TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/24/ 16:25:23   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 15
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Bendros diskusijos, susijusios su povandenine žūkle
Puslapis 4 iš 22 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/05/ 13:21:25
Tiesa Erikai kaip ten jura, nors ne i tema, bet gal trumpai apie situacija?
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 15:23:11
Prilaikau lašinio šiektiek,nardymui bus privalumas,kaip ruonis:D


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
REKLAMA
Tomasas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2010/12/05/ 15:26:21
SATAN parašė:
Prilaikau lašinio šiektiek,nardymui bus privalumas,kaip ruonis:D


jau kostiumą išsirinkai?
Aš pirmą sezoną su 7mm scubiniu atvariau... dėl antro sezono labai rimtai galvoju, ar siūtis 2 ar bandyti su vienu verstis :-) o tu pats kokį sau rinksies?


eni vidi vici
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/05/ 15:33:05
Na galima sakyt,kad jau apsisprendžiau,galvoju apie Beuchat Mundial Elaskin 7mm ,jau po švenčių žadu įsigytihappy
Net nelab žinau kodėl būtent šis,gal kad gražus man,gal kad firma turi tik teigiamus atsiliepimus ir prieinamą kainąhappy


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
ErikaZ RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/12/05/ 18:53:10
Cirkulas parašė:
Tiesa Erikai kaip ten jura, nors ne i tema, bet gal trumpai apie situacija?


Vanduo tai skaidrus, fisho turi buti ivairaus... bet tai salta. Neturiu storo kostiumo, tai per daug negalvoju ziema nerti. Bet ir malonumo nebutu taip kaip pavasari Yahoo
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/06/ 19:32:47
O tai gal ismeginti reiktu, matomumas butu nors 2 m?
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/29/ 00:34:01
Atgal prie temos. Ačiū visiems,kurie stengėsi padėti,ir negailėjo patarimų,tačiau dėl pirmojo ginklo aš ilgai ilgai svarsčiau,visgi pniaumatą pasiliksiu ateičiai,o pirmasis ginklas bus arbaletas.
Susigalvojau tai ne šiaip iš oro,galiu argumentuot.
Visų pirma, arbaletas techniškai paprastesnis,nereikalauja kažkokios ypatingos priežiūros.Aš vertinu paprastus dalykus,manau tame ir slypi genialumas.
Antra,taiklumas,manau komentuot nebereik.
Trečia,tylesnis darbas,nieks nepyška ir nepoška kaip pniaumate.
Ketvirta,mano krašte ežerai su ,sakyčiau, netgi pavydėtinu matomumu,kadangi pradėsiu nert iškart kai 7mm kostiumas leis nesusalt,pavasarį matomumas dar geresnis,nesiveisia dumbliai taip.
Toliau minusai,kurie man neatrodo minusai:
Užtaisymas.Kaikas sako,kad užtaisyt arbaletą reik mokėt,labai nepatogu sudėtinga ir t.t. Na nematau aš čia problemos,kažką išmokt tai reik gi,nors ir neilga gyvenimo patirtis,bet jau byloja,kad lengvai pasiekti dalykai suteikia kurkas mažiau malonumo,negu sunkiai uždirbti,išmąstyti arba užsitarnauti...
Ilgis.Galiu garantuot,pradėsiu karjerą su 75cm arbaletu ir prie jo PRIPRASIU,netrugdis tie cm nei po žoles,nei kitur.Tiesiog bus atidirbtas reikalas ir viskas.
Paskutinis argumentas.Arbaletas man yra TRUE.Na nemoku paaiškint,žvejyba,tas buvimas gamtoje,vanduo,man toli gražu nėra kažkoks šiaip hobi ar šiaip užsiėmimas,man asmeniškai tai yra labai dvasiškas dalykas,gal nepradėsiu aš čia pasakot apie savo žvejybos panetkes ir ritualus,tik galiu pasakyt,kad tai man reiškia daug,laikausi savo susikurtų taisyklių ir mano pažiūros gan pagoniškos.Taigi,pniaumatas man nelabai limpa,nes jis labai mechaniškas,šiuolaikinis.Man labiau patinka labiau tradiciškas būdas.Na čia labai labai panašiai kaip su žvejais muselininkais,pigiausia plūdine meškere ir slieku jie GARANTUOTAI pagautų daugiau upėtakių negu museline,bet jie vistiek braido po tą upę,mojuoja tais botagais,o gi nepatogu kaip,erdvės reik daug,o jos nėra,dar reik ir mokėt mojuot,masalus rei vietoj gamintis ir t.t.ir pan,manau iš šio lyrinio nukrypimo pagausit ką aš omeny turiu.


Iš mano kampo žiūrint,pniaumatas turi tik ilgio pranašumą,na taip,ungurinės šakės ant arbaleto gal irgi nesidėsiu,na bet aš ir nesakau,kad noriu turėt tik vieną ginklą,patiks man ar nepatiks,tačiau vistiek įsigysiu aš tą pniaumatą vien dėl unguriukų,tam jis ir bus skirtas.
Beje,kadangi turiu nemažai staliaus patirties ir šiaip mėgstu meistravot,tai galandu mintį apie savadarbį medinį arbaletą,korpuso gamyba-vienas malonumas,paleidimo mechanizmas-pusdienis su bulgarke ir dilde rankoj.


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Redaguotas SATAN 2010/12/29/ 00:39:19
Vaidas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/12/29/ 06:12:23
O tavo nikas tiesiogiai susijes su tavo ispazystama religija ar tu siaip trenktas krisnaitas? Pradesi nardyti, tavo nusistatymai, isitikinimai ir kategoriski pasisakymai kas liecia povandenine medziokle ir iranga jai gali apsiverst aukstyn kojom. Zodziu paplaukiosi suprasi ko tau reikia ir ko tu nori. O tai kad vieno kostiumo ir sautuvo negana suprasi biski veliau. O pradziai, kaip kazkada KKK sake, prisipirkti sudo sveika. Ir nemanyk, kad arbaletu gamyba tokia jau paprasta ir nesudetinga. Taip turint staliaus igudziu padaryti arbaleta galima, tik klausimas kiek jis laikys ir saudis. Paziurek kiek metu garsios firmos turincios stakles ir visa imanoma gamybai iranga vis tobulina arbaletu gamyba ir kas kart vis randa ka patobulinti, nors pats ginklas is paziuros atrodo ne ka sudetingesnis uz ragatke. O tu kaip papa karlo su bulgarke ir obliu jau arbaleta pasisovei pasigaminti neturedamas net supratimo kaip jis veikt turi. Ir gal pasakysi is kokio krasto pats esi, kur ezerai skaidrus? Kokie tie ezerai, bo cia visi kaip durneliai vasara prie 2 metru matomumo duodasi, o rade bent pusmetriu daugiau jau saukia, kad matomumas afigenas!
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/29/ 09:09:29
Satan, tu i Vaido replikas del realigijos nekreipk demesio, jis kartais popiktis buna. Loughing out Loud Bet nepiktybiskas vaikis jis, tikrai ne ...

O del to ka pasirinksi ar arbaleta, ar pneumata cia nesvarbu, vistiek beveik, sakau beveik, visi turi ir ta ir ta. Todel laiko klausimas kada nuspresi isbandyti kita tipa ginklu.

Cia yra tema pas mus forume "Penumatas ar arbaletas" http://www.neriam.lt/forum/viewthread.php?forum_id=5&thread_id=6 gali ten pasiziureti kas parasyta. Bet is esmes tai jei taip reziumuojant reikia abieju, nes tai du skirtingi sautuvai ir skirtingas ju panaudojimas

O va koki arbaleta issirinkti arba koki pneumata cia jau sudetingiau wink
Cia rasi apie daugeli sautuvu temas, kol ledas ant ezeru pasiskaitinek gal susidarysi kokia nuomone apie viena ir kita ginkla:

http://www.neriam.lt/forum/viewforum.php?forum_id=5&rowstart=0
Redaguotas Cirkulas 2010/12/29/ 09:11:32
Vaidas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/12/29/ 09:43:25
Oi tikrai as izeist ar iskoliot nieko nenorejau no Tiesiog as ir pats kaip ir nemazai kitu cia atejusiu naujoku sapaliodavom vejus ir isvedziodavom teorijas, kol koks senbuvis nenusodindavo i vieta Loughing out Loud
Saudyti sakemis vistiek noresi, tai pneumato vienaip ar kitaip reiks. As siulyciau pasirinkti penkiasdesimtuka, jei renkiesi is italu imkis mares sten, nusipirk savo veidui tinkancia maske, lastus, triubele ir bandyk prisislieti prie chebros vaziuojanciais pasitreniruot i Alytaus baseina, ten vietoje gausi ir patarimu ir pasaudyti i taikini, tuo paciu galesi isbandyti "tos pacios diagnozes ligoniu" ginklus, taip susidarysi daug maz bendra vaizda ka naudoja Lietuvos povandenininkai.

P.S. gal kas ryt organizuojates i Alytu? eek
ErikaZ RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/12/29/ 12:37:23
Loughing out Loud Teorijos kiek, sunku net perskaityti. Na tiesos satan parasymuose yra, gal del trecio punkto nesutikciau, o siaip tai tureti gilesne minti, nei vien zuvis saudyti, yra gerai thumbs up del savadarbio arbaleto irgi neblogai sugalvota, tik siulyciau ji gamintis ne pries pradedant medzioti, o kai jau turesi truputi patirties ir zinosi ko konkreciai nori.
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/29/ 17:53:28
Vaidai,mane draugai vadina Šėtonu dėl mano juodo humoro jausmo,barake,kur mokinuosi,čia jau mano pravardė,todėl ir užpaišiau registruodamasis tokį niką.Vieninteliai dalykai,kuriuos tik liko įsigyt yra kostiumas,ginklas,peilis ir pirštinės.Svorius išsiliejau,pasidariau sitemą,kukąna irgi pasidariau reiks nufotkint ir įdėt Jūsų vertinimui.Beje,svorius dailiai su dilde nušlifavau ir nupurškiau tamsiai žaliais purškiamais dažais,gavosi gražūs,lygūs,tik įdomu ar dažai neatsilups.
Cirkulai,tikrai malonu,kad netingi su nuorodomis terliotis,bet neriam forumą aš jau perskaičiau skersai išilgai,plius Kačiubėjaus reportažai,bei shuka-tv. ilgais žiemos vakarais varvančiom akim pražiūrėta,rusų povandenine medžioklė tikrai limpa ir mūsų kraštams.Beje,nardyme nesu aš toks žalias,vasarą kai varau prie ežero visada pasiimdavau kaukę ir lastus,va su šaudymu nėra tekę susidurti...
Na ir šiaip su ta povandenine mežiokle kurijozas gavosi,kažkaip atrodė,kad čia labai brangus malonumas(užmačiau kažkokioj extreme sport parduotuvėj kiek kostiumai ir lastai kainuoja,atšoko man ir noras fantazuot:D turbūt ten buvo sausi kostiumai ir karboniniai lastai tūkstantiniai),bei pasirodė,kad čia nieks tuo neužsiima ir nebus iš kur įrangos gaut,o pasirodo yra...Nepagooglinau ir tiek:D dabar jau turėčiau kokių trijų metų stažą:D
Dėl arbaleto gamybos,na gal nelabai aš ten tiksliai užrašiau,medienos paruošimas,klijavimas,drožimas ir pan jau kokią savaitę užims,plius paleidimo mechanizmas(manau reiktų nuo jo pradėt) bei begaliniai matavimai,mąstymai,frezavimai,plūdrumo tikrinimai ir t.t. ir t.t. bet tai man patinka,siekiu netik galutinio tikslo,bet ir kaifuoju nuo pačio proceso,krapsštukas esu.O gamyba prasidės dar netuoj,kogero į vasaros antrają pusę.
Beje,Vaidai,nors ir tobulybei ribų nėra,bet firmos išleidža naujus gaminius tik siekdamos pelno,na čia toks prekybinis bajeris tinkantis beveik viskam,visi juk siekia naujesnio dalyko.Žinoma patobulinimų atsiranda,kažkas padaroma patogiau,kažkas mandriau ar tiksliau,bet iš esmės kontrukcija ta pati. Na čia beveik tinka ta patarle su dviračio išradinėjimu.
P.s. Nieko aš nenoriu nervuot,čia rašau,nes tai ir yra tam skirta vieta,bendraut ir diskutuot ir šiaip kadangi nėra kas labai veikt tai ir baladoju aš čiahappy


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/29/ 18:08:28
Na tai lieka vienintelis mazas dalykas wink simtai valandu praleistu vandenyje, kad galetum tureti savo nuomone apie daugeli dalyku, kuriuos perskaitei wink Lauksim komentaru...

Nei zvyno kaip sakoma...
Redaguotas Cirkulas 2010/12/29/ 18:08:46
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/29/ 18:45:17
Ech...dar reikia sulaukti kol bent ledas nutirps,o kiek dar laukt kol viskas sužels,man gal nėra gražesnio vaizdo kaip žuvys povandeninėse džiunglėse.Manau reik užsišaldyt iki vsasros,neprailgs taip bentwink


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Cirkulas RE: Tema naujokams
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2010/12/29/ 18:50:58
Garbanius teisingai minejo, atvaziuokit i Alytu i baseina, tai puiki proga pazinti savo sautuva, nors ir neketinat dalyvaut varzybose. Vient tik pasaudyt i taikinius su savo sautuvu suteiktos puikios galimybes.

Taip laikas daug greiciau prareis...
Redaguotas Cirkulas 2010/12/29/ 18:51:39
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/29/ 18:52:42
Kai tik įsigysiu tikrai norėsiu išbandythappy


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
Tomasas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2010/12/29/ 18:53:37
nežinau kaip medžioją, ne man vertint, bet rašytoją forume tai tikrai turėsimgeras


eni vidi vici
SATAN RE: Tema naujokams
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2010/12/29/ 19:12:05
Man atrodo turėsit du viename (mažiausiai du):D


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
ErikaZ RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/12/29/ 20:31:34
dar vienas tidas atsirado Loughing out Loud vienam poste vienaip raso, kitam jau atvirksciai, kitam isvis spangsta. Svarbu maziau rasyk, o daugiau skaityk Oki poki
Vaidas RE: Tema naujokams
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/12/29/ 22:11:30
SATAN parašė:
Vieninteliai dalykai,kuriuos tik liko įsigyt yra kostiumas,ginklas,peilis ir pirštinės.


Tai suprantu lastus, maske, trubke jau turi... Tai davai organizuojames ryt i Alytu, pasimsiu ir pneumata, ir arbaleta, duosiu papleskinti. O gal ir cirkulas duos is mr. carbono pasaudyt Oki poki
Redaguotas Vaidas 2010/12/29/ 22:16:55
Puslapis 4 iš 22 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
LATGALE CUP 2012 (Dridza)
LATGALE CUP 2012 (Dridza)
Varžybos Latvijoje 2010-2013
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo