Klubo rėmėjas
Parašyta Cirkulas 2012/05/31/ 14:19:52
Norime Jums pristatyti naują klubo rėmėją „GREATER OUTDOORS“. Tai vienintelė įmonė Baltijos šalyse prekiaujanti išskirtinai tik Columbia ir Sorel prekinių ženklų drabužiais ir avalyne, kuri suteiks klubo nariams 15% nuolaidas visoms prekėms, taip pat bus vienas iš klubo varžybų rėmėjų. Skaityti daugiau...
Išplėstos naujienos
„GREATER OUTDOORS“ – vienintelė įmonė Pabaltyje prekiaujanti išskirtinai Columbia ir Sorel prekinių ženklų drabužiais ir avalyne. Tai amerikiečių kompanijos prekiniai ženklai, žinomi ir vertinami visame pasaulyje.
Kompanija Columbia gamina aukštos kokybės drabužius ir avalynę visai šeimai. Tai sporto ir laisvalaikio stilius. Ši kompanija labai daug investuoja į technologijas, tad drabužiai ir avalynė skirstomi į atskiras grupes, pagal technologijų kiekį gaminyje.

Mes galime pasiūlyti platų avalynės asortimentą, nuo šlepečių iki žieminės, skirtos avėti per didžiausius šalčius. Skirtinga avalynė, turi skirtingas technologijas, kaip:

Omni-Dry (ultra kvėpuojanti nepralaidi vandeniui medžiaga, turinti specialią izoliacinę membraną),
Techlite (tai įvairaus tankumo Techlite putu suderinimo procesas, siekiant užtikrinti stabilią pėdos padėtį, patogų jos išlenkimą, užtikrina smūgio absorbavimą, puikų avalynės prisitaikymą prie kojos),Omni-Grip (tai technologija padedanti jums jausti tvirtai ant bet kokio reljefo. Kompaktiškos griovelių zonos skirstomos pagal avalynės pasirinkimo tipą, Omni-Grip pado protektoriai gaminami iš poliuretano ir pusiau lipnios gumos, siekiant užtikrinti papildomą patvarumą, pagerintį sukibimą naudojant 85% mažiau naftos),Omni-heat (šilumą atspindinti technologija, padidina šilumos išsaugojimą vidutiniškai 20%. Šis audinys puikiai kvėpuoja, bei užtikrina termoreguliaciją). Medžiagos naudojamos avalynei pasižymi antibakterinėmis savybėmis, neleidžiančiomis atsirasti nemaloniam kvapui.
Taip pat turime platų drabužių asortimentą. Drabužiai yra padengti apsauginiu sluoksniu, apsaugančiu juos nuo nešvarumų, tad jie nesitepa taip greitai ir lengviau prižiūrimi. Technologijos, kaip:Omni-Wick ( pagerintas drėgmės išgarinimas, leidžia išlikti sausam ir jaustis patogiai. Ši technologija drėgmę greitai paskirto audinio paviršiuje, nuo kurio ji greitai išgruoja),Omni-tech (puiki technologija padedanti išlikti sausam, esant drėgnoms sąlygoms. Tai daugelio sluoksnių apsaugos nuo nepalankių oro sąlygų. Membrana su mikroporomis užtikrina drėgmės pašalinimą ir kvėpavimą),Omni-Freeze (puikus vėsumas kaitroje. Ši technologija sukurta panaudojant specialius plokščius siūlus, kurie padidina paviršiaus plotą. Audinys, prie jo prisilietus, atrodo nepaprastai vėsus ir tai sustiprina komforto pojūtį),Omni-shade (tai apsauga nuo saulės, „užblokuojant“ visą spektrą žalingų UV spindulių. Siekiant apsaugoti, tankus audimas, UV sugeriantys siūlai ir keraminiai atšvaitai yra sujungiami į vieną visumą).
Visa avalynė ir drabužiai prižiūrimi labai paprastai, jiems nereikia jokių papildomų priemonių.
Daugiau informacijos apie Columbia prekes ir technologijas galite rasti : www.columbiasportswear.lt

Parduotuvėje esamų prekių katalogą galite matyti mūsų facebook albume: facebook