TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/20/ 07:58:39   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 9
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Bendros diskusijos, susijusios su povandenine žūkle
Puslapis 14 iš 22 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Nedzi RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Pranešimai: 29
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 09.06.14
Parašyta 2014/06/22/ 13:42:38
Kaip daznai sukelinejat slegi pneumatuose? Cia normalu kad ~30 suviu ir reikia pernaujo sukelt slegi? Ar jau manzetus reikia ziuret?
Dinas RE: Tema naujokams
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2014/06/22/ 18:32:25
Nedzi parašė:
Kaip daznai sukelinejat slegi pneumatuose? Cia normalu kad ~30 suviu ir reikia pernaujo sukelt slegi? Ar jau manzetus reikia ziuret?

Nenormalu. Reikia ziuret kas ir kaip.


Gintarinis...
REKLAMA
KKK RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2014/06/22/ 20:16:31
Nedzi parašė:
Kaip daznai sukelinejat slegi pneumatuose? Cia normalu kad ~30 suviu ir reikia pernaujo sukelt slegi? Ar jau manzetus reikia ziuret?

Normalu, kai uztenka metams, jai nereikia koreguot suvio stiprumo pagal medziokles pobudiOki poki


777
Nedzi RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Pranešimai: 29
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 09.06.14
Parašyta 2014/06/23/ 08:32:46
Reiskias brokuotas, reiks vest, tegul tvarko
Dance RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 51
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.02.11
Parašyta 2014/06/29/ 13:10:22
gal kas galit pasakyti kaip taisyklingai pririšti amortizatorių prie Cyrano 55 pneumato be ritės? Kuris galas kur ir kaip rišasi. http://www.e-******.lt/lt/povandenine-medziokle/kita/omer-amortizatorius-1153.html
Karsis RE: Tema naujokams
Narys

Svečias

Pranešimai: 7
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 19.08.14
Parašyta 2014/08/19/ 13:44:38
Sveiki,

esu naujokas, neseniai pradėjau domėtis PM ir keletą kartų jau esu išplaukęs pabandyti laimę.

Kuo daugiau plaukioju tuo daugiau klausimų iškyla, tad gal jūs galėtumėte bent jau kelis esminius atsakyti bei pasidalinti patarimais/patirtimi.

Įranga:

visą įrangą turiu dar tėvo supirktą turbūt prieš kokius 10 metų jei ne daugiau ir labai mažai naudotą. Kostiumas Beuchat 7mm su kapišonu + liemenė. Šautuvas Omer Tempest 50.
Ląstai beuchat (kieti su užsegimu), 2 poros batų, ilgesni ir trumpesni, bei storos beuchat pirštinės, kukanas, peilis, kaukė ir vamzdelis.

Šautuvą pridaviau, kad patikrintų, nes strėlės fiksatorius sugedęs ir pati strėlė kreiva, bet kaip nebūtų keista galima buvo šaudyti.

Kostiumas priežiūros nematęs, tačiau be skylių. Spėju kostiumas praranda savo termo savybes?
Ar jas galima atstatyti ar reikia keisti patį kostiumą?
Kaip nustatyti ar jis dar tinkamas naudoti?
Kostiumą po plaukimo išversti į kitą pusę ir pakabinti, kad išdžiūtų ar reikia plauti? Kaip tą tinkamai daryti?
Kam skirta liemenė?

Svoris: dabar plaukioju su 10kg diržu, spėju man tai per mažas svoris? Pats esu ~1.90m ir 80kg. Kiek kg reikėtų pridėti?

Ląstai: kadangi ląstai labai kieti, nuo jų labai pavargstu plaukdamas toliau. Mąstau apie ilgesnių ir minkštų įsigyjimą, tačiau su jais batų jau nepanaudosi. Batai skirti tik tam, kad kojų nesusipjaustyt ar atlieka jie dar kokią svarbesnę funkciją?

Apie įrangą kaip ir daugiau klausimų neturiu, tačiau porą turiu dėl pačio plaukimo.
Kadangi pažįstamų neturiu kurie tuo užsiimtų, o niekas nepamokė tai klausimas yra kaip aplamai reikia plaukti?
Ar plaukiama yra paviršiumi 2-3 metrų gylyje ir karts nuo karto patikrinant meldus? Visos matytos lydekaitės buvo iki 2m gylyje prie meldų ar kokių nors žolių. Didesniame gylyje nei gyvos dvasios nesu matęs.
Kiek skaičiau forumuose kolegos neria į didelius gylius t.y. 10m+. Kaip dažnai tai daroma PM metu? Kaip žinoti kur nerti?


Esu žalias ir žvejyboje, tad nežinau nei žuvų elgesio, nei aplamai kaip nustatyti geras vietas ar tinkamą laiką.
Kokių vietų reikia stengtis ieškoti? Suprantu, kad skirtingos žuvys renkasi skirtingas vietas, bet yra turbūt kažkokios bent jau pradinės gairės?
Kas yra tinkamas oras PM? Kolkas bandau laimę tiesiog ištaikęs laisvą laiką ir dažniausiai tai būna diena kai labai karšta. Jei žinočiau kada geriausias metas pvz. ankstyvas rytas tai galėčiau pasiplanuoti iš anksto ir prisiderinti prie laiko, o ne kada "atsiranda" laiko..
Kaip nustatyti kuria kryptimi plaukti? Dabar atvažiavus prie vandens telkinio plaukiu realiai kur papuola, be jokio tikslo.. Į ką orentuotis atvažiavus prie nežinomo telkinio?

P.s. kolkas esu tik matęs lydekaičių mažų ir šiektiek didesnių. Nušovęs esu tik ~1.5kg lydekaitę.

Į 1kg ar mažesnes lydekaites nešaunu, nes kažkaip gaila. Ar yra ribojimai nuo kokio dydžio galima šauti? Arba PM etiketo kokios nuostatos ar nerašytos taisyklės?

Taipogi, gal kas parekomenduotų kokį ežerą naujokams? Esu plaukęs Baltuosiuose Lakajuose, bet daugiau niekur.

Ačiū!
Redaguotas Karsis 2014/08/19/ 13:45:38
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/08/19/ 14:30:28
Oho kiek klausimų, smagu matyti, kad žmogus tikrai nuoširdžiai domisi, tai aš pamėginsiu atsakyti. Nepriimk mano komentrarų kaip taisyklės, tai tėra mano nuomonė iš potyrio, gal kiti turės kitokią nuomonę ir patirtį. O geriausia bus kai tu turėti savo atsakymus, bet tam reikės laiko ir užsispyrimo, tai pradžiai kitų pagalba tikrai pravers tau.


Kostiumas priežiūros nematęs, tačiau be skylių. Spėju kostiumas praranda savo termo savybes?
Ar jas galima atstatyti ar reikia keisti patį kostiumą?
ATSAKYMAS:
Taip, laikui einant, kostiumas praranda savo savybes: termo izoliacija ir komfortas. Jų atstatyti nėra būdų, nebent papildomai rengtis liemenes ar šortus, kad šilumos reikalas būtų iš dalies išpręstas.


Kaip nustatyti ar jis dar tinkamas naudoti?
ATSAKYMAS:
Jei su juo pradėsi jausti šaltį, tarkim kai vandens temperatūra nukris iki 10-15 C, tai jau bus signalas, kad jis praradęs savo teigiamas savybes. Su juo nardyti galima, bet jau laikas pradėti mastyti apie naują, šiltesnį kostiumą.


Kostiumą po plaukimo išversti į kitą pusę ir pakabinti, kad išdžiūtų ar reikia plauti? Kaip tą tinkamai daryti?
ATSAKYMAS:
Norint, kad kostiumas kuo ilgiau išlaikytų savo teigiamas savybes jį būtina tinkamai prižiūrėti. T.Y. nelaikyti ant saulės spindulių, neplauti po verdančiu vandeniu, po kiekvieno nardymo praskalauti bent jau švariu vandeniu ir padžiauti, išdžiūvus vienai kostiumo pusei – išversti kitą pusę.


Kam skirta liemenė?
ATSAKYMAS:
Liemenė gali būti skirta įvairiems dalykams, reiktų patikslinti apie kokią liemenę kalbame? Ar tai neopreninė liemenė (kostiumo dalis dėl šilumos) ar svorių liemenė?


Svoris: dabar plaukioju su 10kg diržu, spėju man tai per mažas svoris? Pats esu ~1.90m ir 80kg. Kiek kg reikėtų pridėti?
ATSAKYMAS:
Niekas nepasakys kiek tau svorio reikia, nes svoris naudojamas nardyme reguliuojamas pagal: kostiumo stori, amžių, nardymo gylį. Todėl labai sunku atsakyti į šį klausimą. Reikia eksperimentuoti pačiam: nerk į penkis metrus ir žiūrėk kiek reikes svorio, kad panėręs tarkim vieną metrą iki dugno galėtum be papildomų jėgų “kabėti”, t.y. nei skęsti, nei kilti į paviršių. Vėliau nerk į 2 metrus ir matysi, kad svorio reikėsdaugiau nei prieš tai neriant. Todėl reikia panardyti, kad žinotum kiek ir kokiame gylyje reikės tau svorių.


Ląstai: kadangi ląstai labai kieti, nuo jų labai pavargstu plaukdamas toliau. Mąstau apie ilgesnių ir minkštų įsigyjimą, tačiau su jais batų jau nepanaudosi. Batai skirti tik tam, kad kojų nesusipjaustyt ar atlieka jie dar kokią svarbesnę funkciją?
ATSAKYMAS:
Batai skirti daugiau nardymui su balionais, medžiokliniai plaukmenys labai skiriasi nuo scubinių, čia plaukmenų su batais geriau nenaudoti, nes nėra prasmės, o ir plaukmenys pritaikyti batams tam nėra tinkami.


Apie įrangą kaip ir daugiau klausimų neturiu, tačiau porą turiu dėl pačio plaukimo.
Kadangi pažįstamų neturiu kurie tuo užsiimtų, o niekas nepamokė tai klausimas yra kaip aplamai reikia plaukti?
Ar plaukiama yra paviršiumi 2-3 metrų gylyje ir karts nuo karto patikrinant meldus? Visos matytos lydekaitės buvo iki 2m gylyje prie meldų ar kokių nors žolių. Didesniame gylyje nei gyvos dvasios nesu matęs.
Kiek skaičiau forumuose kolegos neria į didelius gylius t.y. 10m+. Kaip dažnai tai daroma PM metu? Kaip žinoti kur nerti?
ATSAKYMAS:
Medžioklė plaukiojant paviršiuje ir panėrus po vandeniu skiriasi. Plaukiojant paviršiuje medžioti geriausia žolėse, negiliai, iki dviejų metrų, arba nendrėse. Giliau nei du metrai visada geriau nerti palei dugną ir taip ieškoti žuvies. Pradžioje yra normalu, kad giliau panėrus susidaro toks vaizdas po vandeniu, kad « nei gyvos dvasios » gyliuose. Būna dienų, kada atvirščiai žuvies daugiau dugne nei žolėse, todėl reikia stebėti aplinką nardant. Yra žuvų, tarkim ungurių, kurių medžioklė praktiškai dažniausiai ir vyksta gyliuose, nuo dvieju iki penkiolikos metrų. Viskas priklauso nuo to kokios žuvies tikimasi, nes tarkime medžioti karpius ir medžioti ungurius gylio prasme yra visiskai skirtingai, karpiai nendrėse, unguriai giliai dumble (dažniausiai). Apie tai galima daug kalbėti ir kievienas patyręs turės savų pastabų ir komentarų, tą suprasi praleidęs po vandeniu kelis metus, nes tai vadinama patirtimi.


Esu žalias ir žvejyboje, tad nežinau nei žuvų elgesio, nei aplamai kaip nustatyti geras vietas ar tinkamą laiką.
Kokių vietų reikia stengtis ieškoti? Suprantu, kad skirtingos žuvys renkasi skirtingas vietas, bet yra turbūt kažkokios bent jau pradinės gairės?
ATSAKYMAS:
Kaip minėjau viskas priklauso nuo to kiokios žuvies ieškoma:
Žolės, nendrės: karpiai, karšiai, lydekos, lynai ir t.t.
Gylis (medžioklė panėrus nuo 2-15 metrų): unguriai, karšiai, lydekos, ešeriai, vėgelės ir t.t.


Kas yra tinkamas oras PM? Kolkas bandau laimę tiesiog ištaikęs laisvą laiką ir dažniausiai tai būna diena kai labai karšta. Jei žinočiau kada geriausias metas pvz. ankstyvas rytas tai galėčiau pasiplanuoti iš anksto ir prisiderinti prie laiko, o ne kada "atsiranda" laiko..
ATSAKYMAS:
Kaip minėjau viskas priklauso nuo to kiokios žuvies ieškoma. Tarkime unguriams mano nuomone višiškai nėra svarbu laikas, kalbu šviesiu dienos metu. Aš asmeniškai negalėčiau pasakyti, kad tai labai svarbu ir kitoms žuvims, tarkim lydekoms paros laikas (rytas, vakaras), nors kiti turi priešingą nuomonę dėl lydekų medžioklės. Jei kalbėsime apie karpių medžioklę, tai aš važiuočiau medžioti karpių tik saulėtą dieną, kai saulutė gerokai pakilusi: 13-15 valandą. Įpatingai tai jaučiasi rudenį ir pavasarį, kuomet labai svarbu vandens temperatūra karpiui. Savaime suprantama plaukčiau tik į tą pusę, kur šviečia saulutė.



Kaip nustatyti kuria kryptimi plaukti? Dabar atvažiavus prie vandens telkinio plaukiu realiai kur papuola, be jokio tikslo.. Į ką orentuotis atvažiavus prie nežinomo telkinio?
ATSAKYMAS:
Kryptis nieko nereiškia, kai pažinsi ežerą, turėsi vaizdą kaip jis atrodo po vandeniu, kurioje dalyje kokios vietos (kokios ir kur žolės, dumblas, kokie gyliai ir t.t.) ir priklausomai nuo to kokios žuvies norėsi, rinksiesi kryptį ir vietą ežere.


Į 1kg ar mažesnes lydekaites nešaunu, nes kažkaip gaila. Ar yra ribojimai nuo kokio dydžio galima šauti? Arba PM etiketo kokios nuostatos ar nerašytos taisyklės?
ATSAKYMAS:
Labai rekomenduociau pasiskaityti povandeninės žūklės taisyklės, ne tik žuvies dydžius, nes inspektoriai šiuo metu labai tikrina povandenininkus, nesinorėtų, kad paties pažintis su povandenine žūkle prasidėtų nuo baudų ir įrangos konfiskavimu. Pridedu nuorodą, jei neaišku, kas gali klausti asmeniškai: http://www.neriam.lt/news.php?readmore=156



Taipogi, gal kas parekomenduotų kokį ežerą naujokams?
ATSAKYMAS:
Rinkis pradžioje skaidresnius ežerus: Baltieji Lakajai, Alaušas, Vištytis, ten pradedantieismes visada smagiau, nes labiau viskas matosi, galima grožėtis gamta, ne tik šaudyti.



Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/08/19/ 14:50:22
Karsis RE: Tema naujokams
Narys

Svečias

Pranešimai: 7
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 19.08.14
Parašyta 2014/08/19/ 15:10:35
Ačiū labai už išsamų atsakymą!

Liemenė pas mane yra neopreninė Beuchat, užsegama per klyną. Logiškai mąstant tai ji skirta dėjimuisi ant nardymo kostiumo, bet kažkaip nelabai man suprantama kaip ji gali pašiltinti ar kokią kitą funkciją atlikti...

Dėl batų ir ląstų tai keista, nes visas šitas inventorius buvo pirktas būtent PM medžioklei... Turbūt anais laikais "prastūmė" nieko nesuprantančiam kuo daugiau įrangos...

Batai tokie:
http://www.divescuba.ru/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/2b1b148a21b43794adbe5d105596bd7d/i/m/img_5929.jpg
Ląstai tokie:
http://www.diveshop.sg/wp-content/uploads/2012/05/Beuchat-Activa-Power-System.jpg

Ląstus man siūlė ilgus ir minkštus. Mačiau kolegos plaukioja su kojinėmis, tačiau tada ląstai turi būti gerokai per dideli, kad tilptų ten koja. Kojinės būtinos kai nardoma ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį? Tai ar tokie medžiotojai turi vienus vasarinius kur be kojinės ir kitus didesnius skirtus nardyti su kojinėmis? Ar patartumėte su kojine ieškotis ar geriau imti be nieko (aš plaukioti ketinu kol sąlyginai šilta).

Dar pamiršau paklausti dėl bujaus. Gal kokių patarimų kokį nusipirkti? Patį mažiausią? Gal būtinai reikia į kažką atkreipti dėmesį ar kažkokių vengti?

Kaip suprantu, kolkas dar nėra tų naujų leidimų limituotai žvejybai ir vis dar galioja žvejo bilietas?

Taisykles lyg ir ne kartą skaičiau, bet visvien sugebėjau nepastebėt kad lydekos nuo 45cm.. Doh

Dar kartą dėkui už informaciją, bandysiu šeštadienį į B. Lakajus išvažiuot paplaukiot neriam
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/08/19/ 15:29:34
Liemenė pas mane yra neopreninė Beuchat, užsegama per klyną. Logiškai mąstant tai ji skirta dėjimuisi ant nardymo kostiumo, bet kažkaip nelabai man suprantama kaip ji gali pašiltinti ar kokią kitą funkciją atlikti...
ATSAKYMAS:
Liemenė tiesiog pastorina kostiumą, tai iš dalies prisideda papildoma šiluma po kostiumu. Taip pat Liemenė labiau prispaudžia išsidėvėjusį kostiumą prie kūno, tas ir iš dalies padidina šilumos pojutį. Vieni liemenę ir šortus dedasi po kostiumu, kiti ant kostiumo. Esu išmeginęs abu variantus, labiau patiko ant kostiumo. Bet tai nėra išeitis ieškant šilumos, nieko geriau už naują, tinkamai pasiūtą kostiumą nebus.


Dėl batų ir ląstų tai keista, nes visas šitas inventorius buvo pirktas būtent PM medžioklei... Turbūt anais laikais "prastūmė" nieko nesuprantančiam kuo daugiau įrangos...

Batai tokie:
http://www.divescuba.ru/media/catalog/product/cache/1/image/500x500/2b1b148a21b43794adbe5d105596bd7d/i/m/img_5929.jpg
Ląstai tokie:
http://www.diveshop.sg/wp-content/uploads/2012/05/Beuchat-Activa-Power-System.jpg
ATSAKYMAS:
Kaip minėjau tai scubos nardymo įrangos dalis, medžioklei jie nėra pats geriausias variantas, tik iš bėdos.


Ląstus man siūlė ilgus ir minkštus. Mačiau kolegos plaukioja su kojinėmis, tačiau tada ląstai turi būti gerokai per dideli, kad tilptų ten koja. Kojinės būtinos kai nardoma ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį? Tai ar tokie medžiotojai turi vienus vasarinius kur be kojinės ir kitus didesnius skirtus nardyti su kojinėmis? Ar patartumėte su kojine ieškotis ar geriau imti be nieko (aš plaukioti ketinu kol sąlyginai šilta).
ATSAKYMAS:
Kai įsigysi medžiolinius plaukmenis, kojinės bus reikalingos visuomet. Kojinės reikalingos ne tik dėl šilumos, bet ir dėl patogumo, kad mažiau trintų, braižytų pėdas plaukmenys ar patekę į juos akmenukai ir k.t. Perkantis plaukmenis reikes matuotis juos būtinai, matuokis jau su kojinėmis, geriausia, kad tilptų 7 mm. neopreninė (atviros poros) kojinė. Svarbu, kad nebūtų perdaug laisva, nes vasarą nardysi ne 7, o 5 mm kojinėmis. Kojines naudoti reikės visuomet.


Dar pamiršau paklausti dėl bujaus. Gal kokių patarimų kokį nusipirkti? Patį mažiausią? Gal būtinai reikia į kažką atkreipti dėmesį ar kažkokių vengti?
ATSAKYMAS:
Priklausomai nuo tavo poreikių, jei nori, kad bujus atliktų tik pagrindinę funkciją, neužimtų daug vietos – rinkis tą vadinamą “pūslę” paprastą pripučiamą plūdurą. Jei patinka toliau paplaukioti, galima nusipirkti bujų-laivelį, ant kurio galėsi atsisėsti prireikus, atsipūsti, ar patogiai paplaukti tolimesnius atstumus ežere.


Kaip suprantu, kolkas dar nėra tų naujų leidimų limituotai žvejybai ir vis dar galioja žvejo bilietas?
ATSAKYMAS:
Ne, limituotai povandeninei žvejybai jau reikia pirktis atskirus leidimus, L10 forma, su jais bus galima medžioti tik šiuose ežeruose: Vištytis, Alaušas, Baltieji Lakajai, Drukšiai, Asveja, Elektrėnų marios, Daugai. Su standartiniu žvejo bilietu galima medžioti šiuo metu tik Baltijos jūros priekrantėse.



Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/08/19/ 15:32:15
Alviskas RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 19
Vieta: Elektrėnai
Įstojęs: 22.08.14
Parašyta 2014/08/22/ 23:03:45
Sveiki, esu naujokas, tai ir paklausiu naujoku temoj.

Vakare nusiperku leidima per Alis sistema. Neturiu kur atsispausdint, medziokle ryte. Ar uzteks leidima tureti tarkim mobiliajame, o neatspausdinta?

Ar baus jei jo isvis neturesiu su savimi, bet busiu nusipirkes, juk duomenys perkant islike?


Antras klausimas. Del bujaus.
Pavasari prisinardziau su sloga, plyso ausies bugnelis. Iki siol neprasipucia viena ausis, todel nardyt priverstas kol kas tik zolynuose. Ka darot su bujum, labai nepatogu per zoles brautis. Ar trumpinti bujaus virve iki minimumo, kokie 2-3 metrai, ar uzinkaruot buju kokiu 20-30 metru atstumu vis persitempiant, ar nesupyks GA del bujaus nusikabinimo?

ZeniusT RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2014/08/22/ 23:08:28
uzteks zinoti savo asmens koda,buju priseis tampyt,be bujaus tu pazeidejas arba lietuviskai,brakonierius.
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/08/23/ 08:53:45
Taisyklėse parašyta: "vykdyti povandeninę žvejybą neturint žvejybos vietoje ryškiai matomo plūduro" Tai taip reiktų suprasti žvejybos vietoje, prie savęs. O kaip inspektorius nuspręs tai sunku pasakyti.

Šiaip nėra taip sudėtinga ir po žoles su bujumi plaukioti, tik reikia ne laivelio, o tos vadinamos "pūslės" bujaus tipo, sutrumpinti lyna iki 1 metro ir plaukiosi net nejausdamas bujaus. Diver.lt lt turi nerealių bujukų, nesu bandęs, bet iš pažiūros turėtų būti nerealus daiktas, tik gal ant jo plaukti sunkiau, bet plaukioti po žoles - tobulai turi būti...


Video:
Youtube.com
Alviskas RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 19
Vieta: Elektrėnai
Įstojęs: 22.08.14
Parašyta 2014/08/23/ 10:19:34
toki paemiau, plastikini
http://joomla.revoprojects.com/nardymo-reikmenys.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=816&category_id=33

dar emiau issitempianti lyna, berods iki penkiu kartu, tai kokio ilgio toki naudot? ar geriau tiesiog netampria virve?

aciu happy
Tadas RE: Tema naujokams
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 263
Vieta: Šakiai
Įstojęs: 11.04.13
Parašyta 2014/08/23/ 10:50:11
Bujus neblogas, bet su guma po nendres, sekmes.... Nendrese slanga kokiu 3m. max. nes jai tau bujus kabinsis, o jis tikrai kabinsis, bus daug vargo tampytis buju paskui gausis, kad jis tau uz 10m kaip ungurys tarp nendriu susiranges... Cia mano nuomone.
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/08/23/ 11:01:45
Alviskas, aš šį ir turėjau omenyje, mano galva, turėtų būti puikus daiktas žolėse.
Dėl gumos negaliu pakomentuoti, nes nesu bandęs, bet su paprastu lynu, tikrai problemų nėra jokiu, jei bujus plaukia tau virš nugaros.


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/08/23/ 11:03:14
Alviskas RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 19
Vieta: Elektrėnai
Įstojęs: 22.08.14
Parašyta 2014/08/23/ 11:03:48
del bujaus lyno supratau, geriau netamprus ir 1-3 metrai.

dabar del prozektoriaus patarkit. Kita men. vaziuosiu i suomija, ten issiaiskinau leidziama medziokle nakti. koki varianta nebrangu paimt galima butu? o gal kazkas isnuomotu koki padoresni, rugsejo antrai savaitei blushing
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/08/23/ 11:06:55
Salyginai geriau, nes tamprus lynas turi ir privalumų, paskaityk čia kolegų komentarus apie tai:
http://www.neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=17&thread_id=1404&rowstart=100


Video:
Youtube.com
Tadas RE: Tema naujokams
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 263
Vieta: Šakiai
Įstojęs: 11.04.13
Parašyta 2014/08/23/ 11:34:04
Prozektorius turetu buti kazkas panasaus happy http://xpro.lt/eshop/sviestuvai/714-magicshine-mj-852.html
Shajenas RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Pranešimai: 94
Vieta: Jonava
Įstojęs: 28.11.13
Parašyta 2014/08/25/ 17:38:04
Sakyčiau guma geriau,nendrėse atsegi arba perveri per žiedą ar kilpą ir segi vėl prie bujaus gausis dviguba bet per pus ir sutrumpės.Trys yriai lastais ir visos žolės raunasi Jei kabinsi prie šautuvo prailginsi amortizacija trofėjaus atveju,ir nepamesi.prie svorių galėsi nedvejodamas juos nusimesti jie pakibs ant pluduro galėsi lengvai išsitraukti kietai virvei apsivijus koją problema o guminę ne visada ir pajausi 4m.gumą vėjas ištempia 6m-8m maksimaliai turiu omenį valtelę mažesnio pluduro plotas mažesnis ir nelabai ji jausi.
edma RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 26
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 27.05.14
Parašyta 2014/11/07/ 02:00:41
Sveiki, turiu nemažai klausimų viena tema - medžioklė Baltijos Jūros pakrantėje. Viskas susiveda į vieną temą, tačiau turiu daugybę neaiškių vietų, kurias po truputėli čia surašysiu. Reikalas tame, kad per vasarą keletą kartų laiką leidžiu Baltijos pajūryje, jeigu konkrečiai - uošvija Klaipėdos Melnragės rajonėlyje. Ateinančiam sezonui gausiu visą reikalingą įrangą povandeninei medžioklei, todėl galvoju pabandyti tokiu būdu paįvairinti atostogas. Pirmas klausimas būtų gana platus - kaip vyksta medžioklė vasaros sezono metu, kada pilnas pajūrys polisiautojų, besimaudančių žmonių. Ką, negi ateini į pliažą, su per petį permestu ginklu prasibrauni per besideginančias ir besimaudančias tetulytes, vaikus ir t.t. ir lendi į vandenį? Kas turi patirties tame, kaip tai turi būti daroma? Beje, kažką girdėjau jog leidimas žūklei turi būti išpirktas būtent tai vietai. Taigi, pradžiai tiek, bus daugiau lol
Puslapis 14 iš 22 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Neriam taurė 2014
Neriam taurė 2014
Varžybos Neriam taurė 2014
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo