Batimetriniai ežerų žemėlapiai
Parašyta Cirkulas 2007/12/03/ 19:52:22
Ežerų žemėlapiai

Nardote ir nežinote kur? :) Tai ne problema, Jums tereikia turėti ežero žemėlapį. Jūsų patogumui yra sukelta didžioji dalis Lietuvos ežerų batimetrinių planų.
Prašom, naudokitės!

Spaudžiam čia...

Išplėstos naujienos
Mes padedame prižiūrėti, žuvinti ir saugoti savininkams ir nuomininkams šiuos ežerus:

SNAIGYNAS (išnuomotas)

Snaigynas telkšo Lazdijų rajone. Šį ežerą labai mėgsta ir žvejai, ir poilsiautojai. Jo vakarines pakrantes puošia nuostabūs Dzūkijos pušynai, rytinėse - įsikūrę keli kaimai, nemažai vienkiemių. Ežero plotas - 216 ha, ilgis - 3,6 km, didžiausias plotis - 1 km. Didžiausias ežero gylis - 25 metrai, vidutinis gylis - 7,6 metrų. Pakrantės linija labai vingiuota, krantai neaukšti, apaugę medžiais, krūmais. Vietų, kur būtų lengva prieiti prie vandens, nėra daug, nes nemažai kur pakrantės dumblėtos, be to, gana gausiai apaugę švendrėmis, meldais. Vakariniame krante daugiausiai smėlingų atabradų, giliau - smėlis, susimaišęs su dumblu, ar sapropelis. Pietvakarių pusėje Snaigynas nedideliu upeliuku jungiasi su Trikojo ežeru. Snaigyno ežeras gana žuvingas, jame gyvena lydekos, karšiai, kuojos, ešeriai, lynai, plakiai, karosai, raudės, seliavos, unguriai, šamai. Vanduo ežere skaidrus, gausi povandeninė augmenija.

Išduodami leidimai povandeninei žūklei +370 686 04158
Žemėlapis

Ežero žemėlapis

SEIRIJIS (išnuomotas)

Seirijis yra Lazdijų rajone, prie Seirijų miestelio. Pietiniai krantai žemi, užpelkėję, šiaurės rytų aukšti, kalvoti. Labiausiai užpelkėjusios vietos prie upelių. Pakrantės apaugusios medžiais ir krumais, payežeryje dirbami laukai. Ežeras pratakus – į jį taka keli upeliai, o išteka Siera. Krantai menkai raižyti. Plotas – 501,2 ha, didžiausiais gylis – 19,2 m, vidutinis – 7,9 m. Vandens skaidrumas 2 – 6 m. Dugnas mažai raižytas, atabradas platus, nendrynai prasideda už kelių metrų nuo kranto. Ežere gyvena aukšlės, ešeriai, karšiai, kuojos, lydekos, lynai, plakiai, raudės, seliavos, paūgžliai. Karšinio tipo ežere žuvautojai nesunkiai pagaus didelių žuvų. Nenuvils jų ir stambios Seirijo kuojos, kurių čia ypač gausu. Lydekų ežere daug, pasitaiko gana stambių.

Išduodami leidimai povandeninei žūklei +370 600 16009
Žemėlapis

Ežero žemėlapis

ILGIS (išnuomotas)
Ilgio ežeras yra Alytaus rajone, jo plotas 47ha., vidutinis gylis 6,15m., giliausia vieta 20,2m., ežeras žuvinamas: lydekomis, starkiais, lynais, gyvena: unguriai, karpiai, šamai. Pats vandens telkinys labai tvarkingas ir prižiūrėtas. Yra padaryti lieptai, maudyklos, visur iškabintos informacinės lentelės. Matomumas ežere 2-4 metrai, o vietomis ir daugiau, tiesa vasarą matomumas šiek tiek suprastėja. Informaciją apie medžioklės tvarką suteiks leidimų įsigijimo vietose.

Išduodami leidimai povandeninei žūklei +370 687 44995
Žemėlapis


JURBARKO KARJERAS (išnuomotas)

Jurbarko karjeras yra šalia Jurbarko, prasideda jis dar miesto teritorijoje judant Tauragės kryptimi. Didžiausias gylis 9m. Karjeras buvo kasamas šalia miško, todėl visas krantas yra padengtas sukritusiais į vandenį medžiais. Dugnas yra labai įdomaus reljefo, tarsi visame dugne kažkas prikasė didelių duobių ir supylė nemažus kalniukus. Gylis visame karjero plote šokinėja nuo poros iki dievinių metrų. Šį įdomų dugną tikrai verta pamatyti, matomumas šiame vandens telkinyje visus metus būna tikrai neblogas. Karjere galima pamatyti lydekų, šamų bei kitokių žuvų, taip pat čia yra ir vėžių. Nardyti geriau iš Jurbarko pusės.

Išduodami leidimai povandeninei žūklei +370 676 35073
Žemėlapis