TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/19/ 02:35:27   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Kita medžioklės įranga: kojinės, pirštinės, kaukės ir kita
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
igoriokas_lt Dirzas
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 494
Vieta: Visaginas, Kaunas, Panevezys.
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2008/06/12/ 00:46:31
Kokio svorio pakaktu uzkabynti ant dirzo kad butu galima normalei medzioti? Ar kokiu pricncipu reguliuoti ta svori kad pasiekti geriausia rezultata?
Anksciau medziojau be kostiumo ir svorio nereikejo, bet dabar plaukioju kaip plude vandians pavirsiuje.

...is anksto dekoju.
Cirkulas RE: Dirzas
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/06/12/ 08:19:11
labaigrubiai skaiciuojant 10% tavo svoriui. T.y. jei sveri 80 kg - 8 kg. Aisku labai priklauso kokio storio tavo kostiumas, jei 7 mm. tai dar pora kg pridek. Esme ta, kad vandenyje ramybes busenoje neskestum, o butum pavirsiuje, tiksliau tariant tik galva akiu lygyje pavirsiuje


Video:
Youtube.com
REKLAMA
igoriokas_lt RE: Dirzas
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 494
Vieta: Visaginas, Kaunas, Panevezys.
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2008/06/13/ 09:28:38
dekuj..... ekspermintosiu.... neriam
Augustas RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 35
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.01.09
Parašyta 2009/07/13/ 22:28:36
Sveiki.
Nusipirkau štai tokį diržą http://onlinedivestore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=930 Guminis, gerai laiko svorius, sagtis man taip pat patinka, bet mano klubai lb siauri ir diržas ryškiai per ilgas. Kur tą likusią dalį dėt? Ar nukirpt pamatavus ar užsikišt prie šono, o gal tegu tabaluoja tarp kojų? Loughing out Loud

O ėmiau Marseillaise tipo sagtį dėl saugumo. Kaip suprantu kylant į viršų jei jauti, kad gali tuoj netekt sąmonės - atsegi diržą ir viena ranka prilaikydamas kyli. Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi. Man pasirodė verta, paskutinį nesąmoningą įkvėpimą norėčiau padaryt paviršiuj. Gal kas tokią techniką naudojat?
KKK RE: Dirzas
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/07/13/ 23:19:39
naras3 parašė:
Sveiki.
Nusipirkau štai tokį diržą http://onlinedivestore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=930 Guminis, gerai laiko svorius, sagtis man taip pat patinka, bet mano klubai lb siauri ir diržas ryškiai per ilgas. Kur tą likusią dalį dėt? Ar nukirpt pamatavus ar užsikišt prie šono, o gal tegu tabaluoja tarp kojų? Loughing out Loud

O ėmiau Marseillaise tipo sagtį dėl saugumo. Kaip suprantu kylant į viršų jei jauti, kad gali tuoj netekt sąmonės - atsegi diržą ir viena ranka prilaikydamas kyli. Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi. Man pasirodė verta, paskutinį nesąmoningą įkvėpimą norėčiau padaryt paviršiuj. Gal kas tokią techniką naudojat?

Cia man damos pasufleravo-GIMDYK, klubai prasiplesthumbs uprazz


777
Augustas RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 35
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.01.09
Parašyta 2009/07/13/ 23:32:22
KKK parašė:
naras3 parašė:
Sveiki.
Nusipirkau štai tokį diržą http://onlinedivestore.com/index.php?main_page=product_info&products_id=930 Guminis, gerai laiko svorius, sagtis man taip pat patinka, bet mano klubai lb siauri ir diržas ryškiai per ilgas. Kur tą likusią dalį dėt? Ar nukirpt pamatavus ar užsikišt prie šono, o gal tegu tabaluoja tarp kojų? Loughing out Loud

O ėmiau Marseillaise tipo sagtį dėl saugumo. Kaip suprantu kylant į viršų jei jauti, kad gali tuoj netekt sąmonės - atsegi diržą ir viena ranka prilaikydamas kyli. Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi. Man pasirodė verta, paskutinį nesąmoningą įkvėpimą norėčiau padaryt paviršiuj. Gal kas tokią techniką naudojat?

Cia man damos pasufleravo-GIMDYK, klubai prasiplesthumbs uprazz


Palieku šitą privilegiją moterom, aš tik pasėju flower Sokiai pokiai
daddycool RE: Dirzas
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 138
Vieta: Kaunas, Kauno raj.
Įstojęs: 30.07.08
Parašyta 2009/07/14/ 10:44:45
naras3 parašė:
Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi.

Jei su 7 mm kostiumu tai vel neuzsegsi jei nukris ant dugno, nes nepanersi pvz i 6-7 metrus happy as meginau be svoriu tai i kokius 4 pavyko happy




www.biciuliai.net
SpecElistas RE: Dirzas
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1093
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 21.08.08
Parašyta 2009/07/14/ 11:21:01
jei jau jauti kad kazkas blogai, meti velniop ta dirza ir mini aukstyn. Labai daug sitoj vietoj nepritaupysi...


Beabejo kad imanoma...
Augustas RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 35
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.01.09
Parašyta 2009/07/14/ 11:38:02
daddycool parašė:
naras3 parašė:
Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi.

Jei su 7 mm kostiumu tai vel neuzsegsi jei nukris ant dugno, nes nepanersi pvz i 6-7 metrus happy as meginau be svoriu tai i kokius 4 pavyko happy

Aš turėjau omeny, kad laimingai iškilsi dar tebelaikydamas diržą viena ranka, tada tikrai nesunku užsegt. :] O jei jau paleisi tai iškelt gali bandyt tik nusiėmęs kostiumą happy

Aš kai pinigų medžio neturiu man gaila diržą numest, o šitokia saugumo priemonė manau pravers, reik tik pasitreniruot iškylinėt prilaikant atsegtą diržą (gal būt taip aš jį ir pamesiu Loughing out Loud )
Ginchiuz RE: Dirzas
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Vrn
Įstojęs: 03.02.09
Parašyta 2009/07/14/ 20:43:21
tokiu atveju daryk raudona ar kitos ryskios spalvos dirza kad galetum nesunkiai susirast
Evaldas RE: Dirzas
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2009/07/14/ 22:09:43
naras3, turbūt esi pirmas žmogus kuris planuoja taip iškilinėti. Tfū, tfū, tfū kaip sakant, bet tikrai pirmą kartą girdžiu, kad taip iškilinėja kas nors. Suprantu būna situacija kaip jau tikrai viskas, tai tada dzin tas diržas atsisegi ir varai viršun, bet kilti su diržu rankoje, kažkas čia ne taip.
ErikaZ RE: Dirzas
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/14/ 22:16:21
teisingai Evaldas sako, tikrai, cia ne iseitis. Paziurek kiek naru LT nardo, ir dar nei vienam turbut BO nebuvo iskilinejant. Ir tikrai niekas rankose kas kart dirzo atsegto nelaiko. Blink Geriau susiplanuok nerimo ir kvepavimu trukmes, kad normaliai atsikvepuotum ir ilgai nebutum po vandneniu, cia manau vienintelis normaliausias savisaugos budas.

O jei dirzas jau nukris, tai vargiai ji issitrauksi jei jis ir ryskus bus, sulys i dumbla ar zole taip jog nesimatys visai... helpless
Redaguotas ErikaZ 2009/07/14/ 22:16:39
robertuxx RE: Dirzas
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 635
Vieta: Utena
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/07/14/ 23:05:10
Na jai zmogus naudos buju, tai visai nesunku ta dirza rast wink
juk dazniausiai bujus tvirtinamas prie dirzo

Kita vertus jai naudojamas bujus tai ir rankoje laikyt nebutina- mesk iskart zemen ir vsio- veliau pasiimsi wink


http://robis.aha.lt
dariussk RE: Dirzas
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 666
Įstojęs: 27.03.08
Parašyta 2009/07/14/ 23:34:59
Koks tikslas atsisegt diržą ir su juo iškilinėt? Taigi svoris tas pats, tai kam tada dar gaišt laiką atsisegimui ir tt? Kietekas


1
hariux RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 98
Vieta: siauliai
Įstojęs: 28.08.08
Parašyta 2009/07/15/ 10:08:19
naras3 parašė:
daddycool parašė:
naras3 parašė:
Jei neteksi sąmonės ranka atsileis ir diržas nukris, o jei laimingai iškilsi - be problemų vėl užsegsi.

Jei su 7 mm kostiumu tai vel neuzsegsi jei nukris ant dugno, nes nepanersi pvz i 6-7 metrus happy as meginau be svoriu tai i kokius 4 pavyko happy

Aš turėjau omeny, kad laimingai iškilsi dar tebelaikydamas diržą viena ranka, tada tikrai nesunku užsegt. :] O jei jau paleisi tai iškelt gali bandyt tik nusiėmęs kostiumą happy

Aš kai pinigų medžio neturiu man gaila diržą numest, o šitokia saugumo priemonė manau pravers, reik tik pasitreniruot iškylinėt prilaikant atsegtą diržą (gal būt taip aš jį ir pamesiu Loughing out Loud )

jei pinigu medzio neturi tai kam perki tokius brangius dirzus kai gali pats gumini dirza pasidaryti uz 10lt geras
Arvydas RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 78
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 23.01.09
Parašyta 2009/07/15/ 11:21:48
Na jei vyrukai savo sveikata ir gyvybę vertina keliasdešimt litu, tai ner cia ka sneketi.helpless
www.freedive.lt
hariux RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 98
Vieta: siauliai
Įstojęs: 28.08.08
Parašyta 2009/07/15/ 16:47:31
arwis parašė:
Na jei vyrukai savo sveikata ir gyvybę vertina keliasdešimt litu, tai ner cia ka sneketi.helpless

kazin kuom tavo dirzas kuris kainuoja pvz 100 lt gali daugiau
pagelbeti nei mano kuri pasidariau pats ir kaina gavosi tik uz medziagasannoy
Rokas RE: Dirzas
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/07/15/ 17:25:07
skaitau skaitau šią temą... čia tas pats kaip chebra įsirenginėt pradėtų visur kur tik eina žaibolaidžius, nes neduok Dieve, gali lyti ir žaibuoti toj vietoj...
Saugojimasis yra gerai, bet kitaip sakant, bijai vilko, neik į mišką...

gal nebeieškokit ši*noj pagaliųSokiai pokiai


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Augustas RE: Dirzas
Narys

Varliukas


Pranešimai: 35
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.01.09
Parašyta 2009/07/16/ 00:09:16
Kylant iš gylio (pvz 18 metrų), sparčiai mažėja slėgis ir didėja plaučių tūris, to pasekoj iš kraujo į plaučių orą grįžta dalis deguonies, tai gali sukelt taip vadinamą 'shallow water blackout', kuomet kildamas 10 - 0 gylyje nejučia netenki sąmonės (pataisykit jei klystu). Jei prieš paneriant hiperventiliuojiesi - dar didesnis šansas, kad kylant bus BO. Ir tikrai nežadu taip daryti kiekvieną kartą, jei užtruksiu dugne per ilgai - tuomet galėsiu pasinaudot šita atsargos priemone. Tuo labiau, kad tai labai paprasta.

Aš ne pats šitą sugalvojau, smagu būt inovatorium, bet apie tokį metodą skaičiau deeperblue forume.

Kitas privalumas (bent man), toks diržas pats neatisegs. Su paprasta sagtim jei reikiamu kampu užkliūsi už šakos - diržo veikiausiai nepagausi, o su šituo kol pats nepatrauksi už diržo tol jis tvirtai laikysis.

Gal aš čia per daug reklamuoju, bet juk visi giria ką patys turi happy
O dėl ilgio bandysiu pasimatuot kiek daugiausiai man jo gali prireikt ir galą nupjausiu.

Atsarga gėdos nedaro, o diskusija visada sveika Oki poki

Kuzmicius RE: Dirzas
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 646
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 11.03.08
Parašyta 2009/07/16/ 02:05:47
Leisk paklausti o ka tu medziosi pvz 18 m. gylyje.?


Kai hobis virsta darbu,reikia keist hobi!!!
Puslapis 1 iš 2 1 2 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Latvijos čempionatas, Šventės ež.
Latvijos čempionatas, Šventės ež.
Varžybos Latvijoje 2010-2013
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo