Gaminam rūkyklą
Parašyta Cirkulas 2008/12/18/ 00:44:24
Gaminam rūkyklą

Taigi laikas parodys savo darbo vaisius. Rūkykla: matmenys 330mm-360mm-900mm medžiaga - duraliuminis, lengva 2kg., vietos užima minimum. Na darbo nemažai ir nėra pigi, bet savo darbą atlieka nepriekaištingai.

Taip atrodo nesurinkta, viskas telpa į vieną maišą ir į bagažinę.Taip atrodo surinkta, viskas trunka labai greitai ir paprastai. Viskas susitvirtina ant varžtukų, dar vadinamų "broškių" ;) .Taip atrodo iš vidaus.Stalčiukas, manau nereikia aiškinti kokį vaidmenį jis atlieka.Na visas procesas kaip ir visu rūkyklų, pradžioj užkuriu sausa betkokia malka, kad rūkykla įkaistu, kai jau lieka tik žarijos sukabini žuvį ir uždengi kaip šitame paveikslėlyje, tada įdedu sausu malkų, žinoma tik alksnis, arba juodalksnis. Kai jos įsidega, tada ant viršaus uždedu drėgnų pjuvenų ir procesas vyksta. Tik reikia trauką pareguliuoti su stalčiuku, jį giliau įkisti į rūkyklą, arba ištraukti. Žuvis rūkosi apie pusantros valandos. Žinoma prieš pabaigą įdedu dar kadagio ir viskas super.

Esu išbandęs su linais, ešeriais, upėtakiais, kiršliais ir unguriais. Bet unguriams truputi per žema, uodegoms per daug šilumos. Bet jau konstruoju aukštesnę.

Dabar jau sunku įsivaizduoti bet kokią išvyką prie vandens be rūkyklos, nes nėra didesnio malonumo kaip sumedžiotą šviežią žuvį vietoj išsirūkyti ir su alučiu po medžioklės atsipūsti.Povandeninės medžioklės klubas,
povandeninė medžioklė.

Straipsnį rašė: Cekasss