TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/19/ 11:15:44   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Nardymo technika
Puslapis 1 iš 10 1 2 3 4 > >>
tidass Nesėkmės ir kuriozai medžioklėje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2008/12/21/ 21:18:57
net neabejoju kad kiekvienas turejote pravalu, tikrai butu smagu paskaityti, prisiminti, o gal net ir pasimokyti is kitu klaidu.. taigi issipasakokite kaip neisnaudojot "auksines progos" eek


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Redaguotas Cirkulas 2011/03/09/ 21:18:40
13 RE: praval
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2008/12/21/ 22:02:55
Viena proga buvo sia vasara. Plaukiau vienam ezeriuke, matomumas buvo prastas nes zaliavo vanduo, bet krumuose panerus is apacios matesi LIUKS. Nu as taip ziurineju , tai lydekute pamatau, tai eseriuka, patenkintas kukanas jau turi 3kg. Nu ir ikisu eilini karta galva i krumus, gylis apie 1m, ziuriu i mane tokia AKIS ziuri, KARPIS, galva kai mano, nu atsitraukiau atgal , galvoju ikisiu sautuveli i ta vieta ir sausiu. Tep i padariau, SUVIS , sniuriuks isitempe, sautuveli laikau, jau galvoju TEMPS daba. Ogi po keliu sekundziu istraukiu streliu su DVIEM 5 rublio dydzio zvynais, nu tipo karpiuks paliko vizitine. Isvada: sauk visada ten kur reikia, taikykis, o ne bile kapYahoo


fishing,diving,spearfishing
REKLAMA
tidass RE: praval
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2008/12/21/ 22:05:03
paciam buvo atveju, kuriu metu praziopsojau ~2kg lydeka ir kuoja ~400g, kai pamirsau saugikli nuspaust stress ech..
dar atviejis kaip i zandikauli gavau is sautuvo: gulejo ant akmens, kuris buvo plonu sluoksniu dumblu uznestas, vezys, gylis ~3m, vezys tikrai nemazas pasirode, didesnis nei per delna(nuo uodegos galiuko iki nosies) - dar tokio neesu mates. soviau gal 5 cm nuo vezio, ir srele stume sautuva staigiai man i smakra, ir kale kaip turi buti! suvis


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Aidas RE: praval
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 73
Vieta: Zarasai - Utena
Įstojęs: 16.06.08
Parašyta 2008/12/21/ 22:13:01
cia dar ne pravalai. As karta nuluzau "tooookiai" panai liemenele atseginedamas.... stress Doh Cray



Redaguotas Aidas 2008/12/21/ 22:14:04
Cirkulas RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/21/ 22:15:42
Seriozha parašė:
cia dar ne pravalai. As karta nuluzau "tooookiai" panai liemenele atseginedamas.... stress Doh Cray


Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out LoudYahoo


Video:
Youtube.com
igoriokas_lt RE: praval
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 494
Vieta: Visaginas, Kaunas, Panevezys.
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2008/12/21/ 22:40:34
Si rudeni medziojau vianame ezeriuke, matomumas geas, zuvie daug, ant kukano jau pora lidziu. Medziojau nendresia su sautuvu Creissi 70 cm. Staiga pamatau uz 1 - 1.5 m nuo manes lydi apie 8-9 kg. Kai kurie klubieciai zino apie koki monstriuka eina klba eek. Buvau sutikes ji ar anksciau bet niekada neprisiliaisdavo taip arti. Bet si karta buvau isitikines kad ji "paimsiu" Nusitaikau, spaudziu nuleistuka ..... bet middle finger , sautuvas ant saugiklio ( seip visada uzteises sautava ji nuimu). Tiek to, lydis stovi vietoje, net nebando nuo manes begti. Bet tik paspaudes saugiklio svirti pasigirdo vos girdimas spragtilejimas. Ir tas mano mostriukas pabego su tokiu greiciu kad net spejau issauti... Cry bye Ta diena taip ji ir neradau.
Pa to maciau ji dar niekarta, bet tokios geros progos i save sauti jis man nesuteike.
.... bet raminu save kad kita met ji dar priaugs koki kilograma ir daug graziau atrodis nuotraukoje kuria imesiu i galerija razz


Už kvailus norus kartais žiauriai baudžiama ju išsipyldimu...
Spearfisher RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/21/ 23:35:01
Seriozha parašė:
cia dar ne pravalai. As karta nuluzau "tooookiai" panai liemenele atseginedamas.... stress Doh Cray



Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud hilarioushilarioushilarious
Cirkulas RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/21/ 23:38:53
igoriokas_lt parašė:
Si rudeni medziojau vianame ezeriuke, matomumas geas, zuvie daug, ant kukano jau pora lidziu. Medziojau nendresia su sautuvu Creissi 70 cm. Staiga pamatau uz 1 - 1.5 m nuo manes lydi apie 8-9 kg. Kai kurie klubieciai zino apie koki monstriuka eina klba eek. Buvau sutikes ji ar anksciau bet niekada neprisiliaisdavo taip arti. Bet si karta buvau isitikines kad ji "paimsiu" Nusitaikau, spaudziu nuleistuka ..... bet middle finger , sautuvas ant saugiklio ( seip visada uzteises sautava ji nuimu). Tiek to, lydis stovi vietoje, net nebando nuo manes begti. Bet tik paspaudes saugiklio svirti pasigirdo vos girdimas spragtilejimas. Ir tas mano mostriukas pabego su tokiu greiciu kad net spejau issauti... Cry bye Ta diena taip ji ir neradau.
Pa to maciau ji dar niekarta, bet tokios geros progos i save sauti jis man nesuteike.
.... bet raminu save kad kita met ji dar priaugs koki kilograma ir daug graziau atrodis nuotraukoje kuria imesiu i galerija razz


Igori pats didziausias pravalas yra tai, kad tu dar nezinai, bet ta lydeka jau suvalgyta lol


Video:
Youtube.com
mariux RE: praval
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1100
Vieta: vilnius
Įstojęs: 30.11.07
Parašyta 2008/12/22/ 00:04:45
Cirkulas parašė:
igoriokas_lt parašė:
Si rudeni medziojau vianame ezeriuke, matomumas geas, zuvie daug, ant kukano jau pora lidziu. Medziojau nendresia su sautuvu Creissi 70 cm. Staiga pamatau uz 1 - 1.5 m nuo manes lydi apie 8-9 kg. Kai kurie klubieciai zino apie koki monstriuka eina klba eek. Buvau sutikes ji ar anksciau bet niekada neprisiliaisdavo taip arti. Bet si karta buvau isitikines kad ji "paimsiu" Nusitaikau, spaudziu nuleistuka ..... bet middle finger , sautuvas ant saugiklio ( seip visada uzteises sautava ji nuimu). Tiek to, lydis stovi vietoje, net nebando nuo manes begti. Bet tik paspaudes saugiklio svirti pasigirdo vos girdimas spragtilejimas. Ir tas mano mostriukas pabego su tokiu greiciu kad net spejau issauti... Cry bye Ta diena taip ji ir neradau.
Pa to maciau ji dar niekarta, bet tokios geros progos i save sauti jis man nesuteike.
.... bet raminu save kad kita met ji dar priaugs koki kilograma ir daug graziau atrodis nuotraukoje kuria imesiu i galerija razz


Igori pats didziausias pravalas yra tai, kad tu dar nezinai, bet ta lydeka jau suvalgyta lol
o tu nori pasakyti,kad tiek laiko nesakei igariokui?Blinkhilarious
Spearfisher RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/22/ 00:31:23
mariux parašė:
Cirkulas parašė:
igoriokas_lt parašė:
Si rudeni medziojau vianame ezeriuke, matomumas geas, zuvie daug, ant kukano jau pora lidziu. Medziojau nendresia su sautuvu Creissi 70 cm. Staiga pamatau uz 1 - 1.5 m nuo manes lydi apie 8-9 kg. Kai kurie klubieciai zino apie koki monstriuka eina klba eek. Buvau sutikes ji ar anksciau bet niekada neprisiliaisdavo taip arti. Bet si karta buvau isitikines kad ji "paimsiu" Nusitaikau, spaudziu nuleistuka ..... bet middle finger , sautuvas ant saugiklio ( seip visada uzteises sautava ji nuimu). Tiek to, lydis stovi vietoje, net nebando nuo manes begti. Bet tik paspaudes saugiklio svirti pasigirdo vos girdimas spragtilejimas. Ir tas mano mostriukas pabego su tokiu greiciu kad net spejau issauti... Cry bye Ta diena taip ji ir neradau.
Pa to maciau ji dar niekarta, bet tokios geros progos i save sauti jis man nesuteike.
.... bet raminu save kad kita met ji dar priaugs koki kilograma ir daug graziau atrodis nuotraukoje kuria imesiu i galerija razz


Igori pats didziausias pravalas yra tai, kad tu dar nezinai, bet ta lydeka jau suvalgyta lol
o tu nori pasakyti,kad tiek laiko nesakei igariokui?Blinkhilarious


Ei, hebra!!! Mes gi taremes, kad visai nesakysim Blink Bliamba jus duodat Doh
Kuzmicius RE: praval
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 646
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 11.03.08
Parašyta 2008/12/22/ 00:33:20
Man didziausias pravalas buvo kai asvejoj nardziau nezinomoj vietoj pirma karta,priplaukus keleta ivirtusiu medziu pamaciau is gilumos link kranto sokancia lydeka gal speju apie 4-5 kg buvo.as sustingau ir pradejau dairytis kurjinai dingoir pamaciau pasukes galva kairen tarp saku plaukiancia,as nusitaikiau ,bac suvis ,pro sali lydeka spruko sonan o as mintyse keikdamasis ir keikdamas savo rankos klisuma painiojau strele is saku raizgalynes.viskas lyg ir baigesi strele jau mano rankoje tik staiga uz pusantro metro nuo mano kovos lauko ziuriu ir netikiu savo akimis tas pats lydziokas palei dugna pluduriuoja .As labai atsargiai ir letai uztaisiau savo medzioklini ir ilgai taikiausi ir taikydamasis grozejausi o jis stovejo nejudedamas ir lauke mano suvio,tik bac suvis lydeka soko i sona kartu tempdama paskui save strele,pasiblaske vandens pavirsiuje nutruko nuo streles ir letai nuplauke gilynhelpless bet viskas dar tuo nesibaige uz valandos laiko plaukiodamas aplink salele uz 50 m nuo tos vietos vel sutikau ta pacia lydeka ,ja pazinau nes buvo zaizda nuo streles ,bet deja jinai mane irgi pazino ir spruko zaibisku greiciu tolyn.taigi toks mano pravalas ,man skirta zuvis buvo bet nesugebejau jos paimt.helplesssad


Kai hobis virsta darbu,reikia keist hobi!!!
igoriokas_lt RE: praval
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 494
Vieta: Visaginas, Kaunas, Panevezys.
Įstojęs: 09.06.08
Parašyta 2008/12/22/ 04:35:59
Spearfisher parašė:
mariux parašė:
Cirkulas parašė:
igoriokas_lt parašė:
Si rudeni medziojau vianame ezeriuke, matomumas geas, zuvie daug, ant kukano jau pora lidziu. Medziojau nendresia su sautuvu Creissi 70 cm. Staiga pamatau uz 1 - 1.5 m nuo manes lydi apie 8-9 kg. Kai kurie klubieciai zino apie koki monstriuka eina klba eek. Buvau sutikes ji ar anksciau bet niekada neprisiliaisdavo taip arti. Bet si karta buvau isitikines kad ji "paimsiu" Nusitaikau, spaudziu nuleistuka ..... bet middle finger , sautuvas ant saugiklio ( seip visada uzteises sautava ji nuimu). Tiek to, lydis stovi vietoje, net nebando nuo manes begti. Bet tik paspaudes saugiklio svirti pasigirdo vos girdimas spragtilejimas. Ir tas mano mostriukas pabego su tokiu greiciu kad net spejau issauti... Cry bye Ta diena taip ji ir neradau.
Pa to maciau ji dar niekarta, bet tokios geros progos i save sauti jis man nesuteike.
.... bet raminu save kad kita met ji dar priaugs koki kilograma ir daug graziau atrodis nuotraukoje kuria imesiu i galerija razz


Igori pats didziausias pravalas yra tai, kad tu dar nezinai, bet ta lydeka jau suvalgyta lol
o tu nori pasakyti,kad tiek laiko nesakei igariokui?Blinkhilarious


Ei, hebra!!! Mes gi taremes, kad visai nesakysim Blink Bliamba jus duodat Doh


Blink Blink Blink ??????????


Už kvailus norus kartais žiauriai baudžiama ju išsipyldimu...
Spearfisher RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 2372
Vieta: Vilnius - Aachen
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/22/ 13:24:09
igoriokas_lt parašė:
Blink Blink Blink ??????????


hilarious hilarious hilarious
Welsh RE: praval
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 168
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 08.04.08
Parašyta 2008/12/22/ 13:48:15
Seriozha parašė:
cia dar ne pravalai. As karta nuluzau "tooookiai" panai liemenele atseginedamas.... stress Doh Cray


Byvajut v zyzni ogorcenija hilarious
www.neriam.lt
ErikaZ RE: praval
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2008/12/22/ 14:09:24
Man pravalas buvo, kaip pataikiau i didele lydeka (60-80cm), zodziu didziausia kokia esu mates po vandeniu, taigi soviau, pataikiau i uodega, viskas atrodo normaliai, prisitraukiu prie saves, paimu i rankas, jau tuoj versiu ant kukanao, laimingas, jau galvoju kaip girsiuos visiems Loughing out Loud ir tik "pokst", lydeka kaip isportejus pradeda draskytis bugs , bandau ja nuraminti , o ji uzkliuna man uz maskes , pradeda begti vanduo, pro trubele dar trukteliu vandens Blink , zodziu puolu i panika helpless , lydis, nusimove nuo streles, begdamas, dar man per kojas praeina su uodega ir vsio... pabega... neriam

Kitas ivykis dar buvo kaip saudziau i lynus, irgi gan didelius, i kiekviena soviau gal po 5 kartus, labai skaidriam vandeni, atrodo nusitaikau gerai, saunu, o strele net iki zuvies nepriarteja, lynai issigande atsitraukia toliau, as vel priplaukiu, vel tas pats, neprisileido arti... kol paskutiniu suviu kliudziau turbut ir issigande pabego jie.. nuo tada pneumato skaidriam vandeni nebenaudoju.. suvis
zenius RE: praval
Narys

Varliukas


Pranešimai: 69
Įstojęs: 19.07.08
Parašyta 2008/12/22/ 17:25:41
man tai du tokie pravalai buvo:
1. dar buvau 16 m man, tai kaliau su kulka i lydeka gal 3,5 kg. ji bego, bet uztaikiau normaliai, bet palei uodega, strele perejo kiaurai, ji purtesi purtesi ir nusipurte, norekjau uzsitaisyt sautuva ir nert toliau, bet ziuriu pameciau rankena ta kur uztaisyt, islipu i kranta, iremiu i medi, uztaisau, ir vel neriu, o jau lupos melynos ir drebulys krecia (nardziau be kostiumo). matau vel gera lydeka, saunu, nepataikau, vel i kranta, uztaisau ir pradeda jau kojas meslungis traukt, tai net nelipu i vandeni. draugas neria ir jis suranda ta lydeka.
kita karta neriu sau per zoles letai letai ir ziuriu atplaukia i mane monstras kokiu 8-10 kg karpis as sustoju, o jis atsisuka i mane, suvis ir trys zvynai iskrenta, klaida buvo kad soviau 90 laipsniu kampu. zvyna turiu prisikales net ant duru staktos, daugiau tokio karpio nebuvau sutikes. jauciu ta karpi nusove jau smeklius
nierka-cierka RE: praval
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 175
Vieta: vilnius
Įstojęs: 25.02.08
Parašyta 2008/12/22/ 21:31:02
Na papasakosiu ir as savo pravala , tada dar medziojau su rusisku sautuvu.Nuvaziavom su draugeliu i viena ezera anksti ryte dar svintant,apsirengem ir i vandeni.vanduo vesokas ,matomumas 2-2.5 m,dugnas zolem apauges .salygos medziokliai 100 procentu,bet zuvies visai nesimato ir po valandos nardymo pamatau savo pirmaji lyna.nusitaikau,saunu,prosali ,galvoju viskas,bet ziuriu jis niekur nebega.palengva vel uztaisau,saunu,prosali.sirdis musa,noris rekt,bet lynas ir vel stovi,as vel uztaisau,saunu ,pataikauSokiai pokiai.prisitraukineju as ta lyna ir matau,kad jis vos laikosi ant streles galo.atsargiai prisitraukiu ,paemu uz streles ir galvoju ,su ranka paemes ji persmeigsiu kiaurai,kad nepabegtu.tik pajutes mano ranka pradejo spurdet ir nusipurtes tiesiai i zoles.tiek as ji ir temaciau.po to karto iskart nupirkau kita sautuva,nes sunervino juodai.pissed
Cirkulas RE: praval
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2008/12/22/ 21:43:03
Na as ka is tokiu "provalu" prisimenu tai veina eilini neriam sisitikima ir kolektyvine medziokle Siesarcio ezeriuke.

Tai buvo vasaros vidurys berods, na arba pavasaris, bet diena buvo karsta. Visi susirinkom persirengem ir subridom i vandeni, is paskos ir as. Tik as buvau gal "linksmiausias" (jei suprantat ka noriu pasakyti) is visos kompanijos. Todel ipustas didziulio pasitikejimo savo jegomis myniau ant lastu visa diena per visa ezera. Tik optimizmas pasibaige kai ziuriu, kad saule jau leidziasi, o man dar tiek pat kelio gryzti iki masinu... Dar valanda, o kadangi mano "linksmumas" jau isgaraves senai as vos kojas pavelku.
Nusprendziau, kad nebegliu plaukti reikia pabandyti paejeti krantu. 7 kg svoriu, bujus, sautuvas, lastai ir 7mm kostiumas. Isivaizduojat, as ten kaip mikrobangej buvau. pagaliau vakare pasiekiau masinas, be jegu, be optimizmo ir visai "nelinksmas" happy

O tiesa pamirsau pasakyti, kad zuvies ir nebuvo Loughing out Loud



Video:
Youtube.com
tidass RE: praval
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2008/12/22/ 22:13:34
klausimas ne i tema, bet ar yra skirtumas laimikiu atzvilgiu eiti medzioti svintant ar po pietu?


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
markos74 RE: praval
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 143
Vieta: panevezys
Įstojęs: 22.09.08
Parašyta 2008/12/23/ 09:23:20
man nera tik kai sauleta diena geriau vidudieni nes saule sviecia tiesiai geresnis matomumas ,bet cia tik man
Puslapis 1 iš 10 1 2 3 4 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Povandeninės žūklės čempionatas 2009
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo