TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 14:01:07   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 4
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Įspūdžiai iš medžioklių: pasakojimai, nuotraukos ir kita
Puslapis 11 iš 12 << < 8 9 10 11 12 >
bebras1221 RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Pranešimai: 10
Vieta: vilnius
Įstojęs: 16.05.16
Parašyta 2016/08/01/ 18:36:28
neistveriau ir siandien vel nuvaziavau..happyoras nesutrukde,bet teko paieskoti didesnes zuvies.karsis ir lynas.3.4kg ir 1.5kg.


zzzzzzzzz
bebras1221 prisegtu paveiksliuku:


Redaguotas bebras1221 2016/08/01/ 18:37:34
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/01/ 20:37:59
Gražu matyti jūsų laimikius , o mano dar vienas bandymas ir vėl nesekmingas , Daugai matomumas apie 1 metra, tokie pastebejimai , butu smagu jei kas nors pakomentuotu , paprotintu :

1) Tikriausiai visa zvejyba, nuo pat pradziu sugadino eilini karta rasojanti kaukė , tik si karta nebepadejo niekas, nei skystas muilas nei spjaudymas, tik uzsidedi ir uzniauke , veidas gan kaito, nezinau ar del to cia viskas taip , kauke omer alien su veidrodiniais stiklais, kaip sakot bandyti deginti ar dar koki purskala nusipirkti ? Deginciau iskarto , bet kad esu girdejes kad veidrodiniu stiklu negalima..

2) nardziau iki 2 metru prie zoliu tarp leliju , norint paiilseti bandau stotis ant koju , ziauriai kelia kojas , pradedu blaskytis, iseikvoju daug energijos ir pavargstu , pradeda mausti pedas, lastai C4 wahoo atrodo to ir neturetu buti , aisku tokiame gylyje nardant reikia ir svoriu didesniu , dedu 4kg ant dirzo ir 7kg i liemene , Kaip jus ilsites tokiame gylyje , kaip laikot lyksvara, ar jums koju taip nekelia?

3) Kaip ir sakiau daugeli savo nerimu dar dariau be ginklo , kadangi nebuvo tam tikslo .. Si karta pasiemiau savo Pelengaso magnumuka isbandyti , uztaisyti pastebejau gan nemazai jegos prireike istumti strele , tikriausiai daug uzpompuotas , ar patartina kazkiek nuleisti , ar nekenkia sautuvui jei daugiau kazkiek uzpompuotas? padarau keleta suviu pabandymui , svelnus duslus garselis , strele kaip raketa .. Nesitikejau tokios galios istikruju ..

4) kadangi nardziau negiliai prilipus prie dugno atrodo kartais mane lauzia per puse , kojos virsun , o krutine prie dugno , toks diskomfortas .. gal svorius prie koju naudoti ?

5) Nors kostiumas rauksliu neturi , atrodo kaip tik ant manes , ganetinai prigludes, ties nugara daznai pajauciu kaip salto vandenuko paduoda, kelnes auksto liemenio , ne su sleikomis

Apibendrinant maciau grazia raude , apie kilogramo , akiniai beveik visiskai uzrasoje buvo , tad pamaciau ja tik kai pabaidziau , suvio atlikti nepavyko .. Apibendrinant pasiduodi nezadu , didziausios mano klaidos kaip ir minejau blaskymasis vandeni , lygsvaros neislaikau atrodo mane varto i visas puses bandant ant koju astsistoti

sad
Redaguotas the hound 2016/08/01/ 20:38:28
REKLAMA
Mr Lesh RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 139
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 13.08.14
Parašyta 2016/08/01/ 21:26:42
Doh gal sitas uzsiemimas ne tavo! Loughing out Loud Gal vis delto reikejo nedaryti diletantiniu eksperimentu, supirkinet brangiu C4, Pelengasu.., o pameginti pamedzioti paskolinus iranga is draugu...? helpless
Redaguotas Mr Lesh 2016/08/01/ 21:36:29
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/01/ 21:29:39
mm bye
Augustas RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Pranešimai: 35
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 10.01.09
Parašyta 2016/08/01/ 22:07:11
1) Kaukė neparuošta. Yra 2 būdai nuvalyti nuo stiklų silikono plėvelę, arba deginti su žiebtuvėliu, arba išvalyti su dantų pasta. Tada padės ir paspjaudymas. Mano kaukė veidrodinė ir deginimas nepakenkė. https://youtu.be/AxkqJqM6UTA
2) Paprastai nardant ilsėtis reikia plūduriuojant vandens paviršiuje. Kvėpuoji per vamzdelį ir ilsiesi. Vertikaliai vandenyje išsilaikyti nėra paprasta, pradžiai praverstų arba svoriai ant kojų arba plonesnės kelnės. Daugiau svorio ant juosmens, mažiau ant krūtinės, irgi padėtų lengviau jaustis vandeny.

3) Kad šautuvas turi galios jaudintis nereikia. Slėgis nemaišo, nebent su šake į akmenis šausi. Užtaisyti iš pradžių atrodo sunku/keista, bet kai užtaisysi 50 kartų atrodys lengva. Tavo šautuvas, pabandyk pašaudyt nuleidęs slėgį, pabandyk pripūtęs, pats atrasi kaip tau geriau.

4) Tas pats kaip ir 2 punkte.

5) Na matyt neypač gerai prigludęs, kad vandens papuola. Jei leidžia per kapišoną daug nieko neprigalvosi, o jei per juosmenį - pabandyk diržą tvirčiau suveržti, arba neopreninius šortus užsidėti ir ant jų diržą.

Pirmiausiai pasitvarkyk, kad plaukioti ir nardyti būtų patogu, o tuomet jau žuvies galima ieškot. Tuo pačiu, kuo dažniau plaukiosi tuo komfortiškiau jausies.

The Hound parašė:
Gražu matyti jūsų laimikius , o mano dar vienas bandymas ir vėl nesekmingas , Daugai matomumas apie 1 metra, tokie pastebejimai , butu smagu jei kas nors pakomentuotu , paprotintu :

1) Tikriausiai visa zvejyba, nuo pat pradziu sugadino eilini karta rasojanti kaukė , tik si karta nebepadejo niekas, nei skystas muilas nei spjaudymas, tik uzsidedi ir uzniauke , veidas gan kaito, nezinau ar del to cia viskas taip , kauke omer alien su veidrodiniais stiklais, kaip sakot bandyti deginti ar dar koki purskala nusipirkti ? Deginciau iskarto , bet kad esu girdejes kad veidrodiniu stiklu negalima..

2) nardziau iki 2 metru prie zoliu tarp leliju , norint paiilseti bandau stotis ant koju , ziauriai kelia kojas , pradedu blaskytis, iseikvoju daug energijos ir pavargstu , pradeda mausti pedas, lastai C4 wahoo atrodo to ir neturetu buti , aisku tokiame gylyje nardant reikia ir svoriu didesniu , dedu 4kg ant dirzo ir 7kg i liemene , Kaip jus ilsites tokiame gylyje , kaip laikot lyksvara, ar jums koju taip nekelia?

3) Kaip ir sakiau daugeli savo nerimu dar dariau be ginklo , kadangi nebuvo tam tikslo .. Si karta pasiemiau savo Pelengaso magnumuka isbandyti , uztaisyti pastebejau gan nemazai jegos prireike istumti strele , tikriausiai daug uzpompuotas , ar patartina kazkiek nuleisti , ar nekenkia sautuvui jei daugiau kazkiek uzpompuotas? padarau keleta suviu pabandymui , svelnus duslus garselis , strele kaip raketa .. Nesitikejau tokios galios istikruju ..

4) kadangi nardziau negiliai prilipus prie dugno atrodo kartais mane lauzia per puse , kojos virsun , o krutine prie dugno , toks diskomfortas .. gal svorius prie koju naudoti ?

5) Nors kostiumas rauksliu neturi , atrodo kaip tik ant manes , ganetinai prigludes, ties nugara daznai pajauciu kaip salto vandenuko paduoda, kelnes auksto liemenio , ne su sleikomis

Apibendrinant maciau grazia raude , apie kilogramo , akiniai beveik visiskai uzrasoje buvo , tad pamaciau ja tik kai pabaidziau , suvio atlikti nepavyko .. Apibendrinant pasiduodi nezadu , didziausios mano klaidos kaip ir minejau blaskymasis vandeni , lygsvaros neislaikau atrodo mane varto i visas puses bandant ant koju astsistoti

sad



www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas Augustas 2016/08/01/ 22:07:32
ZeniusT RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2016/08/01/ 22:07:49
Viskas bus gerai ,tik neatidziai skaitei musu,ne gal mano patarimu ,ant liemenes negalima deti daugiau 4 kg,nesvarbu kiek ten telpa,ir bus su lygsvara normaliai,atsiras malonumas .Kauke degink,sugadinsi ismesi,arba ismesk dabar,isdegines issiplauk su dantu pasta,pries lipant i vandeni paspjaudyk i kauke ir gerai istrink visus kampukus ir isplauk ,pamirkyk veida vandeni kaip ir kauke kad temperatura susivienodintu.Malonaus pasiplaukiojimo.
Richi RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys




Pranešimai: 652
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 25.01.12
Parašyta 2016/08/01/ 22:17:39
The Hound parašė:
Gražu matyti jūsų laimikius , o mano dar vienas bandymas ir vėl nesekmingas , Daugai matomumas apie 1 metra, tokie pastebejimai , butu smagu jei kas nors pakomentuotu , paprotintu :

1) Tikriausiai visa zvejyba, nuo pat pradziu sugadino eilini karta rasojanti kaukė , tik si karta nebepadejo niekas, nei skystas muilas nei spjaudymas, tik uzsidedi ir uzniauke , veidas gan kaito, nezinau ar del to cia viskas taip , kauke omer alien su veidrodiniais stiklais, kaip sakot bandyti deginti ar dar koki purskala nusipirkti ? Deginciau iskarto , bet kad esu girdejes kad veidrodiniu stiklu negalima..

2) nardziau iki 2 metru prie zoliu tarp leliju , norint paiilseti bandau stotis ant koju , ziauriai kelia kojas , pradedu blaskytis, iseikvoju daug energijos ir pavargstu , pradeda mausti pedas, lastai C4 wahoo atrodo to ir neturetu buti , aisku tokiame gylyje nardant reikia ir svoriu didesniu , dedu 4kg ant dirzo ir 7kg i liemene , Kaip jus ilsites tokiame gylyje , kaip laikot lyksvara, ar jums koju taip nekelia?

3) Kaip ir sakiau daugeli savo nerimu dar dariau be ginklo , kadangi nebuvo tam tikslo .. Si karta pasiemiau savo Pelengaso magnumuka isbandyti , uztaisyti pastebejau gan nemazai jegos prireike istumti strele , tikriausiai daug uzpompuotas , ar patartina kazkiek nuleisti , ar nekenkia sautuvui jei daugiau kazkiek uzpompuotas? padarau keleta suviu pabandymui , svelnus duslus garselis , strele kaip raketa .. Nesitikejau tokios galios istikruju ..

4) kadangi nardziau negiliai prilipus prie dugno atrodo kartais mane lauzia per puse , kojos virsun , o krutine prie dugno , toks diskomfortas .. gal svorius prie koju naudoti ?

5) Nors kostiumas rauksliu neturi , atrodo kaip tik ant manes , ganetinai prigludes, ties nugara daznai pajauciu kaip salto vandenuko paduoda, kelnes auksto liemenio , ne su sleikomis

Apibendrinant maciau grazia raude , apie kilogramo , akiniai beveik visiskai uzrasoje buvo , tad pamaciau ja tik kai pabaidziau , suvio atlikti nepavyko .. Apibendrinant pasiduodi nezadu , didziausios mano klaidos kaip ir minejau blaskymasis vandeni , lygsvaros neislaikau atrodo mane varto i visas puses bandant ant koju astsistoti

sad
- Paskirstyk svori atvirksciai 7 kg ant dirzo (dirza reikia deti ne ant liemens bet ant dubens, t.y. nusmaukti dirza ant dubens kauliuku) o i liemene 4 kg.
- Ora is sautuvo tikrai kazkiek isleisk. Medzioji zolese, nendrese, prie nendriu. Kai saudamas i lydeka "isodinsi" strele i nendriu saknis taip, kad net streles nematysi ir valanda ar dvi ja is ten krapstysi su peilio pagalba - prisiminsi ne karta si patarima.
- Svino prie lastu tikrai netvirtink, prisimink, kad su tuo papildomiu svoriu mosuosi kojomis 3 - 4 val.. Nebent nori uzsiauginti raumenu kalna - tai tada dar ir inkara prisirisk, kad vilktusi dugnu.
- Kai 70 proc. svorio bus ant dirzo ir ant dubens pamatysi kaip kojos pacios nusileis ant dugno. Jei svoris sureguliuotas gerai issitiesi ir plauksi tiesiai, presui pratimus visada daryk.


Svarbiausia nardyti sąžiningai - kiek kartų panėrei tiek ir išnerti.
diemjanas RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 34
Vieta: Mažeikiai-Panevėžys
Įstojęs: 23.06.10
Parašyta 2016/08/02/ 00:10:30
Nesu didelis specas nardau dar tik 6 metus. Mano pastebejimai būtų tokie:

1. Kaukes stikla deginti visai nebūtina, užtenka bent jau kas antra nėrima gerai nušveisti dantų pasta, pas ja yra poliruojamų mikro dalelių jos gerai nupoliruoja stikla ir nuvalo apnašas. Dar vienas pastebėjimas, jei veidas bus karštas tai manau stiklai rasos su bet kuria kad ir 1000 eur kauke, todėl prieš nėrima veida aš iš anksto aušinu vandeniu, tik kai yra atvėses tada dedu (paspjaudyta) kauke.

2. Jei taip blaškaisi viršuje gali ir iki kranto nedaplaukti...
poilsis turi buti toks kad kyboji vandens paviršiui ir nieko nedarai, relaxsuoji. O jei po vandeniu ilsiesi tai ant pačio dugno i kokią žolę ar akmenuka isikibes gali. Pas tave svorių sistema yra blogai sureguliuota. Jei esi zvejys turi suprasti yra švinas virš jo kabo plūdė o ne antraip kaip yra pas tave, plauciai ir kostiumas yra tavo plūdė o pagrindinis svoris, švinas turėtu būti ant diržo apačios ir tik dalelė tavo liemenėje. Lygsvaros aš visai nelaikau, yra svorio dėsnis tegul jis mane ir laiko atsimink plūdės ir švino vietą.
Vietoj liemenės naudoju kariška kuprinę-gertuvę, jei reikia i ją ipučiu oro ir panėres kad ir į 14m gylį turiu neutralų plūdrumą, tada ramiai galiu ilsėtis dugne ar kiek pakybes virš jo.

3. Ginklas ne žaislas rimtas dalykas ne mosikavimui skirtas, jis lengvai peršautų kojos raumenį net neabejoju ir abiejų kojų.
Medžioju su kulka, pas mane rankų darbo titano šautuvas užpumpuotas 12-14kg. man užtenka to peršauti 8kg. karpį, ar vienu šūviu nukauti pora lynų, uztaisymui net uztaisiklio nenaudoju, čia gal lengviausias darbas butu po vandeniu ''ginklo užtaisymas" Na gal dar kvėpavimas paviršiui priskirciau lengviausiam darbui. Kiekvienas šautumas skirtingai užpumpuojamas, bet manau 18 kg kai iremi i svarstykles pilnai pakaktu. o pumpuoti 28kg ar daugiau savo patrankas nėra prasmės nuo to ne tik taiklumas nukentės bet ir virvutės pradės trukinėti.

4. Plaukioju vasara su 5mm kostiumu tai svorio 5,5kg man užtenka, atšalus vandeniui velkuosi 10mm kostiuma, tada kojas šiek tiek kelia, ant kojų svorių nenaudoju nes nepatogu, bet juos primontuoju ant lastų yra varžteliai tai juos pakeitus i ilgesnius prisuku švino ''plyteles"
Kad kūno nelaužtu vietoj diržo naudoju kaitavimo arba buriavimo (wind surfing) diržą, nuo to laiko pamiršau nugaros skausmus, jei bus idomu ikelsiu nuotrauką.

5. Tai normalus reišknys šalto vandens ar myžaliuko tau visada paduos nes tavo kojos yra aukštai o krutinė ir galva apačioj, o skystis linkes tekėti žemyn, beje saugokis jo nes sutekėjes i ausis gali liudnai baigtis ausų uždegimu, mat jame gali būti ivairių bakterijų,
Susireguliuok svorį taip kad kojos butu siek tiek žemiau nei galva ir išvengsi nepatogumų.


Čia tik mano pastebėjimai, bet man taip nerti patogu, kiekvienas naras naudoja skirtinga technika ir jis palei save tai prisitaiko, nerimas turi suteikti ne diskomforta o malonuma, grožėtis povandeniniu pasauliu, mėgautis laisvalaikiu.


plaukia vĖžlYs... .
Redaguotas diemjanas 2016/08/02/ 00:11:23
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/02/ 01:51:31
Dėkoju visiems pasisakiusiems, iskarto emiau suprasti kur kas netaip, visu pirma svoriu sistema blogai sureguliuota, o su kauke reikes dar paeksprementuoti , iskart daugiau pozityvo ir noro vel panerti, aciu ! Oki poki

Ps dar del svoriu : ar tilps man ant dirzo tos 7 plytos po kilograma ? nes jau tos keturios gan nemazai vietos rodos uzima , naudoju tokias is diugonio kur svinas ilydytas i plastika jos gan nemazos
Redaguotas the hound 2016/08/02/ 01:58:25
ciuka RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2016/08/02/ 09:28:21
The Hound parašė:
Dėkoju visiems pasisakiusiems, iskarto emiau suprasti kur kas netaip, visu pirma svoriu sistema blogai sureguliuota, o su kauke reikes dar paeksprementuoti , iskart daugiau pozityvo ir noro vel panerti, aciu ! Oki poki

Ps dar del svoriu : ar tilps man ant dirzo tos 7 plytos po kilograma ? nes jau tos keturios gan nemazai vietos rodos uzima , naudoju tokias is diugonio kur svinas ilydytas i plastika jos gan nemazos

o kiek tu sveri ir kokio storio kostiumas, kad tiek daug svorio dediesi? nepamiršk, kad kuo giliau nersi, tuo mažiau svorio reikės.
Puikus noras nuo pat pirmų panėrimų tapti profesionaliu medžiotoju, bet taip tikrai nebūna, praktikuokis! wink


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/02/ 10:36:11
Sveriu 80 kg , taip nardant i gylius manau man kokiu 5 kilogramu uztektu nedaugiau , nes su tokiu svoriu tiesiog lipina prie dugno ir paiilseti neis nes skandina .. bet po zole duotis jau man tiek nebeuztenka ..
aurykas RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Pranešimai: 72
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 01.07.08
Parašyta 2016/08/02/ 10:56:38
Sveikas,
Šitiek svorio atrodo daugoka.
Mano svoris 110 su 5mm kostiumu deduosi 6kg; Su 7mm - 8kg, Su 9mm plius liemenė, po kostiumu, storos pirštinės, batai ir t.t pilnas žieminis komplektas - 13 kg švino.

Dėl rasojimo, nes neįsivaizduoju, kodėl kyla tokios problemos. Visada man užtenka gerai paspjaudyt viską ištrint ir išplaut.

Dėl šautuvo. Žuvų dar neskaldai per puse? Čia aišku , kaip kam prie širdies, bet man užtenka, kad lengvai užsitaiso. Ir niekad nebūna problemų.
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/02/ 11:19:00
Aurykas ir visa si svori paskirstai kaip supratau tuos 6-8 kg tik ant dirzo ar ir ant liemenes ? happy cia gal tame ir esme jog man neuztenka to svorio kai didzioji dalis buna liemeneje , nes ant dirzo turiu tik 4kg , reikes isigyti dar papildomus tris ,beje dirza su tokiu svoriu uzsisekti ant kranto gan nepatogu , segates vandenyje ar kaip ?
aurykas RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Pranešimai: 72
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 01.07.08
Parašyta 2016/08/02/ 12:34:08
Seguosi ant kranto. Nematu problemos. Nereikia susiveržt be proto. Poto sunku kvėpuot.
Aš naudoju tik diržą su 5 ir 7 mm . Žieminiam variante naudoju liemene.
Jei po žoles nardai tai su puspilniais plaučiais pludrumas turi buti taip ant nulio galima sakyt. Bent aš taip reguliuojuosi svorius.
ciuka RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2016/08/02/ 14:05:34
The Hound parašė:
Aurykas ir visa si svori paskirstai kaip supratau tuos 6-8 kg tik ant dirzo ar ir ant liemenes ? happy cia gal tame ir esme jog man neuztenka to svorio kai didzioji dalis buna liemeneje , nes ant dirzo turiu tik 4kg , reikes isigyti dar papildomus tris ,beje dirza su tokiu svoriu uzsisekti ant kranto gan nepatogu , segates vandenyje ar kaip ?

sakai užsisegti nepatogu? tai gal nardyti irgi nepatogu, lastai kojas pakerta, kostiumas spaudžia ir trina, plyšta, paskui klijuoti reikia, su svoriais ant kranto vaikščioti sunku, kaukė rasoja, kartais vandens pribėga į ją, karts nuo karto nosį reikia išsipūsti, o nardant giliau, tai ir prasipūsti ausis reikia ir ne vieną kartą, nes spausti pradeda, nuo kostiumo būna alergija (nevisiems), taip visa tai yra nepatogu ir tai vadinasi "povandeninė medžioklė", wellcome! Ant sofos namie labai patogu prie teliko su pultu gulėt Loughing out Loud
Kai pirksi svorius, pirk greito nuėmimo, nes kai per vieną madžiokle nardysi į skirtingus gylius, tai vėl bus nepatogu juos nuiminėt ar uždėt, svoriai turi būti atreguliuoti idealiai wink


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2016/08/02/ 14:13:24
ZeniusT RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1311
Vieta: Varena
Įstojęs: 19.02.11
Parašyta 2016/08/02/ 19:05:01
Daugiausiai kiek galima detis ant saves svino,tai su pilna ekipiruote atsiguli ant vandens pavirsiaus pakvepuoji ir pilnai iskvepi ora is plauciu,jeigu skesti reiskia per daug,kai neskesi bus teisinga ir sureguliuota nardymui i 3 - 4,5 m gyli,jeigu reikia sekliau neikvepdinek pilnu plauciu.
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/02/ 19:25:29
Bet iki 2 metru nardant be daugiau svino tai sunku apskritai panerti, o panerus iskarto plesia nuo dugno ir i pavirsiu kelia .. Na gal del to kad pagrinde svori i liemene orentuodavau, persimesiu ant dirzo ir ziuresim happy
Richi RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys




Pranešimai: 652
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 25.01.12
Parašyta 2016/08/02/ 23:18:01
The Hound parašė:
Aurykas ir visa si svori paskirstai kaip supratau tuos 6-8 kg tik ant dirzo ar ir ant liemenes ? happy cia gal tame ir esme jog man neuztenka to svorio kai didzioji dalis buna liemeneje , nes ant dirzo turiu tik 4kg , reikes isigyti dar papildomus tris ,beje dirza su tokiu svoriu uzsisekti ant kranto gan nepatogu , segates vandenyje ar kaip ?

Kai dediesi diržą su svoriais ant kranto pasilenk į priekį - tokiu bubu užsimesi dirža ant strenų ir nereikes jo laikyti rankomis. Užsisegi sagtį, ne per stipriai, tada išsitiesi ir "nusmauki" užsegtą dirža ant dubens, viskas. Butinai nusipirk arba pasigamink greitai nuimamus svorius 2 vnt. po 0,8 - 1,0 kg - su jais galesi reguliuoti savo pludruma nuo 4 iki 6 m skirtumo. Išeitu kad kai medžioji 2 -3 m gylije uzsidedi abu svorius, pereini prie 4-6 m viena nuimi, nuvarei ant 7 - 8 m dar viena nuemei ...


Svarbiausia nardyti sąžiningai - kiek kartų panėrei tiek ir išnerti.
the hound RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 164
Vieta: Alytus
Įstojęs: 01.07.15
Parašyta 2016/08/03/ 12:46:55
Dekui ! Taip ir padarysiu happy viskas labai aiskiai
andrulis RE: Grįžau iš medžioklės 2016
Narys

Varliukas


Pranešimai: 34
Vieta: Daugai
Įstojęs: 29.07.09
Parašyta 2016/08/06/ 20:13:50
Nu va, pasigerinau rekordą, lygiai 18kg a86;stovėjo prie pat kranto, po medžio šakomis. Kova trumpa, nes šūvis buvo tiesiai iš viršaus į galvą..
andrulis prisegtu paveiksliuku:

Puslapis 11 iš 12 << < 8 9 10 11 12 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Varžybos Neriam taurė 2011
Varžybos Neriam taurė 2011
Varžybos Neriam taurė 2011
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo