TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/19/ 20:59:09   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės įranga | Medžiotojų lastai: jų tipai, modeliai, priežiūra ir kita
Puslapis 25 iš 56 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
alex RE: Lastai
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2010/06/14/ 14:24:43
ErikaZ parašė:
Bandziau, abudu... Skirtumas yra Oki poki Stingray kaliosas pagal ismiera yra didesnis negu millenium, stingray bato guma plonesne bei truputi kietesne nei millenium... usai stingray minkstesni, bet panasesni i plastikinius nei guminius... Man stingray pliusas kad diziausia ismiera su 7mm kojine man sedi laisvai, ko negaleciau pasakyti apie milleniumus... Bent jau as su stingray ne taip gerai jauciu lasta, perduodama jega, kas man kazkaip norisi, kad butu... beto virsutinis kalioso kantelis(kur ant paprasto bato "liezuvis"wink pjaunasi man i koja, kazkoks neuzapvalintas kaip milleniumo... zodziu milleniumo kaliosas man rimtesnis... Taip! jeigu stingray butu pagaminti su daugiau gumos nei plastiko, butu tobuli, bet deja helpless

Nu man tai stingray kaiptik pasirode batas minkstesnis..... nes kaip raso jios gamina is grinos gumos o milenium misinis su kazkokiu sudu.
Ir dar stingray as laisvai pratempeu ten kur man reike ir kek reike o su millenium helplessneko nesigavo
ErikaZ RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2010/06/14/ 14:38:10
nu i milleniumus tai asfalta ir bituma i guma maiso man rodos Loughing out Loud bet sakau kaip yra, realiai milleniumai minkstesni... nebent stingray koks levas buvo... hmm! Dar nereik pamirsti kad mileniumai buvo dvieju rusiu, su skyle pade - mentei tvirtinti, ir be jos (senesni)... Tai kiek pats ziurejau/bandziau, tai senesni milleniumai maigant tikrai yra kietesni uz naujesnius...
REKLAMA
niupriamas RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 461
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 29.10.08
Parašyta 2010/06/14/ 21:43:42
drexxas parašė:
Kas bandėte ir galite palyginti kaliošus Omer Stingray VS Omer Millenium standartinius kaliošus. Kurie patogesni ir pan.hmm!

as turiu Stingray, didelis ir minkstas kaliosas su 7mm kojne kaip tik man, svarbu kojos nesala, o ir siaip geri bent jau man, manau reikia priprasti prie irangos, o kai jau pripranti tada atrodo kad geresniu nera razz


Kartais reikia pailseti nuo nieko neveikimo
vikingas RE: Lastai
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 546
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 21.05.09
Parašyta 2010/06/14/ 22:34:21
Pas mane Stingray, man jie patinka thumbs up. Praeita savaitgali sulauziau mente, ir jau nebe pirma, gerai, kad jas galima pigiai, paprastai ir greitai pasikeisti.


pashka RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 387
Vieta: vilnius
Įstojęs: 14.04.09
Parašyta 2010/06/15/ 17:42:17
o as turejau senus delfinus kurie man labai nepatigdawo .paemiau pieili,zirkles apkarpiau wiska kas nereikalinga guma ,nuwaziawau pas tiewa paemiau plokste 1,5mm apkarpiau kaip man reikia ir prisukau prie tap wadinamu kaliosu .atrodo aisko nie super ,bet jau plaukioju normaliaithumbs up tik kad kojos nepriprates buna pawargsta


medziotojas
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 19:32:10
Guten Tag,
Esu labai labai naujokas jusu forume ir nardyme happy Tai va, nutiko tokia beda, nors esu nardes tik kelis kartus, bet nutiko, kad nebeturiu vieno lastoCry Zodziu, 3 kartus paneriau, o nuostoliu jau turiu, tad ir klausimas ta proga butu toks. Kokie lastai man is siu visu butu geriausi? http://www.divingshop.lt//index.php?cPath=28&osCsid=337a17852fcbbea79f18c55961557e0f
http://rykliukas.lt/category.php?id_category=16&p=2
Butu gerai kuo pigiau apsisukt ir, kad butu manau su dirzeliais geriau, nes turiu batus nusipirkes lastams su dirzeliais, nors galiu ir kojnes pirkt, nera labai jau beda cia.. Mano ugis 177, svoris apie 82kg. Noriu, kad neluzinetu jie, kaip skaiciau siuos 25 psl rolleyes Plaukiojau as su minkstyais, tai net nezinau ar geriau kietu man reikia, ar minkstu, nes nesu plaukiojes su kitokiais happy
Dar sis tas, plaukioju su 7mm kostiumu ir 10kg svorio, jei cia yra tam skirtumas. Gal kas dar ka gali pasiulyt is kitu parduotuviu, noriu skubiai nusipirkt happy Mano pedos ismiera 42 wink Danke uz pagalba
Vilnius
Redaguotas mono 2010/07/06/ 19:35:16
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 19:43:54
mono parašė:
Guten Tag,
Esu labai labai naujokas jusu forume ir nardyme happy Tai va, nutiko tokia beda, nors esu nardes tik kelis kartus, bet nutiko, kad nebeturiu vieno lastoCry Zodziu, 3 kartus paneriau, o nuostoliu jau turiu, tad ir klausimas ta proga butu toks. Kokie lastai man is siu visu butu geriausi? http://www.divingshop.lt//index.php?cPath=28&osCsid=337a17852fcbbea79f18c55961557e0f
http://rykliukas.lt/category.php?id_category=16&p=2
Butu gerai kuo pigiau apsisukt ir, kad butu manau su dirzeliais geriau, nes turiu batus nusipirkes lastams su dirzeliais, nors galiu ir kojnes pirkt, nera labai jau beda cia.. Mano ugis 177, svoris apie 82kg. Noriu, kad neluzinetu jie, kaip skaiciau siuos 25 psl rolleyes Plaukiojau as su minkstyais, tai net nezinau ar geriau kietu man reikia, ar minkstu, nes nesu plaukiojes su kitokiais happy
Dar sis tas, plaukioju su 7mm kostiumu ir 10kg svorio, jei cia yra tam skirtumas. Gal kas dar ka gali pasiulyt is kitu parduotuviu, noriu skubiai nusipirkt happy Mano pedos ismiera 42 wink Danke uz pagalba
Vilnius
sveikas,sakyk,o kam tau tie dirzeliai,kad batus turi?jeigu del to reikia lastu,tai manau pirmas klausimas kur medziot ruosiesi,zolese ar nardtyt dar zadi?
zolese su dirzeliais nera geras variantas,be to tavo pludruma iskart nusveriai batai zemyn,kas liecia atsikvepavima,tai sis variantas yra beda jau.tavo koja nera milziniska,tai kam tau tie skubiniai lastai?
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 20:19:34
sveikas,sakyk,o kam tau tie dirzeliai,kad batus turi?jeigu del to reikia lastu,tai manau pirmas klausimas kur medziot ruosiesi,zolese ar nardtyt dar zadi?
zolese su dirzeliais nera geras variantas,be to tavo pludruma iskart nusveriai batai zemyn,kas liecia atsikvepavima,tai sis variantas yra beda jau.tavo koja nera milziniska,tai kam tau tie skubiniai lastai?


Na, tie batai siaip kelia i virsu, jie neskestantys, tai jie nesveria koju zemyn, o kelia jas i virsu. O scubiniai lastai (kaip suprantu su dirzeliais taip vadinasi dabar happy ) reikalingi tam, kad kas kitas vaziuojant prie ezero galetu jaus pasinaudot pramoginiam paplaukiojimui ( vel paskandint, kaip ir si karta, nes ne pats paskandinau) Loughing out Loud Plaukioju daugumoje nendrese, nes paneriu max gal i 3 metru gylyLoughing out Loud Kazkaip baisu darf nardyt i tuos didelius gylius, o ir plauciai dar nenesa.. Bet labai jau zadu investuot laiko i tai, nes nerealiai patinka suvis , nors nusoviau kolkas tik 1 zuvi happy
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 20:25:52
mono parašė:



Na, tie batai siaip kelia i virsu, jie neskestantys, tai jie nesveria koju zemyn, o kelia jas i virsu. O scubiniai lastai (kaip suprantu su dirzeliais taip vadinasi dabar happy ) reikalingi tam, kad kas kitas vaziuojant prie ezero galetu jaus pasinaudot pramoginiam paplaukiojimui ( vel paskandint, kaip ir si karta, nes ne pats paskandinau) Loughing out Loud Plaukioju daugumoje nendrese, nes paneriu max gal i 3 metru gylyLoughing out Loud Kazkaip baisu darf nardyt i tuos didelius gylius, o ir plauciai dar nenesa.. Bet labai jau zadu investuot laiko i tai, nes nerealiai patinka suvis , nors nusoviau kolkas tik 1 zuvi happy
nu matai,cia kiekvieno asmeninis reikalas ar kam skolint ar ne savo inventoriu,bet manau tada as tau ne ka galiu ir patart del lastu ir pan
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 20:31:28
Na ok, jei nesiruisiu skolint, tada ka man kas galit rekomenduot, esu visiskas naujokas, po pirmo panerimo 2 valandu maniau, kad nebevaiksciosiu gyvenime, taip skaidejo pedasLoughing out Loud Rimtai buvau issigandes, bet praejo po 15 min visi skausmai, o dabar jau noriu kokiu lastu, kad ilgam butu, neluzinetu, nes ant dugno daznai atsistoju happy Nes kaip ir sakiau. manau mano max pasiektas gylis 3 metrai :D
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 20:36:56
mono parašė:
Na ok, jei nesiruisiu skolint, tada ka man kas galit rekomenduot, esu visiskas naujokas, po pirmo panerimo 2 valandu maniau, kad nebevaiksciosiu gyvenime, taip skaidejo pedasLoughing out Loud Rimtai buvau issigandes, bet praejo po 15 min visi skausmai, o dabar jau noriu kokiu lastu, kad ilgam butu, neluzinetu, nes ant dugno daznai atsistoju happy Nes kaip ir sakiau. manau mano max pasiektas gylis 3 metrai :D
cia ne del skolinimo esme,manau pats suprantiwinkbet tada iki kokio laiko zadi nardyt,iki velyvo rudens,kai vanduo bus saltas?nes nuo to priklauso kalioso ismiera
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 20:40:51
Na, net nezinau, negaliu isivaizduot, kol nesusalsiu Loughing out Loud . Kostiumas "seac" 7mm, tas, kur nereikia sampuno apsirengiant, uzdaros poros (taip atrodo vadinasi)hmm!. Nardysiu tol, kol bus imanoma happy Net neisivaizduoju iki kada imanoma su tokiu kostiumu nardyt..eek
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 20:52:00
nu cia klausiau del kojniu storio.gali su tuo kostiumu nardyti ir prie +2 ir isbuti 2val,jeigu kojnes bus minimum 7mm,bet jeigu kojnes bus 5mm,tai neisbusi ne 1val ar net maziau.tokiu atveju geriau tureti 2poras pvz:4-5mm vasarai ir 7-9mm saltam vandeniui.tada bus ir komfortas,o su batais greit susalsiwinkir su jais medziokleje gaid....ysrazz(cia daug issiplest reiktuwinktad jeigu isigysi 7mm kojines pirk ,kad but kaliosas 46,o lastai,tai pradziai plastmasiniai tiks,patobulesi ir suprasi ko tau reik,tada jau stiklo pluosto ar angliniaiwinko firmos,jeigu skaitiai visus puslapius,tai tada jau zinai apie kaliosus,katrie platus minksti ir t.t
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 21:02:45
Na aisku, tik idomu kur pasiskaityt, kodel batai medzioklei ga..ys rolleyes
Plastmasiniu nenoriu, arba tie plastmasiniai turi kaunuot nuo 200 lt, nenoriu visiko slamsto, noriu, kad butu kokiem porai metu lastukai, na zodziu ziuresiu, ka parduotuvese pasiulys, pasimatuosiu ir aisku bus.. Dar klausimas: Ar pirkt man kaip naujokui trumpesnius, ar ilbesnius lastus? Cia kaip suprantu jus kuo ilgesnius perkat, kai esat patyre.. O kaip man daryt? Nebus man us ilgais per sunku, nes ir as dabar isinorejau tokiu ilgu, po 1m ilgio lastu eek
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 21:19:15
as tik pavadinau plastmase.ten yra teroplastikas.va pavyzdys http://www.rykliukas.lt/product.php?id_product=95
nezine,jeigu zadi visada zolese turkstis,tai gali ir trumpesni but,bet,jeigu noresi panert ir jau busi igudes,tai nieko gero is ju,be to,jeigu ir uzsimsi siuos sportu ilgiau ir noresi parduoti juos,isigyt dar geresnius,tai bus sunkuwinksiulytau neziureti i trumpus
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 21:29:52
sry uz ikyruma, bet dar paskutinis klausimas happy Kas geriau is situ?
http://www.divingshop.lt//product_info.php?cPath=28&products_id=223&osCsid=a48662132f2cb818b64439bd79968fd0

http://www.divingshop.lt//product_info.php?cPath=28&products_id=224&osCsid=337a17852fcbbea79f18c55961557e0f

http://rykliukas.lt/product.php?id_product=95

Kaip suprantu sie is rykliuko geriausi, bet ar labai geresni uz tuos pirmus dvejus? Nes kaina tai skiriasi60- 70 lt, o ar verta moket 70 lt daugiau del esamo skirtumo?
Redaguotas mono 2010/07/06/ 21:31:28
Ecka RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3006
Vieta: Marijampole
Įstojęs: 22.07.09
Parašyta 2010/07/06/ 21:58:58
tie seac sub yra trumpoki,o tie mares,tai nieko negaliu pasakyti,nesu bandes,bet siaip ties mares nelabai kas apsistojes.nes jie toki pguma dvelkiarazz
tie is rykliuko nera geriausi,cia kaip pradedanciajam,tai tikrai geri,dauguma cia su tokiais pradejo savo medziokles,taip pat ir aswink
geriau nepagailek keletos litu daugiau ir isigyk patikima daikta ir isbandyta.skupus moka du kartMirksiukas
mono RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 259
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 30.06.10
Parašyta 2010/07/06/ 22:19:23
Tas isbandytas daigtas tai tie is rykliuko?
borus RE: Lastai
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 378
Vieta: vilnius
Įstojęs: 31.03.08
Parašyta 2010/07/06/ 22:24:07
eckaa parašė:
tie seac sub yra trumpoki,o tie mares,tai nieko negaliu pasakyti,nesu bandes,bet siaip ties mares nelabai kas apsistojes.nes jie toki pguma dvelkiarazz
tie is rykliuko nera geriausi,cia kaip pradedanciajam,tai tikrai geri,dauguma cia su tokiais pradejo savo medziokles,taip pat ir aswink
geriau nepagailek keletos litu daugiau ir isigyk patikima daikta ir isbandyta.skupus moka du kartMirksiukas


ar tikrai atsakai uz zodziu kuriuos rasai ir ar matei situos seac pelekus. ar nebus jie kartais ilgiausi is visu happy
tik modeli reiktu rinktis s900 nes s1000 ir per kieti. o realiai is mano matytu ilgu peleku turbut geriausias kainos kokybes santykis, aisq jei galima dasideti pinigu galima pasiimti c4
http://www.youtube.com/watch?v=aaAJRIbCTAM


www.diver.lt www.xboards.lt
www.diver.lt
Vaidas RE: Lastai
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2010/07/06/ 22:30:04
Ale ir uzsiciklinat, perki su tau patogesniu kaliosu, nusibos tos termoplastiko mentes, pakeisi jas i anglies pluosta, cia svarbu, kad butu galimybe isimti ir ideti kita mente. Mano bandyti omerio ir picasso lastai turi tokia galimybe, o kaip seacsubo?
Redaguotas Vaidas 2010/07/06/ 22:31:29
Puslapis 25 iš 56 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Neriam taurė 2014
Neriam taurė 2014
Varžybos Neriam taurė 2014
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo