nei kraujo nei asaru :D tiesiog pataikiau kur reikia tiesiai i viduriuka ! o ji tada kad dave blaskytis bet kadangi buvau nepescias dabaigiau ja peiliu :D tai buvo pirmoji mano margasone 2.2 kg nusauta galingu cressi sautuviuku Loughing out Loud

O jei rimciau uzsikreciau sita liga ne nuo draugu o tiesiog esu zvejys nuo seno visada buvo idomu kaip istikro ten viskas atrodo ir kadangi pernai dar krizes nebuvo susipirkau visa yranga ir pasineriau kaifas buvo nerialus neriau nuo savo kranto o vandens skaidrumelis buvo nesipasakytas ! maciau begale zuvies ir kelis karsiokus kuriu dydis mane svelnai tariant nustebino ! tada supratau kad vien nardymu laimyngas nebusiu ir isigyjau sautuveli o tada ir prasidejo bemieges naktis ir noras kuo greiciau sugrysti pas ja :D motule gamta ir susikauti su nauju priesininku geras suvis suvis suvis sekmes visiem kas po truputi atranda sita superini hobi Oki poki wink


costum 50cm 2/3
Vaidas RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2009/02/05/ 13:49:50
Mano pirmas kartas dar tik bus eek paauglysteje turist lastai, melyna rusiska maske bei plonas ilgas zeberklas su guma, Belio ezere, Svencioniu rajone, ties lieptu nesiskaito no Pora kartu Ignalinoje "zaliasai" ezere pusvalandzio panardymai su vaikiskais baseino akinukais ir ne vsciot. Pernai jau norejos visa iranga susipirkt ale rankos nekilo. Bet va siemet... Pirkiniai i pabaiga Oki poki
Redaguotas Vaidas 2009/02/05/ 13:56:37
13 RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2009/02/05/ 23:10:56
To vaidazk: zinai pagal tavo tempus taip ir pasent galima, gal sakau pradesi normaliai nardyt, o tai rasai cia forume daug, diskutuoji, kaip senas tipo patyres vilkas, o dabar rasai , kad net nenardes " nevsiot" tai ku cia daba galvoti mumrazz I tikiuosi siaulia jumora suprantigeras


fishing,diving,spearfishing
Lucky RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 277
Vieta: Brusel
Įstojęs: 24.11.08
Parašyta 2009/02/06/ 00:31:48
Tikiu, kad didziosios daugumos kurie pradejo nardyti vaikysteje, pradzia buvo panasi: zalia arba melyna maske, slides lazda arba armatura su guma, tarybiniai lastai arba juodi su atviru kulnu arba margi zalia su baltu, ar melyna su baltu ir kunas visas kaip vistos oda nuo salcio plius dar melynassad sunki jaunuju medziotoju vaikyste tarybiniais laikaisneriam bet buvo jega, nes zuvies, buvo nerealiaithumbs up
Redaguotas Lucky 2009/02/06/ 00:32:45
Vaidas RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2009/02/06/ 07:43:07
smeklius parašė:
To vaidazk: zinai pagal tavo tempus taip ir pasent galima, gal sakau pradesi normaliai nardyt, o tai rasai cia forume daug, diskutuoji, kaip senas tipo patyres vilkas, o dabar rasai , kad net nenardes " nevsiot" tai ku cia daba galvoti mumrazz I tikiuosi siaulia jumora suprantigeras


Siaip menesi sitame forume panardes kiekvienas gali patapti vilku Loughing out Loud o siaip domiuosi tuo ir teoriskai pasikaustes ant to kanto Oki poki bet praktikos - nulis eek Nors siaip kiek atsimenu nuo pat paauglystes domejausi ginklais ir kas susije su tuo happy
Zvejoju nuo 6 metu tai vistiek kaip ir salia to visko, nieko baisiai naujo happy
Redaguotas Vaidas 2009/02/06/ 09:33:39
KKK RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/02/06/ 08:21:26
Lucky parašė:
Tikiu, kad didziosios daugumos kurie pradejo nardyti vaikysteje, pradzia buvo panasi: zalia arba melyna maske, slides lazda arba armatura su guma, tarybiniai lastai arba juodi su atviru kulnu arba margi zalia su baltu, ar melyna su baltu ir kunas visas kaip vistos oda nuo salcio plius dar melynassad sunki jaunuju medziotoju vaikyste tarybiniais laikaisneriam bet buvo jega, nes zuvies, buvo nerealiaithumbs up

Pala pala, as ir po siai dienai varineju su zalia maske, turist atviru kulnu lastais, aliuminiu vamzdeliu, o ir is komjaunimo manes dar nieks neismeteSokiai pokiai


777
Garbanius RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/02/06/ 09:58:11
vaidazk parašė:
smeklius parašė:
To vaidazk: zinai pagal tavo tempus taip ir pasent galima, gal sakau pradesi normaliai nardyt, o tai rasai cia forume daug, diskutuoji, kaip senas tipo patyres vilkas, o dabar rasai , kad net nenardes " nevsiot" tai ku cia daba galvoti mumrazz I tikiuosi siaulia jumora suprantigeras


Siaip menesi sitame forume panardes kiekvienas gali patapti vilku Loughing out Loud o siaip domiuosi tuo ir teoriskai pasikaustes ant to kanto Oki poki bet praktikos - nulis eek Nors siaip kiek atsimenu nuo pat paauglystes domejausi ginklais ir kas susije su tuo happy
Zvejoju nuo 6 metu tai vistiek kaip ir salia to visko, nieko baisiai naujo happy


As jau nuo 1992 metu nardau ir dar nesiskaitau vilkas, vis randu kakza naujo, o tu per menesi skaitymo tapai vilku. Skaitymas ir praktika labai skiriasi Vaidazkai.geras


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
Redaguotas Garbanius 2009/02/06/ 10:09:46
www.copperheart.lt
dariussk RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 666
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2009/02/06/ 10:29:00
Pritariu Garbaniui. Aš pasiskaitęs viską susipirkau ir nėriau balon. Maniau žuvies bus ne tik pietums, grįšiu namo kaip tikras vyras ir pamaitinsiu išalkusią šeimą, bet pirmus kelis nėrimus nesutikau nieko išskyrus mailiukus, nors 100 proc. žinojau, kad ten žuvies visokios ir nemažai yra Oki poki Nu galvoju šakės Blink Tik vėliau bandydamas keisti medžioklės taktiką aptikau žuvies, bet jos gyvatės taip lengvai nepaimsi razz
Aš kaip ir daugelis paprastų žvejų maniau, kad žuvys išsirikiavę ir laukia manęs, o aš tik pasirenku kur stambesnę ir kalu razz Dabar matau, kad Gilukas su meškere privaro tos žuvie 10 kart daugiau nei aš kada esu nardydamas matęs, jau nekalbu apie sumedžiojimą, nes pačios didžiausios visada pergudrauja Oki poki
Pamedžiojus pora sezonų jau norėtųsi įsigyti ir fotiką say cheese!, (juk ne mėsos neriam mes) bet jis kainuoja. Kada nors ir į mano namus ateis šventė wink


1
Vaidas RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2009/02/06/ 10:46:31
Garbanius parašė:
As jau nuo 1992 metu nardau ir dar nesiskaitau vilkas, vis randu kakza naujo, o tu per menesi skaitymo tapai vilku. Skaitymas ir praktika labai skiriasi Vaidazkai.geras


Nei tapau as vilku nei ka, ot prikibo... Dalyvauju diskusijose ir tiek, tuo labiau, kad neseniai pradejusiu nardyti cia yra ne vienas ir ne du... Va paziuri scuboje ar freediving.lt dar pernai kaip naujokai uzdavinejo klausimus autoritetam, o cia jau kaip asai reiskias po pusmecio ar nepilnu metu Loughing out Loud zodziu pisdelint - ne maisus vartyt, pats zinau wink O tai, kad tiek laiko pranardes vis suzinai kazkokiu tai naujoviu, kurios net man nenardziusiam, bet aktyviai besidominciam tuo neatrodo naujiena irodo, kad tamsta arba nelabai domites tuom arba nelabai imlus naujovems wink Ir ne menesi cia as, o jau ketvirtas eina annoy
Redaguotas Vaidas 2009/02/06/ 10:57:00
KKK RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/02/06/ 10:55:58
O kalbant apie ekipiruote, tai tik konforto salygu gerinimas po vandeniu, zuvies nuo to daugiau nepamatysi. Uosle reikia lavint, o be praktikos manuau tai neimanoma. Nekalbant jau apie veiksmus pamacius zuvi...
Ir kaip as megstu sakyt, galima ir su KAMAZU figuriniam vaziavime dalyvaut, bet ar to reikia, kai yra kitu masinuSokiai pokiai


777
Dainius RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Varliukas


Pranešimai: 94
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 01.03.08
Parašyta 2009/02/06/ 11:28:06
Paskaiciau, prisiminiau savo pirmus bandymus. Pirmas bandymas buvo plateliu ezere kai man buvo kokie 12. Paprasti lastai ir kauke be vamzdelio, o ginklas buvo iesmas nuo saslyku happy Vaikiau pakrantej eseriukus ir kuojytes... kadangi rezultatai buvo nuliniai teko tobulinti ginklus :D. Tevo masinos bagazinej susiradau yla, teko ja sulauzyt ir jos smaigali prikonstruot prie liauno pagaliuko. Tada pagaliau pasirode pirmieji laimikiai, sprindiniai eseriukai... nuo to karto ramiai miegot negalejau, bet tik praejus desimciai metu pagaliau isigyjau to ko reikia, kostiuma, lastus, kauke, vamzdeli ir t.t. ir pagaliau tikra ginkla happy, bet pirmas ispudis niekada neisbles. Ir dabar puikiai atsimenu metro gylyje i mane ziurincius dryzuocius...
1 1 1 1
pashka RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 387
Vieta: vilnius
Įstojęs: 14.04.09
Parašyta 2009/04/28/ 20:55:09
as pirma karta kai neriau tai laaabai patiko nenorejau is wandens lipt bet labai susalau.o ispudis buwo nerealus wanduo buwo skaidrus matomumas buwo ape 4-5 metrus tai nuo to momento presirisau pre DIVINGO.tik nemekstu ezeru kur gugnas tamsus ,ojai tokiam ezere dar sutiksiu medi nukritusi tai mane apima jausmas panasus kaip klausrofobia powandenineeek o siaip labai patinkasuvis


medziotojas
SvOrIs RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/04/28/ 21:25:27
hmm! KAS DEL MEDZIU IR TAMSAUS DUGNO MAN TAI LABAI NEPATINKA KADA DUGNAS TAMSUS KAZKAIP NERA TOKIO MALONUMO KAIP PVZ NARDANT EZERE KUR SMELIUKAS IR KADA SAULUTE SVIECIA..

sakos man patinka ten buna tarp ju geru egzemplioriu wink

beja dar labai man nepatinka nardyti raudoname kaip sakau vandenyje zinau viena ezeriuka kur is virsasus ziurint vanduo atrodo toks kaip rudas kaip i siek tiek raudonuma o kada paneri tai labai raudona spalva atrodo nors zuvies ten nemazai bet nera didelio malonumo gal man su Kvailys negerai bet man dar turi patikti vandens telkinys buti "jaukus " razz


costum 50cm 2/3
hunterlt RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 128
Įstojęs: 26.06.08
Parašyta 2009/04/28/ 22:51:48
pashka parašė:
as pirma karta kai neriau tai laaabai patiko nenorejau is wandens lipt bet labai susalau.o ispudis buwo nerealus wanduo buwo skaidrus matomumas buwo ape 4-5 metrus tai nuo to momento presirisau pre DIVINGO.tik nemekstu ezeru kur gugnas tamsus ,ojai tokiam ezere dar sutiksiu medi nukritusi tai mane apima jausmas panasus kaip klausrofobia powandenineeek o siaip labai patinkasuvis

...del medzio man tas pats buvorazz-praejs,pamenu bijaj uzsikabint kai po sakem nardai
SvOrIs RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/04/28/ 23:35:22
as dar bijau paskendusiu daigtu pvz kuprine teko rasti tada toks jausmas kad salia bus ir jos savininkas perbales Tusofke sad


costum 50cm 2/3
KKK RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/05/11/ 00:54:35
Kadangi si tema Scubos aplanke, tai ir as siandien pirma kriksta ezere gavauOki poki Ale kaip toj pasakecioj vilka i miska, taip mane i nendres traukerazz Zinoma visi luzo, kai as su balionu ant nugaros, isikandau is ipratimo vamzdeli, ir pirmynSokiai pokiai Siaip viskas tvarkoj, mokytoja sake, kad variau kaip treciaklasisthumbs up Tik labai jau greit tas oras balione baigiasireal sad Kitam kartui reiks 12 balionu pasiruostshop


777
SvOrIs RE: Pirmas kartas ežere :)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/05/11/ 19:52:04
KKK tikekimes su scuba nemedziosi Acius!


costum 50cm 2/3
Puslapis 2 iš 4 < 1 2 3 4 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Darom 2013 NERIAM
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo