Klubo nariai medžioti galės Lampėdžiuose
Parašyta Cirkulas 2014/05/25/ 21:07:59
Skaityti daugiau...

Išplėstos naujienos


Klubo "NERIAM" nariai Kaune gali lengviau atsipūsti, kadangi jau nuo 2014 birželio 04 dienos bus galima legaliai užsiimti povandenine žūkle. Aplink Kauną nėra daug ežerų, kurie būtų tinkami povandeninei žūklei, vienas iš jų yra Lampedžių ežeras.

Klubas "NERIAM" 2014 birželio 04 dieną pasirašė su Kauno žvejų draugija bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią klubas įsipareigoja padengti dalį žuvinimo kaštų. Lampėdžių ežeras pagal nustatytas žuvinimo normas bus žuvinamas: lydekomis, šamais, karosais ir lynais. Žinoma klubo indėlis į gamtos išteklių atstatymą Lampėdžių ežere bus žymus ir minėtų žūvų šiame ežere stipriai padaugės.

Taip pat klubas "NERIAM" kiekvieną pavasarį darys švarinimo akciją, kurios metu bus valomos pakrantės nuo poilsiautojų ir žvejų paliktų šiukšlių tiek vandeyje, tiek ant kranto. Kiekvienais metais klubas organizuos šiame ežere brakonierių paliktų tinklų akcijas ir reidus kartu su Kauno RAAD.

Susitarus su Kauno žvejų draugija dėl klubo "NERIAM" pagalbos prižiūrint šį ežerą, ežero nuomininkas šiais metais išduos klubui "NERIAM" ir jo nariams 30 leidimų povandeninei žūklei jame. Ribotas leidimų skaičius ir išduotas nuomininko pageidavimu, tikimės, kad ši situacija pasikeis kitais metais ir leidimus galės gauti ir svečiai, tačiau šiais metais leidimus galime pasiūlyti tik klubo nariams. Leidimus povandeninei žūklei išduoda tik klubas"NERIAM".

KLUBAS "NERIAM"
info@neriam.lt
www.neriam.lt