TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 16:48:52   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų hidrokostiumai: firminiai pavadinimai, priežiūra ir kita
Puslapis 105 iš 117 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
dieninis RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 792
Vieta: vilnius
Įstojęs: 10.02.13
Parašyta 2013/03/10/ 21:08:23
tutis parašė:
Pries pradedant tau Kirilai medziot po vandeniu, siulyciau sudalyvaut kursuose, povandeninės žūklės kursai pradedantiesiems
http://www.neriam.lt/news.php?readmore=119

Daug ka suzinosi, tikrai atsakys i visus tau rupimus klausymus, bus lengviau apsisprest ko tau is tikro reikia
Sutinku su TUCIU,nes buvo kursuose jau pazenges medziotojas ir sake,kad daug suzinojo naujo,todel rekomenduoju.
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 09:23:23
Sveiki visi. Esu naujokas, todėl norėčiau jūsų patarimų išsirenkant kostiumą povandeninei medžioklei. Nardysiu iki 5 metru gylio, daugiausia tarp žoliu.
Perskaičiau visą šią temą.
Tai va, mano ūgis - 192cm. svoris - 85kg. krūtinė - 105cm. liemuo - 90cm. klubai - 100cm.
BEUCHAT tinklapyje radau kad kostiumus siuva L LONG (HEIGHT - 191/196, CHEST-108, WAIST-90, HIPS-102) tai man kaip ir tiktų, bet Lietuvoj neradau kad kas tokių dydžių turėtu kad galėčiau pasimatuot.
Tai galvoju išeitis būtų custom made, tik neapsisprendžiu ar iš ELIOS, ar iš TEKNODIVER?
Ką patartumet man naujokui ? rolleyes
www.youtube.com/satrebor7
REKLAMA
DAGON RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2013/03/21/ 09:29:33
Asmeniskai as rinkciausi teknodiver, bet idealiausiai tau patars pats pardavejas, yra kampuke kairej pusej klubo remejai, siulau pasiskambinti jiems ir pasiklausti hmm!


www.spearfishingclub.lt
Ecka RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 09:38:06
Yra tokiam kuno sudejimui ir ne custom made.yra standartiniu kostiumu.savo ugi galima kompensuoti renkantis kelnes be petnesu netgi.O beuchat long gali pas ryliuka paklaust arba xpro,jie prekiauja
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 09:44:53
DAGON parašė:
Asmeniskai as rinkciausi teknodiver, bet idealiausiai tau patars pats pardavejas, yra kampuke kairej pusej klubo remejai, siulau pasiskambinti jiems ir pasiklausti hmm!


Vakar kaip tik DIVER.LT teiravausi dėl TEKNODIVER custom made kostiumų. Tai pasiūlė DUNE-TEK 700, kaina gautųsi netoli 1000lt. Ka manot apie šį kostiumą, gal kas tokį turit, ar vertas jis tokių pinigų?
www.youtube.com/satrebor7
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 09:47:22
Ecka parašė:
Yra tokiam kuno sudejimui ir ne custom made.yra standartiniu kostiumu.savo ugi galima kompensuoti renkantis kelnes be petnesu netgi.O beuchat long gali pas ryliuka paklaust arba xpro,jie prekiauja


Jau teiravausi, rykliukas ir xpro LONG versijų neturi sad
www.youtube.com/satrebor7
storas RE: hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 185
Įstojęs: 20.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 09:47:45
Normalus tavo ugis, mano irgi 190 ir pilvas 92, tinka dauguma kostiumu Mares, Picasso, Omer gerai sedi, o idealiausiai tiko Sporosub, nes jis ilemenuotas, tinka daugiau sportisko sudejimo, visi galai gerai apspausti, vandens nepapuola visai, nes kai krutine didesne kaip matau ir Tavo, mano ir 120cm tai tas liemens islinkimas lieka laisvas ipac Beuchat kostiume, ten man visai ju pasiuvimas istikro nepatiko, ir ta tustuma butinai uzpildys vanduo, tad finale reik matuot kostiuma, nes tos lenteles ka ten raso tai zinai, tai tiek.Acius!
storas RE: hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 185
Įstojęs: 20.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 09:54:12
Stukos uz kostiuma nemokeciau niekad, 500lt visi pinigai, cia kosmosai pas mus, nusipirk is anglu jei kas ten yra, ir atsius tau, visokiausiu kostiumu esu turejas ir jau pasimokiau, 500 visi pinigai, sudrosi per sezona ar du ir pirksi nauja,o po stuka kas sezona ir dviems kostiumams ar mokesi? vistiek reiks dvieju, 7mm truputi pavasari panardysi, menesi maksimum, ir reik 5mm, nes su tuo sususi, ir dar rudeni gal koki menesi panardysi su 7mm, tad darbinis bus 5mmwink
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 10:36:53
Buvau Klaipėdoj parduotuvėse (tik dvi težinau) tai apžiūrėję mano sudėjimą pareiškė kad man reikia ieškotis long versijos, nes labai ilgos kojos ir rankos, pirštinės ir kojinės to nekompensuos.
O dėl neopreno storio aš jau nusprendęs esu tik 7mm. Beveik nėra pas mane to poodinio sluoksnio ir šalu pastoviai, be to tos mūsų vasaros dažniausiai ne į vasaras panašios, o ir tas neoprenas juk laikui bėgant susėda. Dviejų kostiumų aš šiuo metu negaliu sau leisti, be to bijau kad įsigijęs 5mm aš pavasarį sušalsiu. Kadangi tai bus mano pirmas kostiumas, tai optimaliausias variantas manau yra 7mm. o po to kai panardysiu su juo ir pajausiu ar per šilta, ar ne Oki poki
Gal kas turit TEKNODIVERi, kokie atsiliepimai?
Laiko iki atviro vandens dar daug, tai nenoriu padaryt klaidų kokias dažniausiai daro pradedantieji isigydami įrangą, dėl to ir klausiu jusu nuomonės rolleyes
www.youtube.com/satrebor7
ZeniusT RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2013/03/21/ 10:52:38
Visiskai nesutinku su Storo nuomone,ko ko bet kostiumo niekada nepirkciau nesimataves, Lietuvoje brangiau,taip, kaina dazniausiai pagal preke,pas mus irgi galima paimt uz 500,nuperki gerus daiktus hobis prilipo,paimei laisva kostiuma ,medinius lastus,leidziancia kauke daznas sako;bandziau nepatiko.Po nardymo su glaudem 7mm kostiumas ,dar pigus ,tikrai smaugs.Rinktis visada paciam 2012 metais su 5mm Teknodiver kostiumu Lietuvoje 1.5 menesio daugiausiai bus 4 sezonas jau kaip maikute ,bet ploneja ir 7mm antra tuo labiau 4 sezona galesi visa vasara nardyt,neperkaisi.
Redaguotas ZeniusT 2013/03/21/ 10:58:26
Ecka RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 11:42:53
Robi,siulyciau tada pasidometi apie omer kostiumus,jie kudesniems zmonems siuti,imi,matuojiesi l ar ten xl ismiera,nes jie siek tiek pamazyti.kitas variantas kiek zinau rykliukas turi spetton firmos long versija,imi siek tiek mazesne ismiera ir matuojiesi.Kojnem ar pirstinem niekas nesako,kad kompensuosi.As turiu omenyje kelnes ne long john,nes manau daug kas pradzioje galvoja,kad jos sildo.ne velnio,ties peciais kur labiausiai ploniausias odos sluoksnis yra petnesos ir pakelia atvira pora nuo kuno,ten kaupesi dregme ir sala tos vietos.kelnes be petnesu sioje vietoje man ir daugeliui yra pliusas.svarkas graziai priglunda tose vietose.Reziume rasiau,kad kelnes be petnesu,tai galima kompensuoti savo ugi.o jeigu jau labai nori su tom petnesom,tai kerpi petnesas ir prisiuvi platu guma,ar neoprenowink
storas RE: Hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 185
Įstojęs: 20.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 13:04:58
Zeniau, ka as ir sakau, kad ne i lentele ziuret reik, o matuot, gali nulekt i parduotuve, paziuret, pasimatuot, ir atsisiust sau tinkama is belekur, finale ir pas mus ju yra, ir nuolaidas normalios padaro,tai uz stuka ziuret tikrai nevertetu. Kostiumai visi kaip kostiumai, ir nieko ten super skirtingo nera, as pats ju kruvas pirkes, naujus, karpes, klyjaves, siuves ir perdares pagal save, todel ir sakau, kad uz stuka nusipirkt, pasikabint ir ziuret i ji, glostyt, va kostiuma uz stuka nusipirkau tai zinai..razz jei dirbsi su juo, o ne kai paplavokas eisi, tai pora sezonu tam kostiumuj, cia uzkabinsi, ten iplesi, seda neoprenas kasdien ji intensyviai naudojant, tad geriau nusipirkt uz 500 ar 600 ir po poros metu atsinaujint. o kai naujokuj tai izvis siuliciau nusipirkt deveta normalu fraka ir metus padrozt, kitus, tada zet kas kaip ir taip toliau, jis naujas vistiek bus tik iki pirmo pasinerimo, o toliau tai, o tas rankoves jei jau tokios ilgos reikalingos tai galima paciam pasidaryt, ir kalases irgi be jokiu ipatingu investiciju.. Na bet kiek zmoniu tiek nuomoniu, visiems su pagarba.Acius!
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 14:01:16
Yra atrodo tokia patarlė: Skūpas moka du kartus happy
Tai kam man pirkti už 500 kostiuma kurį po sezono turesiu mesti lauk. Ar negeriau pirkti už 800 ar 1000 jau patikrinta kokybišką daiktą ir naudoti jį 3 o gal ir 4 sezonus, juk nekazdien naudosiu jį, kokia pora kart į savaitę vidutiniškai. Be to man negaila už kokybišką kostiumą mokėti truputi daugiau. Tik ar tas kokybiškas tikrai yra kokybiškas, tai tą ir noriu išsiaiškinti.
Bet va, mano sudėjimui didelio pasirinkimo nėra sad
Dėl OMER kostiumų, tai kokią dieną užeisiu į parduotuvę, jei rasiu tinkantį dydį tai pasimatuosiu, bet jų kaina taip pat didoka, už tą pačią kainą išeitų custom made teknodiver.
Dar skaičiau kad OMER kostiumu kažkurių siūlės nekokybiškos, bet jie šiaip gražiai atrodo.
www.youtube.com/satrebor7
tidass RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2013/03/21/ 15:02:16
Mano situacija kaip tavo, per kudas normaliem kostiumu ismatavimam.. tai susisiaurinau, ir sekmingai savo siaurintu kostiumu atplaukiojau si rudieni ziema iki vandens uzsalimo


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Redaguotas tidass 2013/03/21/ 15:05:59
ZeniusT RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2013/03/21/ 15:33:31
Matai Robi,supratimas kas yra geras kostiumas labai skiriasi,pradedantiesiems dazniausiai geras tas kuris laiko keleta metu man geresnis tas kuri maziausiai jauciu ant saves,nuo senu laiku yra nuomone,kuo minkstesnis kostiumas tuo greiciau seda,firmos pateikdamos naujus kostiumu modelius dabar bando tai paneigti pristatynedami labai elastingus ilgai islaikancias savo pirmykstes savybes nesedancius kostiumus,isitikinti kas tik etiketes perklijuoja kas gamina reikia laiko,kartais tos pacios firmos kita partija turi tam tikru skirtumu.Siaip atviros poros kostiumai nera ilgaamziai 2 daugiausiai 3 sezonai,nardyme pigiausia preke geri karboniniai lastai sumokejai 1300 po 10-15 metu parduosi padevetus uz kokius 700.Per ta laika kiek kostiumu pakeisti priseis.
storas RE: hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 185
Įstojęs: 20.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 15:36:02
Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud nuslinkai i pievas visaiLoughing out Loud visi sie kostiumai yra kokibiski, tik vienur kainuoja stuka, kitur maziau, mokek nors ir dvi, cia tavo pasirinkimasrazz devesis jie panasiai, na o jei i pasimatyma dar su jeis eisi, tai gali koki pablizginta uzsipjaut..razz
storas RE: hidrokostiumai
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 185
Įstojęs: 20.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 15:38:54
Zenius labai teisingai pasake...
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 17:38:31
Matot aš galvojau kad skiriasi kažkiek pasiuvimo kokybė skirtingų gamintojų Loughing out Loud
Viskas aišku dabar, jei nerasiu pardėse kostiumo tinkančio mano sudėjimui tai pasisiūsiu sau teknodaiveri ir nesuksiu sau galvos daugiau Oki poki
Ačiū už patarimą happy
Redaguotas ROBI5 2013/03/21/ 17:40:03
www.youtube.com/satrebor7
Ecka RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2013/03/21/ 17:48:25
O kodel teknodiver gal gali atsakyt?
ROBI5 RE: Hidrokostiumai (bendra tema)
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 23
Vieta: Prie Jūros
Įstojęs: 19.03.13
Parašyta 2013/03/21/ 18:05:39
Ecka parašė:
O kodel teknodiver gal gali atsakyt?

O tai kas daugiau siuva custom made be teknodiver ir elios? rolleyes
www.youtube.com/satrebor7
Puslapis 105 iš 117 << < 102 103 104 105 106 107 108 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Šaudymo į taikinius čempionatas 2010
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo