TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/28/ 14:30:37   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 6
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų hidrokostiumai: firminiai pavadinimai, priežiūra ir kita
Puslapis 53 iš 117 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Miroslav RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 222
Įstojęs: 29.07.09
Parašyta 2009/10/30/ 10:29:41
Kostiuma nusiperkau ish boruso,o nere jis su juo tik 1 men,bet vaizdelis nikoks :D atrodo kad miegojo jis jame Tusofke
Armis RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/10/30/ 20:58:26
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...
Redaguotas Armis 2009/10/30/ 21:11:29
REKLAMA
Rokas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/10/30/ 21:09:26
Armis parašė:
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...

Nu fantazijos prasideda....su vasariniu kostiumu(kurio realiai kaikurie išvis vasarą atsisako) - tai aišku gali ir 30 metų plaukiot... bet jau su su rudeniniu/žieminiu pvz 7-9 mm - tai nereikia pasakot pasakų....šneki releatyvius dalykus....tai ir su opeliais 68-tų metų gamybos dar važinėja...tik ar tai važinejimas...
Vat kai praeis tie 6 metai - tada ir sakyk, kad visą laiką komfortiškai plaukiojai, o dabar tai tik kažkokiom nepagrįstom svajonėm kvepia...


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Redaguotas Rokas 2009/10/30/ 21:19:20
Armis RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/10/30/ 21:37:08
.
Redaguotas Armis 2009/10/31/ 00:53:35
Armis RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/10/30/ 21:38:35
aklas parašė:
Armis parašė:
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...

Nu fantazijos prasideda....su vasariniu kostiumu(kurio realiai kaikurie išvis vasarą atsisako) - tai aišku gali ir 30 metų plaukiot... bet jau su su rudeniniu/žieminiu pvz 7-9 mm - tai nereikia pasakot pasakų....šneki releatyvius dalykus....tai ir su opeliais 68-tų metų gamybos dar važinėja...tik ar tai važinejimas...
Vat kai praeis tie 6 metai - tada ir sakyk, kad visą laiką komfortiškai plaukiojai, o dabar tai tik kažkokiom nepagrįstom svajonėm kvepia...

As pastoviai turiu 2 kostiumus 5 ir 7mm (kiek idomu tu turi ir turejai?) ir esu uztikrintas, kad atplaukiosiu apie 5-6 metus komfortiskai, jei nesuplesysiu. Prie ko cia tavo opelis 68 metu (gal turi ?), juk masinos naujos neperki kiekviena sezona. Siaip ir su tokia masina gali vazineti normaliai, jei sugebi ja priziureti... Atsisako vasariniu kostiumu kai kurie !? Kas cia per nesamone !? Pas mus vasaros kaip Sicilijoje (nors ir ten naudoja 3 mm) ? Ar zinai apie toki reiskini termoklynas ?... Siaip pirk tu tuos kostiumus kiekviena sezona, niekas tau nepriestarauja...tada releatyviai plaukiosi komfortishkai visus sezonus ...
Rokas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/10/30/ 21:54:25
Armis parašė:
aklas parašė:
Armis parašė:
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...

Nu fantazijos prasideda....su vasariniu kostiumu(kurio realiai kaikurie išvis vasarą atsisako) - tai aišku gali ir 30 metų plaukiot... bet jau su su rudeniniu/žieminiu pvz 7-9 mm - tai nereikia pasakot pasakų....šneki releatyvius dalykus....tai ir su opeliais 68-tų metų gamybos dar važinėja...tik ar tai važinejimas...
Vat kai praeis tie 6 metai - tada ir sakyk, kad visą laiką komfortiškai plaukiojai, o dabar tai tik kažkokiom nepagrįstom svajonėm kvepia...

As pastoviai turiu 2 kostiumus 5 ir 7mm (kiek idomu tu turi ir turejai?) ir esu uztikrintas, kad atplaukiosiu apie 5-6 metus komfortiskai, jei nesuplesysiu. Prie ko cia tavo opelis 68 metu (gal turi ?), juk masinos naujos neperki kiekviena sezona. Siaip ir su tokia masina gali vazineti normaliai, jei sugebi ja priziureti... Atsisako vasariniu kostiumu kai kurie !? Kas cia per nesamone !? Pas mus vasaros kaip Sicilijoje (nors ir ten naudoja 3 mm) ? Ar zinai apie toki reiskini termoklynas ?... Siaip pirk tu tuos kostiumus kiekviena sezona, niekas tau nepriestarauja...tada releatyviai plaukiosi komfortishkai visus sezonus ...

Nesinervink ir nelįsk į asmeniškumus wink Netujinu Tavęs, netujink ir manęs wink Pagailėsiu Tavo nervų ir nebetęsiu wink
P.S. aš kai skaitau komentarus apie dėdes nardančius 30 metų nuo pavasario iki rudens(paieškok fotume, rasi) - tai man istorija apie 6 metus tarnaujančius kostiumus tokia pati fantazija.Nors pasigilinus - tai tie dėdės nardė/nardo, o Tu tik žadi 6 metus nardyt. Ir nematau tikslo lygint kostiumų, bet esu beveik tikras, kad ir mano ir Tavo kostiumai panašaus lygio "brand'ų" yra, ir jei jau baisiai taip kokybė skirtųsi - tai papraščiausiai niekas nei jų gamintų, nei pardavinėtų nei nudotų. Rest in peace geriam


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Redaguotas Rokas 2009/10/30/ 21:55:36
Armis RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/10/30/ 22:19:34
aklas parašė:
Armis parašė:
aklas parašė:
Armis parašė:
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...

Nu fantazijos prasideda....su vasariniu kostiumu(kurio realiai kaikurie išvis vasarą atsisako) - tai aišku gali ir 30 metų plaukiot... bet jau su su rudeniniu/žieminiu pvz 7-9 mm - tai nereikia pasakot pasakų....šneki releatyvius dalykus....tai ir su opeliais 68-tų metų gamybos dar važinėja...tik ar tai važinejimas...
Vat kai praeis tie 6 metai - tada ir sakyk, kad visą laiką komfortiškai plaukiojai, o dabar tai tik kažkokiom nepagrįstom svajonėm kvepia...

As pastoviai turiu 2 kostiumus 5 ir 7mm (kiek idomu tu turi ir turejai?) ir esu uztikrintas, kad atplaukiosiu apie 5-6 metus komfortiskai, jei nesuplesysiu. Prie ko cia tavo opelis 68 metu (gal turi ?), juk masinos naujos neperki kiekviena sezona. Siaip ir su tokia masina gali vazineti normaliai, jei sugebi ja priziureti... Atsisako vasariniu kostiumu kai kurie !? Kas cia per nesamone !? Pas mus vasaros kaip Sicilijoje (nors ir ten naudoja 3 mm) ? Ar zinai apie toki reiskini termoklynas ?... Siaip pirk tu tuos kostiumus kiekviena sezona, niekas tau nepriestarauja...tada releatyviai plaukiosi komfortishkai visus sezonus ...

Nesinervink ir nelįsk į asmeniškumus wink Netujinu Tavęs, netujink ir manęs wink Pagailėsiu Tavo nervų ir nebetęsiu wink
P.S. aš kai skaitau komentarus apie dėdes nardančius 30 metų nuo pavasario iki rudens(paieškok fotume, rasi) - tai man istorija apie 6 metus tarnaujančius kostiumus tokia pati fantazija.Nors pasigilinus - tai tie dėdės nardė/nardo, o Tu tik žadi 6 metus nardyt. Ir nematau tikslo lygint kostiumų, bet esu beveik tikras, kad ir mano ir Tavo kostiumai panašaus lygio "brand'ų" yra, ir jei jau baisiai taip kokybė skirtųsi - tai papraščiausiai niekas nei jų gamintų, nei pardavinėtų nei nudotų. Rest in peace geriam

As nesinervinu ir stengiuosi nesinervinti, nera del ko... priesingu atveju ilgai nenardyciau - freediveriai ir medziotojai isvis ramios asmenybes yra ir turi buti... bet laidoti mane dar anksti Loughing out Loud . Tavo pasakymas "Rest In Peace (R.I.P.)" dazniausiai ant kapu paminklu iskalti Loughing out Loud geriam
Rokas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/10/30/ 22:27:38
Armis parašė:
aklas parašė:
Armis parašė:
aklas parašė:
Armis parašė:
EvaldasB parašė:
Čia visiem kurie rėkia, kad su kostiumu gali atnardyti N metų, ir jis kaip naujas. happy Tai vadinasi kai darai per mėnesį po vieną nerimą tada jis ir lieka naujas N metų. happy Taikyt konkrečiai niekam, bet tuo pačiu atveju ir visiem kurie taip teigia. Sokiai pokiai

Siap niekas nereke N metu - su juo gali atplaukioti 5-6 metus manau (prikalusomai kiek intensyviai ir giliai nersi), nors nesu dar tiek metu pasiekes. Tie, kurie nesaugo ar pasirenka ne tokio dydzio ar pigesni nekokybiska kostiuma, gali pirkti ir kiekviena sezona, kaip kazkas cia rase...

Nu fantazijos prasideda....su vasariniu kostiumu(kurio realiai kaikurie išvis vasarą atsisako) - tai aišku gali ir 30 metų plaukiot... bet jau su su rudeniniu/žieminiu pvz 7-9 mm - tai nereikia pasakot pasakų....šneki releatyvius dalykus....tai ir su opeliais 68-tų metų gamybos dar važinėja...tik ar tai važinejimas...
Vat kai praeis tie 6 metai - tada ir sakyk, kad visą laiką komfortiškai plaukiojai, o dabar tai tik kažkokiom nepagrįstom svajonėm kvepia...

As pastoviai turiu 2 kostiumus 5 ir 7mm (kiek idomu tu turi ir turejai?) ir esu uztikrintas, kad atplaukiosiu apie 5-6 metus komfortiskai, jei nesuplesysiu. Prie ko cia tavo opelis 68 metu (gal turi ?), juk masinos naujos neperki kiekviena sezona. Siaip ir su tokia masina gali vazineti normaliai, jei sugebi ja priziureti... Atsisako vasariniu kostiumu kai kurie !? Kas cia per nesamone !? Pas mus vasaros kaip Sicilijoje (nors ir ten naudoja 3 mm) ? Ar zinai apie toki reiskini termoklynas ?... Siaip pirk tu tuos kostiumus kiekviena sezona, niekas tau nepriestarauja...tada releatyviai plaukiosi komfortishkai visus sezonus ...

Nesinervink ir nelįsk į asmeniškumus wink Netujinu Tavęs, netujink ir manęs wink Pagailėsiu Tavo nervų ir nebetęsiu wink
P.S. aš kai skaitau komentarus apie dėdes nardančius 30 metų nuo pavasario iki rudens(paieškok fotume, rasi) - tai man istorija apie 6 metus tarnaujančius kostiumus tokia pati fantazija.Nors pasigilinus - tai tie dėdės nardė/nardo, o Tu tik žadi 6 metus nardyt. Ir nematau tikslo lygint kostiumų, bet esu beveik tikras, kad ir mano ir Tavo kostiumai panašaus lygio "brand'ų" yra, ir jei jau baisiai taip kokybė skirtųsi - tai papraščiausiai niekas nei jų gamintų, nei pardavinėtų nei nudotų. Rest in peace geriam

As nesinervinu ir stengiuosi nesinervinti, nera del ko... priesingu atveju ilgai nenardyciau - freediveriai ir medziotojai isvis ramios asmenybes yra ir turi buti... bet laidoti mane dar anksti Loughing out Loud . Tavo pasakymas "Rest In Peace (R.I.P.)" dazniausiai ant kapu paminklu iskalti Loughing out Loud geriam


Na aš tą ir turėjau galvoje su tuo palinkėjimu eek
Girdėjai tokią teoriją? Kuo mažiau narų tuo daugiau žuvų Loughing out Loud
joke'as šįkart in love
geriam Varau opelio pirkt, kad susitikę po 30 metų palygintume sarcasm


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
ErikaZ RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/10/30/ 23:19:46
Cia reikia labiau galvoti, ne kiek kostiumas laikys, o kaip paciam savo forma palaikyti, tada ir kostiumas bus, nei istampytas , nei susitraukes Loughing out Loud
SvOrIs RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/10/31/ 00:08:28
Pritariu Erikaz jau 2 metai is eiles mano kuno mase 82kg +- 2 kg ir kostiumas sedi visada kaip naujai uzdetas na o jai kazkur jausciau kad negerai sedi prisitraukimai truputi darbo su stanga ir viskas sedetu kaip reikiant Sokiai pokiai


costum 50cm 2/3
Garbanius RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/11/03/ 14:32:10
O kaip ta pilva sunku nemesti, reikia daug valios ir uzsispyrimo kurio man paskutiniu metu truksta. Reiks vaziuot pas KKK patirties semtis razz


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
alex RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2009/11/03/ 18:06:14
Jo varai-varai kad jis nukristu : obrangeuse oboliu piraga iskepa ir visos pastangos suniui po odegaLoughing out LoudKebabas


侍パス
KKK RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/11/03/ 18:07:43
Garbanius parašė:
O kaip ta pilva sunku nemesti, reikia daug valios ir uzsispyrimo kurio man paskutiniu metu truksta. Reiks vaziuot pas KKK patirties semtis razz

Kokia cia patirtis, receptas paprastas: valgai pries neriant, privalgai po nerimo, visa laisvalaiki valgai, ir nakti du kartus keliesi uzkasti thumbs up


777
Redaguotas KKK 2009/11/03/ 18:15:38
Garbanius RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2958
Vieta: Alytus 8 698 30924 -Rolandas
Įstojęs: 24.05.08
Parašyta 2009/11/03/ 18:49:22
KKK parašė:
Garbanius parašė:
O kaip ta pilva sunku nemesti, reikia daug valios ir uzsispyrimo kurio man paskutiniu metu truksta. Reiks vaziuot pas KKK patirties semtis razz

Kokia cia patirtis, receptas paprastas: valgai pries neriant, privalgai po nerimo, visa laisvalaiki valgai, ir nakti du kartus keliesi uzkasti thumbs up

hilarioushilarious Tada as buciau jau ne medziotojas o sumo kovotojasrazzrazz


TRYS DALYKAI NIEKADA NEGRYŽTA : PALEISTA STRELĖ,IŠTARTAS ŽODIS IR PRAĖJUSI DIENA{G.E.DAUMERIS}
www.copperheart.lt
Cirkulas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/11/08/ 19:41:31
Norejau jsusu numones paie kostiumo kelnias, su petnesomis ar be petnesu. Kaip ju manot kokie pliusai ir minusai abieju?


Video:
Youtube.com
KKK RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/11/08/ 20:36:19
Be petnesu dar neturejau, bet matau pagrindini pliusa, kad myztukas nereikalingas


777
Valkata RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 453
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 04.05.09
Parašyta 2009/11/08/ 20:48:08
KKK teisus pliusas vienas,o minusas tas jei per daug sampuno-smunka



Jei negali išsirinkti geros valdžios,išsirink-gerą šalį!!!
KKK RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/11/08/ 21:01:07
Dar girdejau, jai sudejimas kaip belerinos (tai yra kaip mano) issitampo krutines apatine sritis (karoce pilvas) ir todel irgi smukstaeek


777
KKK RE: Patarkit del hidrokostiumo
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 5195
Vieta: Elektrenai
Įstojęs: 04.12.08
Parašyta 2009/11/08/ 21:15:37
mielkas parašė:
pries lipdamas i bala susveisk pora cepelinu,stikline kefyro ir tikrai nesmuks,bet zuvis tikrai baidysiLoughing out Loud

As taip ir darau, tik pas mane su sleikom,tai normaliai, galvoja kaz zvejas su kuprine (nesvarbu kad is priekio) iluzorazz


777
Cirkulas RE: Patarkit del hidrokostiumo
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2009/11/08/ 22:23:54
Papasakosiu savo patirti. Turejau ir toki ir toki. As asmeniskai negaleciau pasakyti, kad labai jau gerai be petnesu. Nardautoli nuo kranto toliau ir tikrai negryztu, kad nusilengvinti pasimovus kelnias.

Kitas dalykas, beuchat kostiumui nukirpau petnesas, kita karta to nebedaryciau ir kitiem nesiulyciau. Kodel? Su petnesomis zirkuliuoja vanduo daug maziau nei be ju. Negaliu paasikinti kodel, bet tiesiog kai kostiumas buvo su petnesomis vandens visai nepatekdavo, dabar patenka, aisku labai mazai, bet skirtumas yra.


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2009/11/08/ 23:07:08
Puslapis 53 iš 117 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Seirijis
Seirijis
Ežerų planai
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo