Reikalinga Jūsų pagalba ir palaikymas!
Parašyta Cirkulas 2013/05/27/ 20:01:30
Šiandien kaip niekada reikalinga Jūsų visų pagalba mūsų draugui, kolegai ir šiaip puikiam žmogui, Valdui!
Skaityti daugiau...

Išplėstos naujienos

"Įmetė surištomis rankomis į upę ir liepė plaukti!"


Neabejoju, kad teko girdėti šį ar kokį nors panašų posakį, metaforą. Ar ką nors sako Jums ši metafora? Paliksiu šį retorinį klausimą Jums patiems.


Kodėl nuo to pradėjau? Nes žmogus, draugas, kolega, puikus medžiotojas šiandien yra labai panašioje padėtyje. Visų mūsų puikiai pažįstamas Valdas Avėnas manau jaučiasi labai panašiai. Kiek Jums yra žinoma, o jei ne, tai norėčiau pranešti tikrai nelinksmą žinią dėl Valdo, kuri man asmeniškai buvo mažų mažiausiai nelaukta, - Valdas ūmiai susirgo reta, tačiau pavojinga onkologine liga.

Niekas, nei pats Valdas niekam nelinkėtų išgyventi tai, ką jis išgyvena šiuo metu. Jau nekalbant, kad pati diagnozė daugeliui mūsų "pakirstų" bet kokį norą kovoti, nepasiduoti, turėti stiprų tikėjimą, kad nieko nėra neįmanomo. Kai šiandien su Valdu kalbėjome aš nuoširdžiai džiaugiausi, kad Valdas nepasiduos, nes jis turi dar labai daug planų sau ir kitiems. Džiaugiausi, nes tai yra tikrai stiprios asmenybės bruožas ir žinot, nors nepasikeitė nei ta žinia, nei Valdo liga, tačiau aš po pokalbio su Valdu pasijutau, kad tai laikina bėda, Valdas ją tikrai įveiks.

Baigiant norėčiau grįžti prie tos metaforos, nuo kurios pradėjau ir paaiškinti, kodėl ją užrašiau. Nesiplėsiu apie politiką, sveikatos draudimus, nemokamą gydymą Lietuvoje ir kitus dalykus, nes ne to Valdui reikia šiandien. Nors sakoma, kad sveikatos pinigais nenusipirksi, tačiau tai nėra visiška tiesa. Sveikatos gal ir ne, bet vaistai, tyrimai, procedūros, kurios reikalingos tiesiogiai kovojant su šia liga, kiekvieną dieną tampa didžiulė finansinė našta jam pačiam ir jo šeimai. Situacija, kada visos mintys turėtų būti sutelktos ties pozityviais dalykais, mintimis, veiksmais, kovojant prieš šią ligą, nepavydėtina, nes Valdas kiekvieną dieną turi galvoti ir apie materialinę šios bėdos pusę.

Draugai, šį pranešimą rašau aš, prašau aš, rašo ir prašo kartu daugelis neabejingų žmonių, nes pačiam Valdui nėra paprasta tai padaryti tokią minutę. Nutiko taip, kad šiam stipriam vyrui kovojant su liga reikalinga mūsų pagalba. Pagalba tų žmonių, kurie nėra abejingi, kurie gali pasiūlyti savo pagalbą mūsų draugui, mūsų bendražygiui, mūsų kolegai - vienam geriausių Lietuvos medžiotojų-povandenininkų. Padėkime visi Valdui, perveskite į žemiau nurodytą Valdo sąskaitą banke sumą pinigų, kurią kiekvienas galite skirti. Valdui tai bus didžiulė pagalba, kuri jam šiandien labai svarbi.

Padėkime Valdui kovoti, neprarasti tikėjimo, duokim jam pajausti, kad mes nepaliksime jo vieno bėdoje!

VALDAS AVĖNAS
LT717300010001829847

„Swedbank“