TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/19/ 11:12:55   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Sveikata | Nardymas ir sveikata
Puslapis 1 iš 8 1 2 3 4 > >>
daddycool Ausų uždegimas
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 138
Vieta: Kaunas, Kauno raj.
Įstojęs: 30.07.08
Parašyta 2009/07/17/ 09:55:57
Adminai istryne sita tema, taigi biski atnaujinsiu. Taigi, tik ka issigydziau ausu uzdegima happy radau gera daktare Kaune. Jei Kauniecius domina ka nors, tai klinika "Fama Bona". Siaures prospekte. O viskas buvo taip: nuejau, israse vaistu, dvi savaites panaudojau, nenardziau, akar vel pasirodziau, sake sveikas kaip ridikas, jei netycia pasikartotu sake ateit. O kai papasakojau kokius vaistus skirdavo kiti du gydytojai, tai lengvoj formoj islazdavojo happy





Redaguotas Cirkulas 2010/08/22/ 12:23:36
www.biciuliai.net
Rokas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/17/ 13:30:25
Pasisekė Tau Oki poki bet nevisiems taip sekasi, nes priklausomai nuo to "uždegimo" rūšies ir stadijos plius organizmo, tenka ir kelis skirtingus vaistus naudot. Aš konkrečiai su vienais vieną ausį išsigydžiau jau beveik pilnai, o dėl kitos ausies kitus vaistus naudoju. Ne daktaras aš, bet kiek pastebėjau - tai principas toks: naudoji vienus, stebi daktarai ar padeda ar ne, ir jei nepadeda, padaro plovimą ir kitus vaistus imi...va toks ir traukinukas gaunasi kol pilnai išsigydai....ir jei su pirmuoju bandymu pataikai - tada tu lucky one Sokiai pokiai


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
REKLAMA
Vitalys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 124
Vieta: Utena
Įstojęs: 08.06.09
Parašyta 2009/07/17/ 14:21:13
aklas parašė:
Pasisekė Tau Oki poki bet nevisiems taip sekasi, nes priklausomai nuo to "uždegimo" rūšies ir stadijos plius organizmo, tenka ir kelis skirtingus vaistus naudot. Aš konkrečiai su vienais vieną ausį išsigydžiau jau beveik pilnai, o dėl kitos ausies kitus vaistus naudoju. Ne daktaras aš, bet kiek pastebėjau - tai principas toks: naudoji vienus, stebi daktarai ar padeda ar ne, ir jei nepadeda, padaro plovimą ir kitus vaistus imi...va toks ir traukinukas gaunasi kol pilnai išsigydai....ir jei su pirmuoju bandymu pataikai - tada tu lucky one Sokiai pokiai

o tau lasais i ausi gido uzdegima?
SkyDiver RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 358
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2009/07/17/ 14:25:54
daddycool parašė:
Adminai istryne sita tema, taigi biski atnaujinsiu. Taigi, tik ka issigydziau ausu uzdegima happy radau gera daktare Kaune. Jei Kauniecius domina ka nors, tai klinika "Fama Bona". Siaures prospekte. O viskas buvo taip: nuejau, israse vaistu, dvi savaites panaudojau, nenardziau, akar vel pasirodziau, sake sveikas kaip ridikas, jei netycia pasikartotu sake ateit. O kai papasakojau kokius vaistus skirdavo kiti du gydytojai, tai lengvoj formoj islazdavojo happy


O tai kokiais vaistais gydeisi?
Rokas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/17/ 14:26:29
weedby parašė:
aklas parašė:
Pasisekė Tau Oki poki bet nevisiems taip sekasi, nes priklausomai nuo to "uždegimo" rūšies ir stadijos plius organizmo, tenka ir kelis skirtingus vaistus naudot. Aš konkrečiai su vienais vieną ausį išsigydžiau jau beveik pilnai, o dėl kitos ausies kitus vaistus naudoju. Ne daktaras aš, bet kiek pastebėjau - tai principas toks: naudoji vienus, stebi daktarai ar padeda ar ne, ir jei nepadeda, padaro plovimą ir kitus vaistus imi...va toks ir traukinukas gaunasi kol pilnai išsigydai....ir jei su pirmuoju bandymu pataikai - tada tu lucky one Sokiai pokiai

o tau lasais i ausi gido uzdegima?

o ką tu vadini uždegimu? Nėra tokios ligos, o tik lotyniški niekam nesuprantami pavadinimai visokie Kvailys
Kaip ir sakiau, labai skirtingų tų ligų/infekcijų/ ir t.t. būna. Konkrečiai man - tai skirtingi yra keli, ir lašinau jau 2 skirtingus vaistus plius antibiotikus gėriau... Ir pasigavau aš jį ne dėl kokio nors perpūtimo ar pan, o po to po kai gavau vandens į ausis su skirtingais brudais ir jie ten pasiliko su neišdžiūvusiu vandeniu...o tada ausies viduj oda lupasi, lieka ausyje, sukelia visokias nesąmones...jau tingiu detaliau pasakot, niekam juk tai neįdomu no


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Redaguotas Rokas 2009/07/17/ 14:29:00
Vitalys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 124
Vieta: Utena
Įstojęs: 08.06.09
Parašyta 2009/07/17/ 14:32:30
man buvo uzdegimas del to kad buvo sinusitas ir biski per gilei paneriauhappy
po to prasidejo uzdegimas bet gerai kad laiku kreipiausi.
po 2 dienu praejo skausmas , jau savaite praejo atgule ausis
ir sake jai sinusitas praeis jau po 3 dienu galiu nerti Loughing out Loud
vezys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 60
Įstojęs: 01.03.09
Parašyta 2009/07/17/ 16:41:06
As jau antra kart issigydziau: pirma ejau pas daktara i ligonine,
po antro uzdegimo ejau pas privacia daktare.
tai vaistai irgi skyresi, nors gyde nuo tos pacios ligos.
dabar dar nardyd neleido keleta savaiciu.
tai kiek su daktare snekejau ir dar paskaiciau siek tiek apie sia liga tai ji gali buti nuo:
1persalimo
2nuo bakteriju(grybeliu) kurios lieka po nardymu, ir ten siltai ir saugiai pradeda veistis
3nuo sinunsu kazkaip nardant is nosies i ausi kazkokie tai ten brudai patenka( jei yra problemu su sinusais)

parasiau kaip daktaras referata moksliniais terminais razz
SkyDiver RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 358
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2009/07/17/ 16:58:39
As tai dabar nusipirkau lasus Normison. Pabandysiu lasinti po nardymo. Vos radau, Vilniuje buvo tik 1 buteliukas, dabar nera happy Aprasymas:
Normison ausų lašai džiovina išorinės ausies odą ir išsaugo jos apsauginį rūgštų sluoksnį. Dėl izopropilo alkoholio
poveikio odos paviršius greitai išdžiūsta, kartu jis dezinfekuojamas. Normison ausų lašuose esančios rūgščios
medžiagos palaiko silpną rūgštingumą, atitinkantį normalų odos pH. Pantenolis papildomai apsaugo odą.
Redaguotas SkyDiver 2009/07/17/ 18:53:56
Rokas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/17/ 23:12:55
SkyDiver parašė:
As tai dabar nusipirkau lasus Normison. Pabandysiu lasinti po nardymo. Vos radau, Vilniuje buvo tik 1 buteliukas, dabar nera happy Aprasymas:
Normison ausų lašai džiovina išorinės ausies odą ir išsaugo jos apsauginį rūgštų sluoksnį. Dėl izopropilo alkoholio
poveikio odos paviršius greitai išdžiūsta, kartu jis dezinfekuojamas. Normison ausų lašuose esančios rūgščios
medžiagos palaiko silpną rūgštingumą, atitinkantį normalų odos pH. Pantenolis papildomai apsaugo odą.


Skydiver, nedaryk to!!!!!!!!!!
Aš neturėjau bėdų kol nepradėjau "profilaktiškai" saugotis...tas normisonas pašildo ausį, bet realiai naudos neduoda, nes kap man aiškino - tai sutrikdai pats organizmo funkcijas ir t.t. Pats organizmas turi pašalint visus grybus, bakterijas ir t.t. Mano atveju jis jų nepašalino, bet ir normisonas nepadėjo jau žinok sad Kitaip tariant, šioj vietoj neapsisaugosi jei jau bus lemta, t.y. specifinis organizmas įvairiai reaguoja.
Ir darkart pasikartosiu, kad visi atvejai yra unikalūs, ir nėra sprndimo tinkančio visiems, todėl visus kurie skaitys, perspėju, kad nėra nei vienam visų mūsų pasisakyme 100procentinės tiesos wink

P.S. mačiau diskusija buvo ir daktarų kompetencijos - tai žinokit čia irgi visiška loterija, nes visos ausų ligos yra loterija, ir nėra nei vieno spec'o luris vienareikšmiškai pasakytų jog reikia VISADA baudoti konkrečius XXX vaistus ir visą gyvenimą būsi sveikas...
P.P.S. visdėlto viskas mūsų pasaulyje matuojame materialiais dalykais, t.y. pinigais, ir kompetencija daktarų kinuoja pinigus... jei atsiras bent vienas išleidęs daugiau už mane, atsiliepkit, pastatysiu alaus wink aš dabar ties 700 riba esu...dar ne pabaiga sad


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
KKK RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/07/18/ 06:02:53
aklas parašė:
SkyDiver parašė:
As tai dabar nusipirkau lasus Normison. Pabandysiu lasinti po nardymo. Vos radau, Vilniuje buvo tik 1 buteliukas, dabar nera happy Aprasymas:
Normison ausų lašai džiovina išorinės ausies odą ir išsaugo jos apsauginį rūgštų sluoksnį. Dėl izopropilo alkoholio
poveikio odos paviršius greitai išdžiūsta, kartu jis dezinfekuojamas. Normison ausų lašuose esančios rūgščios
medžiagos palaiko silpną rūgštingumą, atitinkantį normalų odos pH. Pantenolis papildomai apsaugo odą.


Skydiver, nedaryk to!!!!!!!!!!
Aš neturėjau bėdų kol nepradėjau "profilaktiškai" saugotis...tas normisonas pašildo ausį, bet realiai naudos neduoda, nes kap man aiškino - tai sutrikdai pats organizmo funkcijas ir t.t. Pats organizmas turi pašalint visus grybus, bakterijas ir t.t. Mano atveju jis jų nepašalino, bet ir normisonas nepadėjo jau žinok sad Kitaip tariant, šioj vietoj neapsisaugosi jei jau bus lemta, t.y. specifinis organizmas įvairiai reaguoja.
Ir darkart pasikartosiu, kad visi atvejai yra unikalūs, ir nėra sprndimo tinkančio visiems, todėl visus kurie skaitys, perspėju, kad nėra nei vienam visų mūsų pasisakyme 100procentinės tiesos wink

P.S. mačiau diskusija buvo ir daktarų kompetencijos - tai žinokit čia irgi visiška loterija, nes visos ausų ligos yra loterija, ir nėra nei vieno spec'o luris vienareikšmiškai pasakytų jog reikia VISADA baudoti konkrečius XXX vaistus ir visą gyvenimą būsi sveikas...
P.P.S. visdėlto viskas mūsų pasaulyje matuojame materialiais dalykais, t.y. pinigais, ir kompetencija daktarų kinuoja pinigus... jei atsiras bent vienas išleidęs daugiau už mane, atsiliepkit, pastatysiu alaus wink aš dabar ties 700 riba esu...dar ne pabaiga sad

Sveikas, trimis XXX zymima tam tikros rusies produkcija, tau ka, ausys nebestovi?? Nesupyk kad juokiuos, sveikata yra brangus dalykas, bet kai tuos XXX pamaciau, paciam juokas suemeLoughing out Loud
Sveik seni, iki greito susitikimo vandenyjeOki poki


777
Rokas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/18/ 10:33:20
KKK parašė:
aklas parašė:
SkyDiver parašė:
As tai dabar nusipirkau lasus Normison. Pabandysiu lasinti po nardymo. Vos radau, Vilniuje buvo tik 1 buteliukas, dabar nera happy Aprasymas:
Normison ausų lašai džiovina išorinės ausies odą ir išsaugo jos apsauginį rūgštų sluoksnį. Dėl izopropilo alkoholio
poveikio odos paviršius greitai išdžiūsta, kartu jis dezinfekuojamas. Normison ausų lašuose esančios rūgščios
medžiagos palaiko silpną rūgštingumą, atitinkantį normalų odos pH. Pantenolis papildomai apsaugo odą.


Skydiver, nedaryk to!!!!!!!!!!
Aš neturėjau bėdų kol nepradėjau "profilaktiškai" saugotis...tas normisonas pašildo ausį, bet realiai naudos neduoda, nes kap man aiškino - tai sutrikdai pats organizmo funkcijas ir t.t. Pats organizmas turi pašalint visus grybus, bakterijas ir t.t. Mano atveju jis jų nepašalino, bet ir normisonas nepadėjo jau žinok sad Kitaip tariant, šioj vietoj neapsisaugosi jei jau bus lemta, t.y. specifinis organizmas įvairiai reaguoja.
Ir darkart pasikartosiu, kad visi atvejai yra unikalūs, ir nėra sprndimo tinkančio visiems, todėl visus kurie skaitys, perspėju, kad nėra nei vienam visų mūsų pasisakyme 100procentinės tiesos wink

P.S. mačiau diskusija buvo ir daktarų kompetencijos - tai žinokit čia irgi visiška loterija, nes visos ausų ligos yra loterija, ir nėra nei vieno spec'o luris vienareikšmiškai pasakytų jog reikia VISADA baudoti konkrečius XXX vaistus ir visą gyvenimą būsi sveikas...
P.P.S. visdėlto viskas mūsų pasaulyje matuojame materialiais dalykais, t.y. pinigais, ir kompetencija daktarų kinuoja pinigus... jei atsiras bent vienas išleidęs daugiau už mane, atsiliepkit, pastatysiu alaus wink aš dabar ties 700 riba esu...dar ne pabaiga sad

Sveikas, trimis XXX zymima tam tikros rusies produkcija, tau ka, ausys nebestovi?? Nesupyk kad juokiuos, sveikata yra brangus dalykas, bet kai tuos XXX pamaciau, paciam juokas suemeLoughing out Loud
Sveik seni, iki greito susitikimo vandenyjeOki poki


nu bachūras, aš tau dar "papasakosiu" apie visokius matomumus Loughing out Loud
mldc razz


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
vezys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 60
Įstojęs: 01.03.09
Parašyta 2009/07/20/ 07:52:47
as zinau 100% vaista nuo ausu uzdegimu- NENARDYT
Pomidorai
vezys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 60
Įstojęs: 01.03.09
Parašyta 2009/07/20/ 07:55:19
prasymas adminam:
netrynkit sitos temos. nes matau daug kam aktualu. kaip ir man.
aciu
daddycool RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 138
Vieta: Kaunas, Kauno raj.
Įstojęs: 30.07.08
Parašyta 2009/07/23/ 12:21:20
aklas parašė:
SkyDiver parašė:
As tai dabar nusipirkau lasus Normison. Pabandysiu lasinti po nardymo. Vos radau, Vilniuje buvo tik 1 buteliukas, dabar nera happy Aprasymas:
Normison ausų lašai džiovina išorinės ausies odą ir išsaugo jos apsauginį rūgštų sluoksnį. Dėl izopropilo alkoholio
poveikio odos paviršius greitai išdžiūsta, kartu jis dezinfekuojamas. Normison ausų lašuose esančios rūgščios
medžiagos palaiko silpną rūgštingumą, atitinkantį normalų odos pH. Pantenolis papildomai apsaugo odą.


Skydiver, nedaryk to!!!!!!!!!!
Aš neturėjau bėdų kol nepradėjau "profilaktiškai" saugotis...tas normisonas pašildo ausį, bet realiai naudos neduoda, nes kap man aiškino - tai sutrikdai pats organizmo funkcijas ir t.t. Pats organizmas turi pašalint visus grybus, bakterijas ir t.t. Mano atveju jis jų nepašalino, bet ir normisonas nepadėjo jau žinok sad Kitaip tariant, šioj vietoj neapsisaugosi jei jau bus lemta, t.y. specifinis organizmas įvairiai reaguoja.
Ir darkart pasikartosiu, kad visi atvejai yra unikalūs, ir nėra sprndimo tinkančio visiems, todėl visus kurie skaitys, perspėju, kad nėra nei vienam visų mūsų pasisakyme 100procentinės tiesos wink

P.S. mačiau diskusija buvo ir daktarų kompetencijos - tai žinokit čia irgi visiška loterija, nes visos ausų ligos yra loterija, ir nėra nei vieno spec'o luris vienareikšmiškai pasakytų jog reikia VISADA baudoti konkrečius XXX vaistus ir visą gyvenimą būsi sveikas...
P.P.S. visdėlto viskas mūsų pasaulyje matuojame materialiais dalykais, t.y. pinigais, ir kompetencija daktarų kinuoja pinigus... jei atsiras bent vienas išleidęs daugiau už mane, atsiliepkit, pastatysiu alaus wink aš dabar ties 700 riba esu...dar ne pabaiga sad


clap labai teisingai parasei. Ta savigyda prie gero tikrai neprives. Kas nori patys gydytis, nueikit pas daktra geriau. Jis israsys vaistu bent tokiu kurie tau nepakenks, o jei ir pakenks, tai daktaras pastebes wink ir kitu israsys...




www.biciuliai.net
Gilukas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Pranešimai: 64
Vieta: Alytus
Įstojęs: 04.08.08
Parašyta 2009/07/23/ 13:02:26
Savaite atgal nardziau bene kas diena. Tai va, pavariau taip pora savaiciu ir po vieno nardymo ausis pasidare kaip kalade: istino iki zandikaulio, net skyle uzsispaude, tai nebuvo kur vaistu lasint. Nuejau y vaistine nusipirkau lasalo tokio "Otinum", lasinau lasinau, kol is skausmo netveriau ir pas privatu daktara vakar nuejau. tai sake kur tu anksciau buvai, sako vaizdas tavo ausyje baisus: isbrinkes kanalas, skysciai bega, infekcija ir t.t. Tai israse 2 rusiu antibjotiku: UNASYN ir KESTINE kalu dabar ir dar DEXONA lasu. Bet labai sunkiai gyja, tai nezinau ar per savaite issigydysiu iki varzybu. Sake, kad tai tipine vasaros liga nuo vandens: isbringsta odele ausies, o po to lengvai ysimeta infekcija, ypac jeigu dar pasikasai ausy ar pasikrapstai islipes. Tai tiek, dabar nardau lovoj. sad
Rokas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/23/ 13:50:52
Gilukas parašė:
Savaite atgal nardziau bene kas diena. Tai va, pavariau taip pora savaiciu ir po vieno nardymo ausis pasidare kaip kalade: istino iki zandikaulio, net skyle uzsispaude, tai nebuvo kur vaistu lasint. Nuejau y vaistine nusipirkau lasalo tokio "Otinum", lasinau lasinau, kol is skausmo netveriau ir pas privatu daktara vakar nuejau. tai sake kur tu anksciau buvai, sako vaizdas tavo ausyje baisus: isbrinkes kanalas, skysciai bega, infekcija ir t.t. Tai israse 2 rusiu antibjotiku: UNASYN ir KESTINE kalu dabar ir dar DEXONA lasu. Bet labai sunkiai gyja, tai nezinau ar per savaite issigydysiu iki varzybu. Sake, kad tai tipine vasaros liga nuo vandens: isbringsta odele ausies, o po to lengvai ysimeta infekcija, ypac jeigu dar pasikasai ausy ar pasikrapstai islipes. Tai tiek, dabar nardau lovoj. sad


paskutinis sakinys visiškai teisingas. Lygiai tą patį girdėjau iš daktarų. Tik va sekasi tiems kieno tos ausies sandara "teisinga" - jiems visos infekcijos su vandeniu išbėga dažniausiai.
Aš vakar nėriau po poros savaičių pertraukos (nors rekomendavo man dar pakentėt). Blyn šiandien viena ausis vėl užgulta... vėl vakare einu pas daktarą tapatį, ir dėl viso pikto dabar lekiu pas kitą - gal jis kanors kitokio ten pamatys...
Žodžiu geriausiai būtų išvis tas ausis nusipjaut - vistiek gi neklausom nieko po vandeniu razz


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
vezys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 60
Įstojęs: 01.03.09
Parašyta 2009/07/23/ 15:05:19
jei nepjaut tai bent uzbetonuot
vezys RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 60
Įstojęs: 01.03.09
Parašyta 2009/07/23/ 15:09:27
blimba.
man dar savaite rekomendavo neneardyt. Jau daugiau nei menesi nebuvau vandeni.
Kazkaip irgi norisi jei jau ilyst i vandeny tai kad po to vel pasekmiu nebutu. Tai reik paklausyt daktaro. Labai jau nesinori tu skausmu.
bandysiu rudeny viena liaudies recepta pabandyt, bet kai pabandysiu tadu pakomentuosiu.

Evaldas RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2009/07/23/ 15:44:18
Čierkutė į burną prieš nėrimą, po nėrimo ir ant ausų velniai neturi griebti. wink
dariussk RE: Ausu uzdegimas (atnaujnta temele)
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 666
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2009/07/23/ 16:25:01
Panardžius ausis saugot nuo vėjo ir po nardymo namie prausiantis nekrapštyt ausų ir nevalyt jų su ausų krapštukais - tai pati geriausia profilaktika.



Redaguotas dariussk 2009/07/23/ 16:25:29
1
Puslapis 1 iš 8 1 2 3 4 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Šaudymo į taikinius čempionatas 2010
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo