TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/18/ 18:02:56   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Bendros diskusijos, susijusios su povandenine žūkle
Puslapis 3 iš 22 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/04/ 23:16:08
Na nezinau, man atrodo cia tinka visiems kurie tik pradedat bandyti si hobi, mano siulymas neinvestuokite daug pinigu, nusipirkit sautuva, na nesvarbu koki, bet nauja italiska, sumokesit vos 300 lt, nusipirkti kostiuma (medzioklini) uz 800 lt tikrai galima rasti ivairiu variantu ir gan neblogu, tie patys isvardinti Beuchat ir nera blogi kostiumai.

Svarbiausia neinvestuokit daug, nes buna, kad ta aistra isblesta ir tiek. Pradekit nuo pigesniu dalyku, o jei jau matysit, kad uzkabina sis hobis tada jau pradekit mastyti i dar didesni konforta, patoguma, galinguma ir t.t.

Bet kokiu atveju labai gerai tinka auksiniai zodziai: nuo to ar tu medziosi su pigiausia amunicija, ar brangiausia, laimikiu nepadauges!

As rinkciausi pati pigiausia italika sautuva ir nesukciau galvos.
Redaguotas Cirkulas 2010/12/04/ 23:19:12
KKK RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2010/12/04/ 23:20:58
pirmas mano sezonas buvo su scubiniu senu kostiumu, TURIST lastais, rusiska maske ir TITANINIU vamzdeliuthumbs up


777
REKLAMA
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 01:04:00
Cirkulai,aš nesu iš tokių žmonių,kurie užsidega belenkaip,po mėnesio užsiėmimų meta tą dalyką. Pirkt pigų daiktą irgi kažkaip nesinori,tarkim šautuvą,kelis kart nunersiu,ir jau galvosiu kaip parduot esama ir nusipirkt geresnį.Ar užsiimti šiuo dalyku sprendžiau jau nuo pat rudens,pasidomėjau,pasvėriau viską ir apsisprendžiau.
O dėl laimikio,na nersiu tikrai ne vien dėl žuvies,mane labiau domina ppats procesas,vaizdas,grožis ir t.t. Šiaip esu užkietėjes žvejys,mažai kada aš tą žuvį išvis namo imu,dižioji dalis plaukia atgal,o ką paimu,tai į rūkyklą sode,draugam prie alaus,šiaip ir valgyt žuvį nesu labai mėgėjas.Beto,kiek nėriau ir kiek mačiau,tai man atrodo su meškere žuvies tikrai daugiau pagaučiau negu šaudydamas po vandeniuhappy
Atgal prie temos.Dėl kostiumo dabar kaip ir aišku,pasiliksiu ties Beuchat Mundial Elaskin.
Na o su šautuvu...Cressi turbūt atkrenta. Lieka MARES STEN,ir OMER TEMPEST.Bet vat dabar sunerimau dėl tos galios.Kiek supratau,naudojant kulką galia ir taiklumas didesnė? O tanki šakė unguriam,jiem labai daug ten tos galios,kiek supratau,nebereik.Taigi šaudysiu kulka ir ungurine šake(jeigu rasiu aš tuos ungurius,visų pirma)
Savo mežioklės plotus labiau išsivaizduoju žolynuose,e itin giliai,todėl 75cm,kuris kompensuotų galios trūkumą turbūt nelabai tiks(negi jau ten taip nepatogu tas 20 cm daugiau?)
O kaip su arbaletais?(tarkim 60 cm),techniškai paprastensis,taiklesnis,reikalauja mažiau priežiūros,tik su galia nežinau kaip. Prieš pradėdamas gilintis į šį reikalą svajojau apie 75 cm arbaletą,tačiau forume esantys pasisakymai ,,atkalbėjo'' nuo jo,atseit nepatogus,per didelis,šauna per toli ir.t.t
Ačiū už atsakymus.
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 01:16:18
Na jei tikrai sakai, nusprendes rimtai atsiduoti ir zinai, kad po metu-dvieju nepasimesi, tai tada gali pamastyti ir apie tau tinkamesne iranga. Bet, kad suprastum kas tau labiau tinka reikia isbandyti keleta variantu. Vienas variantas pirktis, kitas bandyti pasiskolinus.

Is tavo parasymo supratau, kad labiau plaukiosi po zoles, na daugiausiai. Tai vienas dalykas del to ilgio 75 cm, jis bus tau nelabai patogus. Geriau reiktu rinktis trumpesni. Aisku arbaletai zolese taip pat atkrenta. O dar geriau, va cia ir prasideda niuansai, pamastyt tada apie sautuvo rankenos padeti. Visiems italiskiems ji eina gale, jie taiklesni, bet zolese plaukioti labiau tiktu rankena per viduri, taciau kaip minejau toks sautuvas bus maziau taiklus. Taiklumas sakei tikrai reiksmes nesudarys, tik medziojant su kulka.

O del galios, tai paimk visus vienodo ilgio italiskus ir jie bus panasios galios + -, na truputi gal skirsis, bet apciuopiamo vargu ar bus kas . Apskirtai as gal nesivaikyciau tos dideles galios sautuvu, nera Lietuvoje tokios zuvies, kurios nepasautum, kad ir su cresiku 55.
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 01:35:34
Na tai žinoma kad suprasiu,laikui bėgant atsirinksiu,kas man tinka ir ko aš noriu,turbūt nebeliks nė vienos įrangos dalies,kurią dabar įsigijau ir artimiausiu laiku įsigysiu,tačiau kitąvertus, tai irgi yra dalis malonumo,kuris įeina į šį hobi.
Na o dabar užteks man ir 55 pniaumato,turbūt nesvarbu ar Mares Sten ar Omer Tempest ar Cressi Sl.Pereisiu per parduotuves,pačiupinėsiu visus,kuris lips prie rankos,tas mano.
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 01:40:25
Pradziai manau tinkamiausias variantas, jei priziuresi galesi parduoti truputi pigiau nei nupirkai ir rinktis sau tinkamesni. Cia nieko nepadarysi, reikia paciupineti kaip sakai savo rankomis wink

SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 01:50:02
Na va,dabar net ramiau ant širdieshappy Gerai,kad čia prisiregistravauhappy

A,va dar pasistojo klausimas apie kostiumo priežiūrą prieš ir po mežioklės.
Kaip plaut,kaip džiovint,kokias priemones naudot prižiūrint.Gal yra kokių niuansių,kurių nežinodamas galiu sugadint kostiumą ir pan?happy
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 01:56:20
Na cia nesudetinga, svarbiausia po medziokles isplauti ir gerai isdziovinti abi puses. Cia yra tokia tema, galim aten daugiau apie tai paskaityti ir pakalbeti wink

http://www.neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=315
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 02:03:18
Tikrai atsimenu,kad perskaičiau seniau visą čia temąhappy
Na jeigu tai yra viskas ką reikia žinoti,tada valiohappy Klausimų šia tema daugiau kaip ir nebekylahappy
Spearfisher RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 02:04:37
Daug kur nesutinku su Cirkulo pamastymais, bet cia kaip sakoma kiekvieno zmogaus asmenine nuomone. Oki poki Jeigu trumpai, tai as ne is tu zmoniu, kurie perka "bet ka, pati pigiausia", o paskui galvoja kaip atsikratyti ir pirkti geresni. Kadangi povandenine medziokle, tai svarbiausia ir stipriausia mano aistra, tai as linkes pirkti gerus daiktus, o ne moketi du kartus - is pradziu pigiau, paskui brangiau. Ir siaip, tokie Cirkulo pamastymai man kartais skamba labai keistai, kai tiek laiko draugauju su jo ir zinau jo poziuri i gerus daiktus - jis pats stengiasi pirkti gerus ir patikimus daiktus, neziurint i ju kaina. Kaip mes visi zinom, skupas moka dvigubai. Bet, kaip ir sakiau nekreipk per daug demesio i siuos zodzius, cia tik mano nuomone Mirksiukas

Kas liecia kostiumo prieziuros, tai forume tikrai yra tokia jau tema kur viskas aprasyta, bet pagrindine mintis butu del dziovinimo - niekad nedaryk to ant saules. Oki poki
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 02:08:01
Na jei ko nera tam tikrose temose parasyta, visada galima ten parasyti, paklausti, ar atsakyti kitam wink
O dar del tos prieziuros tai dar viena tema, ci adaugiau apie skalbima.

http://www.neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=462

Spearfisheri, tu nesutinki, nes as, ar tu ir dabar nepirkciau / nepirtum cresiko, nes turim jau kazkokia asmenine patirti, vieni didesne kiti mazesne. Taciau norint ja igauti reikia isbandyti keleta variantu, nebutinai kas tinka man, ar tau, tinka ir kitam. Pas kiekviena yra skirtini prioritetai ir nuo to priklauso kiekvieno musu pasirinkimai. Zinoma galioja fizikiniai dalykai, taciau vel gi gryskim prie prioritetu, nes jie kartaips mums buna svarbiau nei fizika.

Zodziu ka norejau pasakyti, visi mes ta pati dalyka vertinam skirtingai, vienam svarbu ta savybe, kitam visai kita. Todel primesti savo prioritetu as nedrysciau niekam ir SATAN siulau praeiti viska paciam, kad galetu po poros metu pasakyti savo nuomone apie tai.

Todel as toks ir keistas Loughing out Loud
Redaguotas Cirkulas 2010/12/05/ 02:24:32
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 02:14:58
Na tai taip taip,Spearfisher.Žadnas moka du kartushappy Na o ar geras daigtas ar ne tai jau čia kiekvienam pagal save asmeniškai.
O,šitos temos neradau forume,paskaitinėsiu(Dėkui Cirkului).
KKK RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2010/12/05/ 10:34:10
Pastaba pradedantiesiems: forume gausit geriausiu atveju 30% informacijos jums rupimu klausimu palyginus su bendravimu gyvai, taip kad dalyvaukit musu susibegimuose, ziema kad ir prie alaus, jai tingit atvaziuot i baseina (pageidautina su alum ir buterbrodais) thumbs up
Baseine galesit gyvai paciupinet didziaja dali irangos, gal net isbandytiSokiai pokiai


777
Redaguotas KKK 2010/12/05/ 10:35:18
Garbanius RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2010/12/05/ 10:40:36
Bet jums hebryte stogai vaziuoja be nardymo jai antra valanda nakties susirasinejat Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
KKK RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2010/12/05/ 10:57:40
Garbaniau, pabandyk tu pareit nuo ezero su lastais per leda ir sniega, tai ir 4 ryto busrazz


777
Andrius RE: Tema naujokams
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 297
Vieta: Ispanija prie Juros
Įstojęs: 25.12.09
Parašyta 2010/12/05/ 12:23:41
KKK parašė:
Va, man iskart pasistojo, teisingiau sakant ne man, bet pasistojo klausimas, nes man jau nebestovi, ka duoda registravimasis musu puslapyje. Dainiau, tau gaunasi aiskiau ir kulturingiau paaiskinti kai kuriuos dalykus, tokiuos kaip sis.Dekoju is anksto neregistruoto nardancio kolegos varduAcius!

KKK zinok viena dalyka,gerose rankose ir virvute stovi.Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud


http://poilsis-ispanijoje.lt/paslaugos/povandenine-zukle/
http://poilsis-ispanijoje.lt/paslaugos/povandenine-zukle/
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 13:00:51
Cirkulas parašė ''Zodziu ka norejau pasakyti, visi mes ta pati dalyka vertinam skirtingai, vienam svarbu ta savybe, kitam visai kita. Todel primesti savo prioritetu as nedrysciau niekam ir SATAN siulau praeiti viska paciam, kad galetu po poros metu pasakyti savo nuomone apie tai.

Todel as toks ir keistas Loughing out Loud,,

Dėl perėjimo viską pačiam labai sutinku,tai dalis žaidimo.Argi nelaikes meškerės žmogus gali išmokt žvejot skaitydamas forumus ar klausydamas kitų patarimų-NE. Patirtis ir supratimas ateina tik po ilgo klaidų,sekmių ir nesekmių kelio,kada pats suprasiu kas man patinka tinka ir pan.
Prieš keletą metų(kai stipriai užsikabinau ant spiningavimo) man pardavėjas ar koks dėdė galėjo iškart įkišt kotą ar ritę pagal jo nuomonę,nieko net nesuprasčiau,džiaugčiaus ir galvočiau kokį gerą daiktą turiu.Na o dabar... Rinkausi sau naują mikromasalinį spiningą(seną sulaužiau netyčia) aplėkiau penkias parduotuves,išmojavau krūvą kotų ir vos nevos radau sau tinkamą,toli gražu ne patį brangiausią,nors ir galėjau jamt du kart brangesnį,tačiau pasilikau ties pigesniu,kuris man labiau patiko.
Tai vat,po sezono ar kito jau galėsiu vadintis mežiotoju,na o dabar nardymo įrangoje dižiausią nerimą kelia jos kokybė,labai nesinori nusipirkti niekam tikusį daiktą,dėl kurio gali kilti problemų medžiojant,ar dėl netikusios įrangos dalies bus jaučiamas koks diskonfortas neleidžantis mėgautis užsiėmimu.
Apibendrinus,laukiu nesulauku pirmojo pasinėrimo,pirmo laimikio,ech,kur gi tas pavasaris...neriam
Redaguotas SATAN 2010/12/05/ 13:04:36
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 13:15:33
Loughing out Loud oj pavasaris dar ne greit...
Forume yra tema apie saudymo i taiknius cempionata, ten zmones koperuojasi del treniruociu baseine. Gali pasikoperuoti ir atlekti iki Alytaus, galesi isbandyti kaip KKK sako ivairios irangos ir jau neatejus pavasariui turesi siokia tokia nuomone apie kiekviena.
Redaguotas Cirkulas 2010/12/05/ 13:19:07
KKK RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2010/12/05/ 13:17:44
Ziuri sita tema http://www.neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=6&thread_id=421 , ir renkiesi populiariausia iranga, tai bent jau puse tavo lukesciu atitiksthumbs up


777
ErikaZ RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/12/05/ 13:18:33
kam tas pavasaris Loughing out Loud jura neuzsala niekada razz tik kad reikia skura tureti gera, ir paciam truputi lasisininam buti lol
Puslapis 3 iš 22 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
LATGALE CUP 2012 (Dridza)
LATGALE CUP 2012 (Dridza)
Varžybos Latvijoje 2010-2013
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo