TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/03/29/ 08:58:58   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 5
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Kur medžioti užsienyje?
Puslapis 51 iš 118 << < 48 49 50 51 52 53 54 > >>
ezhys RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 19
Vieta: Ørje, Rokiškis
Įstojęs: 25.10.11
Parašyta 2012/11/07/ 10:29:10
Geras klausimas http://www.youtube.com/watch?v=TuLkm1KzxLk


Mano sieloj šiandien šventė, skambink sese 112
Redaguotas ezhys 2012/11/07/ 10:30:27
tomec RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 184
Įstojęs: 24.06.12
Parašyta 2012/11/07/ 20:31:05
ezhys parašė:
Geras klausimas http://www.youtube.com/watch?v=TuLkm1KzxLk


bet cia nera atsakymas wink gali dvejopai suprast , arba hebra kontrabandinikai Loughing out Loud arba viskas pagal istatymus. Cia speju reikia dainiaus klaust .Nes nakty man asmeniskai medzioti idomiausia, aisku ne apie Lietuva sneku eek .Bent jau pas mus tai atsiveria visas tikrasis povandeninis gyvenimas Sokiai pokiai netik sumedziot kazka gali bet ir pasigrozet tuo ka dienos metu niekad neisvistum



Redaguotas tomec 2012/11/07/ 20:32:08
REKLAMA
kumelys RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 459
Įstojęs: 30.08.08
Parašyta 2012/11/07/ 21:42:14
manu tikrai galima norgei nakti medzioti, esu skaites neviena straipsni apie naktine medziokle, vienas is ju http://www.frivannsliv.no/blogs/fosn-spearfishingteam/6737416-var-erfaring-med-nattdykk
manau norvegai taisykliu nelauzytuwink


Nepatirsi-negyvensi
tomec RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 184
Įstojęs: 24.06.12
Parašyta 2012/11/07/ 22:25:38
kumelys parašė:
manu tikrai galima norgei nakti medzioti, esu skaites neviena straipsni apie naktine medziokle, vienas is ju http://www.frivannsliv.no/blogs/fosn-spearfishingteam/6737416-var-erfaring-med-nattdykk
manau norvegai taisykliu nelauzytuwink


Pamirsai prideti http://translate.google.com/
Nes norvegiskai tik girtas susisneku Loughing out Loud
Kumely o tai nakty ar esi megines ten pamedzioti ?



Redaguotas tomec 2012/11/07/ 22:27:56
tracs RE: Medžioklė Norvegijoje
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 1158
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 13.05.10
Parašyta 2012/11/08/ 10:13:44
kumelys parašė:
manu tikrai galima norgei nakti medzioti, esu skaites neviena straipsni apie naktine medziokle, vienas is ju http://www.frivannsliv.no/blogs/fosn-spearfishingteam/6737416-var-erfaring-med-nattdykk
manau norvegai taisykliu nelauzytuwink


As nekarta girdejes is vietiniu gyventoju kurie gyvena prie juru, jog temstant suaktyveja plesriosios zuvys, pats esu mates raudonojoje juroje tik saule nusileido iskart is kazkur atsirado kazkokiu monstru, labai nejauku plaukioti... ui labai. Norgeje gal panasiai???


Tel.: +370-670-77000
MeXaniC RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2012/11/08/ 10:19:32
tracs parašė:
kumelys parašė:
manu tikrai galima norgei nakti medzioti, esu skaites neviena straipsni apie naktine medziokle, vienas is ju http://www.frivannsliv.no/blogs/fosn-spearfishingteam/6737416-var-erfaring-med-nattdykk
manau norvegai taisykliu nelauzytuwink


As nekarta girdejes is vietiniu gyventoju kurie gyvena prie juru, jog temstant suaktyveja plesriosios zuvys, pats esu mates raudonojoje juroje tik saule nusileido iskart is kazkur atsirado kazkokiu monstru, labai nejauku plaukioti... ui labai. Norgeje gal panasiai???


kitoki gyvenima juroje nakty pamaciau sia vasara Ispanijoj, kai tik inerus ir vos spejus ijungti prozektoriu uz keliu metru isvydau didziule gyvate Blink (kaip veliau paaiskejo tai buvo conger eel). Vedziau su sautuvu gal puse minutes, galvojau kaip cia man su viensakiu i ja sauti, ar nesulankstys streles ir pan., bet sauti tada neisdrisau ir nuplauke. bet ta dar paplaukiojus pusvalandi, sakiau, kad neislipsiu tol, kol antro tokio nepamatysiu ir nenusausiu-teko plaukioti 4,5 val razz


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
Redaguotas MeXaniC 2012/11/08/ 10:27:08
kumelys RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 459
Įstojęs: 30.08.08
Parašyta 2012/11/08/ 11:57:54
ne man neteko nakti nardyti, zuvies pakanka ir diena, nakti nebent kokiame fiorde paunguriautiwink


Nepatirsi-negyvensi
Evaldas RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1480
Vieta: Utena
Įstojęs: 14.07.08
Parašyta 2012/11/08/ 14:14:45
Ungurių medžiot Norvegijoje NEGALIMA.

Hello,
all catching of Europeean eel is now prohibited i Norway, both in sea- and in freshwater.

Regards

Dag Paulsen
Directorate of fisheries

Redaguotas Evaldas 2012/11/08/ 14:49:22
tomec RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 184
Įstojęs: 24.06.12
Parašyta 2012/11/08/ 20:04:57
MeXaniC parašė:
tracs parašė:
kumelys parašė:
manu tikrai galima norgei nakti medzioti, esu skaites neviena straipsni apie naktine medziokle, vienas is ju http://www.frivannsliv.no/blogs/fosn-spearfishingteam/6737416-var-erfaring-med-nattdykk
manau norvegai taisykliu nelauzytuwink


As nekarta girdejes is vietiniu gyventoju kurie gyvena prie juru, jog temstant suaktyveja plesriosios zuvys, pats esu mates raudonojoje juroje tik saule nusileido iskart is kazkur atsirado kazkokiu monstru, labai nejauku plaukioti... ui labai. Norgeje gal panasiai???


kitoki gyvenima juroje nakty pamaciau sia vasara Ispanijoj, kai tik inerus ir vos spejus ijungti prozektoriu uz keliu metru isvydau didziule gyvate Blink (kaip veliau paaiskejo tai buvo conger eel). Vedziau su sautuvu gal puse minutes, galvojau kaip cia man su viensakiu i ja sauti, ar nesulankstys streles ir pan., bet sauti tada neisdrisau ir nuplauke. bet ta dar paplaukiojus pusvalandi, sakiau, kad neislipsiu tol, kol antro tokio nepamatysiu ir nenusausiu-teko plaukioti 4,5 val razz


Tai cia dar nieko , as pats soka gavau kai mane braitone zuvis puole , is pradziu i maske poto i rankas , galva ir pradejo trankytis mazdaug atsok , nori tikek nori ne , bet persigandau nes matomumas tada buvo 1m, net nespejau suziureti ,kas ten kerta i mane ir atsoka 1m atgal vel i mane ir gerais smugiais . Staigiai isneriau i pavirsiu pazet ar nesuplese kostiumo , nes vienas nardziau nelabai kaip pasijauciau eek galvoju jei tokie puola kas bus jei ant rimtesniu uzoksiu, todel po keliu nerimu islindau lauk .Tas zuveliokas max iki 1kg buvorazz


13 RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2012/11/08/ 22:07:37
Trumpiau - medzioti jeigu nori Norgeje nakty gali. Tai darem ne viena karta, bet pasigirti dideliais kiekiais ar trofejais niekas negali. Isvada - kam lysti nakty kai diena gali primusti zuvies ir daugiau ir malonuma pajusti kitokyeek
Siandien greitai panardziau nuo 14 val su vienu turistu is ukrainos. 1 val 20 min nardymo - pas mane 2 pleksnes, 2- menkes , viena kveituke (uotas) 5 kg. Pas kolega 1 pleksne. Matomumas 6-12m. Vandenukas 5-6 laipsniukaithumbs up Panardem lengvai , greitai , maloniaiYahoo A tiesa dar sukuciu parinkau greitai, tai iskepiau turistams sukutes, po to ju ikrus, po to kepeneles spec cesnakuose, tai prisivalge, sake thumbs up nu dabar sau ramiai aluty geriuDrinks Cheers I jusu sveikatathumbs up
Pagarbiai
13


fishing,diving,spearfishing
ciuka RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1733
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 24.03.09
Parašyta 2012/11/08/ 22:21:14
Matai, Dainiau, pas kai kuriuos žmones yra kraujyje įaugę naktimis nardyti, dėl to visur tai nori daryti, arba dieną nemoka žuvies sumedžiot, galvoja visur taip pat...


https://www.youtube.com/user/ciuka/videos
https://www.facebook.com/NasraiPovandeninesMedzioklesKlubas
Redaguotas ciuka 2012/11/08/ 22:27:09
tracs RE: Medžioklė Norvegijoje
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 1158
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 13.05.10
Parašyta 2012/11/09/ 09:45:03
Dainiau, reiks ciuju taves prasyti siusti sukutes cianainas happy) sviezienas happy o mes tau lietuvisko alaus siusim happy
Beja kita sezona bandysiu ir as jau jas rinkt :D



Tel.: +370-670-77000
SpecElistas RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1093
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 21.08.08
Parašyta 2012/11/09/ 11:22:34
nakty sodininkai miega ir nemato kaip ju balose shokdinami karpiai ir kitokie grazus auksiniai karosai razz



Beabejo kad imanoma...
paliute RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Pranešimai: 234
Vieta: Panevėžys
Įstojęs: 22.09.10
Parašyta 2012/11/09/ 17:27:57
Tai dek Dainiaupissed kveitukes fotke say cheese!
13 RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2012/11/09/ 21:58:23
paliute parašė:
Tai dek Dainiaupissed kveitukes fotke say cheese!

Nebus foto, nes turistai nekantrus , teko greit ant stalo det eekValgyt jie blin norejolol


fishing,diving,spearfishing
danas RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Varliukas


Pranešimai: 32
Įstojęs: 12.06.12
Parašyta 2012/11/10/ 00:03:16
tai va norejau pasiteirauti , ar pas ka nors bus pasiskolinti -ishsinuomuoti-nusipirkti dirza su svoriais Bergene. atvykstu i Bergena keletai menesiu pasidarbuoti. dabar didziausia dilema namie , ar man imti ar neimti zaislus su savim. zmona ir draugai sako bus salta ir zuvies nebus , tai galvoju pas vietinisu pasiteirausiu .pasiimciau visa iranga tik viena beda , keliauju lektuvu , tai bagazo svorio ir taip turiu , dirzas su svoriais , kaip ir netelpa. esmes kaip ir nebutu imti iranga be dirzo nepanardysi... pvz Airijoje , zuvies ziema net neieskok, nes ji pasitraukiau labai toli nuo krantu, tai todel gaudome tik sukutes. bet vel be dirzo ... nera reikalo, nebent ka nors bandyti burti .... O gal geriau pasiimti meskere ? vienu zodziu pasimetes helpless . jei kas galite patarti buciau labai dekingas .
MASAS RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Varliukas


Pranešimai: 25
Vieta: Radviliskis
Įstojęs: 14.01.10
Parašyta 2012/11/10/ 18:45:17
danas . gali kreiptis mes esam bergene sioki toki megeju klubeli susikure, yra ir laivelis, svoriu ir manau surinksim, rasyk kaip kas ir susibegsimwink musu puslapis http://harpun.weebly.com/ facebooke susirask mane rolandas maasasgeras
fr1 RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Varliukas


Pranešimai: 21
Įstojęs: 24.01.11
Parašyta 2012/11/11/ 00:01:58
Gal dar kas koki klubeli ikures arciau kristiansando ar tonsbergo ar drammeno happy labai jau liudna sitoj pusej suvis
13 RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2012/11/11/ 00:58:26
Siandien , susitikom su Paulium ir nusprendem pamedzioti senoj geroj viecikejeek Kagi pasiruosimas, apsirengimas ir t.t. Isvaziuojam su dviem auto , nes as planavau gryzti anksciau. Pirma karta , kiek esu norgej , vedamas kazkokios nuojautosrolleyes pasiemiau ant bujaus antra sautuvely, tipo atsarginisgeras Vandenukas 6-7 laipsniukai, matomumas iki 15m vietiomis , nu ka plaukiam. Patikrines pirma ''banke'' ir nieko nerades plaukiu link antros , kur jau senokai ganosi Pauliuks. Matau bury saidu, neriu , nes pamenu savaite atgal , narai is LV sake ten mate po saidom bury menkiu. Neriu , niekohelpless Tada atsikvepuoju ir neriu vel , nu nera tu menkiu, ramiai pradedu slaitu kilti ir va guli, grazus , didelis, idealus uotuks, (kveite). kadangi kilau , oro dar norma, tai ramiai prisitaikau, arteju, tik kveites akis krustelejo ir galva pradejo kilti saunu. Kveite paeina , kokius kelis metrus (Blink)kaip pasirode ir gulasi. Nu viskas , as kylu, rekiu Pauliui priplaukti ,imu antra sautuvely ir kai Pauliuks jau cia, rodau kur, aptariam ir neriam. Antras suvis, viskas ciki , tempiu i virsu kiek galiu , nes kveite rami, bet pasirodo svoris , ne toks jau ir mazas. Trumpiau , dar 20 minuciu kabarojuosi iki kranto , su Pauliaus pagalba nutempiam i auto ir vel i medziokleAplausai jau vakare , ryztam ir parsideda , svarstykliu ieskojimas ir t.t.t.
Taigis siandien , man pasiseke , viena is mano geriausiu trofejiniu medziokliuthumbs up Kveite svereme dviem svarstyklemis: vienos rode 69.3 kg -kitos 69.1 kg . Kveites ugis 1.75 cm , plotis ties pelekais 84cm. Tai tiek thumbs up
Pagarbiai
13


fishing,diving,spearfishing
13 prisegtu paveiksliuku:


Redaguotas 13 2012/11/11/ 01:29:47
13 RE: Medžioklė Norvegijoje
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3295
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 12.02.08
Parašyta 2012/11/11/ 01:03:43
dainius13 parašė:
Siandien , susitikom su Paulium ir nusprendem pamedzioti senoj geroj viecikejeek Kagi pasiruosimas, apsirengimas ir t.t. Isvaziuojam su dviem auto , nes as planavau gryzti anksciau. Pirma karta , kiek esu norgej , vedamas kazkokios nuojautosrolleyes pasiemiau ant bujaus antra sautuvely, tipo atsarginisgeras Vandenukas 6-7 laipsniukai, matomumas iki 15m vietiomis , nu ka plaukiam. Patikrines pirma ''banke'' ir nieko nerades plaukiu link antros , kur jau senokai ganosi Pauliuks. Matau bury saidu, neriu , nes pamenu savaite atgal , narai is LV sake ten mate po saidom bury menkiu. Neriu , niekohelpless Tada atsikvepuoju ir neriu vel , nu nera tu menkiu, ramiai pradedu slaitu kilti ir va guli, grazus , didelis, idealus uotuks, (kveite). kadangi kilau , oro dar norma, tai ramiai prisitaikau, arteju, tik kveites akis krustelejo ir galva pradejo kilti saunu. Kveite paeina , kokius kelis metrus (Blink)kaip pasirode ir gulasi. Nu viskas , as kylu, rekiu Pauliui priplaukti ,imu antra sautuvely ir kai Pauliuks jau cia, rodau kur, aptariam ir neriam. Antras suvis, viskas ciki , tempiu i virsu kiek galiu , nes kveite rami, bet pasirodo svoris , ne toks jau ir mazas. Trumpiau , dar 20 minuciu kabarojuosi iki kranto , su Pauliaus pagalba nutempiam i auto ir vel i medziokleAplausai jau vakare , ryztam ir parsideda , svarstykliu ieskojimas ir t.t.t.
Taigis siandien , man pasiseke , viena is mano geriausiu trofejiniu medziokliuthumbs up Kveite svereme dviem svarstyklemis: vienos rode 69.3 kg -kitos 69.1 kg . Kveites ugis 1.75 cm , plotis ties pelekais 84cm. Tai tiek thumbs up
Pagarbiai
13



fishing,diving,spearfishing
13 prisegtu paveiksliuku:

Puslapis 51 iš 118 << < 48 49 50 51 52 53 54 > >>
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
2008.08.23-24
2008.08.23-24
Varžybos Latvijoje 2008 (Sivers)
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo