TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 13:06:55   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 6
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Aplinkos apsaugos skyrelis
Puslapis 81 iš 82 << < 78 79 80 81 82 >
stiuartas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 432
Vieta: Marijampolė
Įstojęs: 02.11.09
Parašyta 2014/01/08/ 08:34:53
Cirkulas parašė:
O kas cia negerai Tomai?
Super ivertinimas uz pastangas :D as apklausiau kokius 5 asmenis, visi vienareiksmiskai pasake, kad gerai. Idomu butu Tomo komentara isgirsti

pastangos yra viena, o meninis skonis yra kita. tavo pastangų niekas nenuvertina ir net neturi teisės to daryti wink
pvz. man tas skeletas visai nesižiūri.
kitas momentas - "aš prisidėjau! o Tu?". ir aš prisidėjau, ir tu prisidėjai, ir dar ~40 žmonių prisidėjo. reiškia su tokiu užrašu maikutes turėtų gauti visi prie akcijos prisidėję happy
Cirkulas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/01/08/ 09:19:36
Na kuo jau kuo bet del skonio nesigincyjama, vienam vienas ziurisi kitam kitas. Kadangi maikute vienetine, tai tikiuosi itikti minetam asmeniui, o ne visiems.

Mintis buvo tokia, ant maikuciu mazai kas skaito visus uzrasus, o jei dar zodziu daugiau nei trys, tai tuo labiau. Todel uzdejom skeleta, jis puikiai atlreipia demesi. Ta jau galima pastebeti ir dabar. Tik veliau atkreipus demesi tiketina, kad pasalinis perskaitys bent jau puse teksto kas parasyta.

Kodel skeletas, o ne dar kazkas? Zuvies skeletas ka simbolizuoja? Vienareiksmiskai zuvies nebuvima, trukuma, stygiu. Musu tos zuvinimo akcijos pradzia yra susijusi su zuvies stygium, todel skeleta ir pasirinkom. O veliau tekstas, cia jau galima gincytis ka rasyti ir kaip rasyti.

Zodziu,
Sorry jei kam baisiai atrodo, padariau taip kaip man atrodo, o man atrodo tikrai neblogai. Tuo labiau, as juk neprivalau visai nieko daryti, juk ne man pinigus aukojot, as lygiai taip pat kaip ir jus aukojau pinigus siai akcijai. Buvom sugalvoje tokia simboline padeka tam, kuris paaukos daugiausiai. Dabar gaunasi vos ne ir stiuartui kazka skolingas ir panasiai. Bet nieko nepadarysi, ne as ir ne maikute su unguriu svarbiausia, o izuvintas ezeras.

Bet vistiek labai dekui uz jusu komentarus, man jie tik padeda!


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/01/08/ 09:27:24
REKLAMA
tracs RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 1158
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 13.05.10
Parašyta 2014/01/08/ 09:22:18
stiuartas parašė:
Cirkulas parašė:
O kas cia negerai Tomai?
Super ivertinimas uz pastangas :D as apklausiau kokius 5 asmenis, visi vienareiksmiskai pasake, kad gerai. Idomu butu Tomo komentara isgirsti

pastangos yra viena, o meninis skonis yra kita. tavo pastangų niekas nenuvertina ir net neturi teisės to daryti wink
pvz. man tas skeletas visai nesižiūri.
kitas momentas - "aš prisidėjau! o Tu?". ir aš prisidėjau, ir tu prisidėjai, ir dar ~40 žmonių prisidėjo. reiškia su tokiu užrašu maikutes turėtų gauti visi prie akcijos prisidėję happy


Na matai stiuartai mintis buvo maikute dovanoti daugiausiai paaukojusiam, nes manau sunku butu kekvienam padovanoti po maikute, uztai buvo tokia nedidele motyvacija. Nes jei kaip minejau dovanoti kekvienam, kashtai isaugtu iki neblogos sumos, tai geriau ta sumele galima butu panaudoti pirkti tas pacias zuvytes.


Tel.: +370-670-77000
stiuartas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 432
Vieta: Marijampolė
Įstojęs: 02.11.09
Parašyta 2014/01/08/ 10:25:32
tracs parašė:
Na matai stiuartai mintis buvo maikute dovanoti daugiausiai paaukojusiam, nes manau sunku butu kekvienam padovanoti po maikute, uztai buvo tokia nedidele motyvacija. Nes jei kaip minejau dovanoti kekvienam, kashtai isaugtu iki neblogos sumos, tai geriau ta sumele galima butu panaudoti pirkti tas pacias zuvytes.

na matai tracs'ai, aš puikiai žinau dėl minties maikutę dovanoti daugiausia finansiškai prisidėjusiam prie akcijos wink
mano mintis buvo kad užrašas ne visai atitinka daugiausia paaukojusio interesus. mano nuomone šitą užrašą sau taip pat gali prisitaikyti kiekvienas akcijos dalyvis. kita vertus tą maikutę nešios tik vienas žmogus ir jos reikšmę žinos dar pora dešimčių žmonių taip, kad nėra labai svarbu kas bus užrašyta happy
p.s. tik nepagalvokit, kad aš čia nuoskaudą lieju dėl maikutės ar jos užrašų. taigi DISKUSIJŲ forume esam, tai ir galvojam garsiai kam kas ir kaip atrodo wink
Tomasas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2014/01/08/ 19:51:22
Cirkulas parašė:
O kas cia negerai Tomai?
Super ivertinimas uz pastangas :D as apklausiau kokius 5 asmenis, visi vienareiksmiskai pasake, kad gerai. Idomu butu Tomo komentara isgirsti

Aš turėjau omeny ne įvertinimą, o marškinėlių išvaizdą.
Nesu dizaineris, kuris iš to valgo duoną, bet jau 18metų dirbu dizaineriu savo įmonėse, todėl turiu ir patirties, ir supratimo.
Surašysiu savo pastebėjimus, gal kam kada pravers maketuojantis vizitkes ar pakvietimus į vestuveseek
1. Teksto yra ženkliai per daug ir jis labai sugrūstas, tarsi nebūtų vietos (spėju, kad siuvinėjimo mašinos plotas apriboja, bet tada reikia kažko atsisakyti).
2. Neteisingai tekste sudėlioti akcentai. Truputį apie akcentus. Akcentai tai yra pirmiausia matomas tekstas, dažniausiai jis yra ryškinamas ir/arba didinamas. Mažesnės svarbos tekstas būna vidutinis, o mažiausiai svarbus atitinkamai mažiausias. Dabar skaitom pagal tai kaip sudėlioti akcentai (taip skaitys visi praeiviai ir pašaliniai žmonės): AŠ O TU? ELEKTRĖNAI 2013, Prisidėjau, Projektas "įžuvink ežerą". Manau aišku, daugiau plėstis neverta.
3. Skirtingos spalvos turi būti skirtos akcentų sudėliojimui, o ne šiaip sau.
4. Logotipas ir taip yra labai perkrautas ir smulkus, ir dar "įkištas" į tarpelį tarp teksto. Logotipui reikėtų daugiau išskirtinumo, jis neturi būti didelis jei neakcentuojamas, bet gali būti šalia, ne bendroje krūvoje su tekstu.
5. Pabaigai Žuvies kaulasBlink. Jei nekalbėsime apie animacinius filmukus, žuvies kaulai simbolizuoja užterštą gamtą. Panašiai kaip kaukolė simbolizuoja mirtį, arba nuodus, taurė su gyvate - vaistinę (arba uošvienę valgančią ledus, čia kaip kamrazz). Žuvies kaulas labiau tiktų švarinimo akcijai. Dabar PAGRINDINIS marškinėlių akcentas ŽUVIES KAULAS = UŽTERŠTA GAMTA.
Taigi tiek pastebėjimų Acius!


eni vidi vici
Redaguotas Tomasas 2014/01/08/ 19:56:32
Cirkulas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/01/08/ 22:12:36
Puikiai tinka tavo citata i atsakyma siems punktams:
Tomasas parašė:
o siaube Blink tikiuosi čia bajeristhumbs down

Buvau prirases, cia pora komentaru, bet pagalvojau, kam man su tavim gincytis. Ar as busiu laimingesnis jei tau irodysiu, kad tu neteisus, tikrai ne, nei laimingesnis nei teisesnis. Tai kam to reikia...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Butu labai saunu, jei mes sios temos nepaverstume turgumi, o pagalvotume ir pasidalintume nuomonemis del to ka zuvinti ir kuo zuvinti, nes ne maike cia svarbiausias dalykas. Todel labai lauksiu komentaru ta tema

Siulau pradet nuo keliu esminiu dalyku:
1) ezeras, yra du variantai pasirinkimui: pirmas - zuvinam ezera ten kur leidzia PM, antras - zuvinam ten kur musu net neleiszia nardyt
2) pasirinkta zuvis, cia jau sunku ka patarti, butu idomu jusu nuomone tiesiog ir tiek, ne tik man bet ji padetuir kitiems apsipresti pries apklausa.
3) data: pavasaris - viskas vyktu greiciau, bet lesu maziau, arba ruduo - viskas atsidetu, bet turetume daugiau lesu.

Finale padarytume apklausa ir viskas butu jau aiskiau, as padarau savo darba ministerijoje, gauname leidimus ir viskas, renkame lesas.


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/01/08/ 23:00:01
alex RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2014/01/09/ 01:10:50
mano nuomone zuvint tik iš tu kur leidžiama PM, ir tik ta kuris dar nebuvo žuvintas, ir tik iš tu kure pilnai priklauso LT.


侍パス
Tomasas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2014/01/09/ 09:38:52
Cirkulas parašė:
Puikiai tinka tavo citata i atsakyma siems punktams:
Tomasas parašė:
o siaube Blink tikiuosi čia bajeristhumbs down

Buvau prirases, cia pora komentaru, bet pagalvojau, kam man su tavim gincytis. Ar as busiu laimingesnis jei tau irodysiu, kad tu neteisus, tikrai ne, nei laimingesnis nei teisesnis. Tai kam to reikia...

Cirkulas parašė:
O kas cia negerai Tomai?
Idomu butu Tomo komentara isgirsti

Aš galvojau, kad manęs paklausei, ir tau įdomu buvo mano nuomonę išgirsti. Matyt ne taip supratau. Atsiprašau, Dainiau.


eni vidi vici
Gemini RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Varliukas


Pranešimai: 75
Įstojęs: 07.03.12
Parašyta 2014/01/09/ 10:52:28
Būtent dėl įžuvinimo. Pamaniau toki dalyką pasiūlyti...
O ne butu prasmingiau įžuvinti būtent tą telkinį, kuriame buvo organizuotos varžybos? Šiemet įžuvinti B.Lakajus. Jei 2014 metu varžybos vyks pvz Galuonu ež. – kitais metais įžuvinti Galuonus. Pagaunat mintį tikiuos. Ir varžybos skirtinguose ežeruose. Ir klausimas kur įžuvinti savaime atkrenta. Jeigu net ir iš eiles tas pats ežeras – tai ne matau bėdos padaryti ir įžuvinimą tiek pat kartu.
Tomasas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2014/01/09/ 11:23:08
Gemini parašė:
Būtent dėl įžuvinimo. Pamaniau toki dalyką pasiūlyti...
O ne butu prasmingiau įžuvinti būtent tą telkinį, kuriame buvo organizuotos varžybos? Šiemet įžuvinti B.Lakajus. Jei 2014 metu varžybos vyks pvz Galuonu ež. – kitais metais įžuvinti Galuonus. Pagaunat mintį tikiuos. Ir varžybos skirtinguose ežeruose. Ir klausimas kur įžuvinti savaime atkrenta. Jeigu net ir iš eiles tas pats ežeras – tai ne matau bėdos padaryti ir įžuvinimą tiek pat kartu.


logiška, pritariu thumbs up


eni vidi vici
Cirkulas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/01/09/ 14:00:33
Lietuvoje iki siol varzybos budavo dvi, abi skirtinguose ezeruose, ateityje visko gali buti, kad ju tik padauges gal. Tai del Baltuju Lakaju viskas aisku, nes valstybinis ezeras, kitos varzybos vyko Seirijo ezere, seirijis atkrenta nes nuomotas. Tai del siu metu zuvinimo viskas aisku butu, bet jei siais metais varzybos bus keliuose valstybiniuose, kuri reiktu rinktis zuvinim sekanciais metais?

Siaip primenu tik visiems, baltieji lakajai jau buvo sios akcijos metu zuvinti du kartus. Jei zuvintume dar, tai jau butu trecias kartas.

Zuvinom tokius ezerus: Alausas, Baltieji Lakajai, Daugai, Elektrenai.


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/01/09/ 14:01:29
stiuartas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 432
Vieta: Marijampolė
Įstojęs: 02.11.09
Parašyta 2014/01/09/ 14:57:23
aš rudenį žuvinčiau tik tokį ežerą, kuriame leidžiama PM
Tomas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1255
Įstojęs: 31.10.09
Parašyta 2014/01/09/ 15:03:26
Siulau Irklanosiais siais metaos Lt turetu atsirast ju, tik klausimas ar ministerija, leis zuvint invazine zuvim.
poWka RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 389
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 09.05.11
Parašyta 2014/01/09/ 15:06:21
Po paskutinių varžybų manau galima ir Galuonus unguriais įžuvinti.
Valiukas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 343
Vieta: Molėtai
Įstojęs: 05.06.12
Parašyta 2014/01/09/ 15:06:46
Na kažkaip logiška žuvinti tą ežerą, kuriame medžiojame. Nes pinigai žuvinimui daugumoje surenkami iš PM mėgėjų. Ir žuvinti reikėtu ten, kur mažiausia tikimybė atsirasti verslininkams tinklininkams. Balsavimui iškelti PM ežerų sąrašą, o žuvį - kurią medžiojame + kurią leistu ministerija, pvz: starkius, kurių nėra tame ežere.


Richi RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys




Pranešimai: 652
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 25.01.12
Parašyta 2014/01/10/ 10:53:07
Noriu pasiulyti dar viena minti:
padarius klubo puslapyje apklausa/balsavima issiaiskinti kuriame valstybiniame ezere mes (klubieciai ir prijauciantis) daugiausiai medziojame metu begyje - ji ir zuvinti. Rudeni.


Svarbiausia nardyti sąžiningai - kiek kartų panėrei tiek ir išnerti.
alex RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2014/01/10/ 11:29:19
Nu mūsų suleistos žuvytes, tai kaip lašas juroj. Čia daugiau kaip geros valios gestas.
Aš siūlyčiau Galonus ižuvint unguriais.
Arba Antaleptes kokiais starkiais ar lidekom. geras


侍パス
Redaguotas alex 2014/01/10/ 11:30:37
stiuartas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Narys

Medžiotojas


Pranešimai: 432
Vieta: Marijampolė
Įstojęs: 02.11.09
Parašyta 2014/01/11/ 12:56:54
Richi parašė:
Noriu pasiulyti dar viena minti:
padarius klubo puslapyje apklausa/balsavima issiaiskinti kuriame valstybiniame ezere mes (klubieciai ir prijauciantis) daugiausiai medziojame metu begyje - ji ir zuvinti. Rudeni.


jei įdėmiai paskaityt forumą, tai ir be apklausos galima pasakyti, kad pagrindiniai ežerai yra Baltieji Lakajai, Vištytis ir Daugai happy anksčiau dar buvo Alaušas, bet po ungurių išstipimo nelabai kam įdomus pasidarė. nu dar gal Elektrėnų marios, bet ten dėl nenuspėjamo matomumo mažiau medžiojama
Cirkulas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/03/24/ 16:00:04


Galuonų ežero žuvinimas starkiais


Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija, 2014 gavusi visus reikiamus leidimus iš LR Aplinkos ir LR Žemės ūkio ministerijų, 2014 m. metų rudenį ketina žuvinti Molėtų rajone ęsantį Galuonų ežerą starkio jaunikliais. Tai nėra pirmas kartas, kai Lietuvos povandenininkai taip demonstruoja savo aplinkosauginį požiūrį į mūsų gamtą, gamtos išteklius. Povandenininkai organizuoja kasmet tokią akciją, kurių metu jau įvairiais žuvų jaunikliais buvo įžuvinti tokie ežerai kaip: Baltieji Lakajai, Alaušo, Daugų ir Elektrėnų marios. Galuonų ežeras iki šiol povandenininkų lėšomis dar nebuvo žuvintas jokia žuvimi, todėl, Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacijos manymu, 2014 m. bus Galuonų metais.

Pasirinkta žuvies rūšis, manome, mums taip pat pritaria ir LR Aplinkos ministerija, puikiai tiks šiam ežerui. Starkis didžiausia Lietuvos vidaus vandenyse gyvenanti ešeržuvių būriui priskiriama žuvis, kuriai idealios sąlygos veistis yra mažai skaidrus ir gilus ežeras. Galuonų ežeras visiškai atitinka reikalingas šiai žuviai sąlygas. Todėl tikimės, kad šių metų rudenį ežeras pasipildys viena iš vertingiausių Lietuvos žuvų rūšimi, kuri gali užaugti iki įspūdingo dydžio – oficialus Lietuvos rekordas – 8,45 kg.

Jau dabar visus norinčius kviečiame prisidėti prie šios bendros akcijos, kurios metu bus renkamos lėšos iš visų Lietuvos povandeninės žūklės klubų ir kitų mėgėjų. Lėšos bus renkamos iki šių metų rudens, todėl tikimasi surinkti pakankamą pinigų sumą. O vėliau, pasibaigus šiai akcijai, visus norinčius kviesime dalyvauti šio ežero žuvinime.

Lėšos renkamos į Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacijos sąskaitą: LT547300010138072570, paskirtyje nurodykite: lėšos žuvinimo akcijai.

Kviečiame visus prisidėti:
Lietuvos povandeninės žūklės ir laisvojo nardymo asociacijų federacija
Įmonės kodas 303224704
LT547300010138072570
www.llpf.lt
info@llpf.lt



Video:
Youtube.com
Cirkulas RE: Projektas įžuvink ežerą!
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2014/05/27/ 22:56:47
AKCIJA STABDOME!!!


Susikloscius tokiai sutuacijai del bendradarbiavimo su LR Aplinkos ministerijos vadovybe nors labai gaila, bet neturime kitos iseities, kaip sustabdyti si projekta!

Siai dienai mes ji stabdome del keliu priezasciu:
1) Povandenininkai jau nuo sios vasaros nebetures galimybes medzioti tame ezere;
2) Susikloscius tokioms aplinkybems, kuomet musm reikes ginti savo teises teismuose, tai lesas butu tikslingiau panaudoti juristams;

*** tie kas jau paaukojote siai akcijai mes pasitarsime kaip padaryti su jusu pinigeliais. Tikrai nepanaudosime ju pries jusu valia jei nesutiksite ju panaudoti teisminems islaidoms. Jei reikes susisieksime su kievienu ir atsiklausime asmeniskai!


Video:
Youtube.com
Redaguotas Cirkulas 2014/05/27/ 22:57:32
Puslapis 81 iš 82 << < 78 79 80 81 82 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Povandeninės žūklės čempionatas 2011
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo