Laimikių foto galerija
Parašyta Ecka 2010/11/25/ 01:00:00

Sveiki, visi povandeninės medžioklės, žūklės mėgėjai, norime Jus informuoti, kad nuo šio ateinančio sezono keisis fotogalerijos tvarka. Turime viziją, kad visi pasistengtume dėl fotografijų labiau nei iki šiol. Norėtume, kad mes visi atkreiptume daugiau dėmesio estetikai, laimikių pateikimui ir grožiui. Visada malonu gauti gražius atsiliepimus apie savo laimikius.

Detaliau skaityti čia...


Išplėstos naujienos
Sveiki, visi povandeninės medžioklės mėgėjai, norime Jus informuoti, kad nuo šio ateinančio sezono keisis fotogalerijos tvarka. Turime viziją, kad visi pasistengtume dėl fotografijų labiau nei iki šiol. Norėtume, kad mes visi atkreiptume daugiau dėmesio estetikai, laimikių pateikimui ir grožiui. Visada malonu gauti gražius atsiliepimus apie savo laimikius.

Siekime kartu, kad Jūsų laimikių nuotraukos taptų labiau estetiškos, gražios ir visa tai būtų nufotografuota gamtoje, žinoma, su leistinais laimikiais, jų kiekiais, leistinu laiku.

Atsižvelgiant į Jūsų foto medžiagos komentarus, manome, kad estetika visgi turi būti labai svarbi. Net neabejojame, kad mes visi esame gerokai patobulėję povandeninėje žūklėje, todėl tobulėti nesustokime ir įamžinant savo gražiausius laimikius.

Todėl nuo šio sezono į laimikių galeriją priimsime fotografijas, darytas tik gamtoje ir, žinoma, su leistinais laimikiais, jų kiekiais, leistinu laiku.

Tikriausiai visi norime nufotografuoti savo laimikį ir pateikti jį kaskart gražiau ir įdomiau. Kiekvieno pastangos visada būna įvertintos puikiais komentarais, o tai skatina vis labiau stengtis ir tobulėti.

Stenkimės ir tobulėkim visi kartu!!!

Pagarbiai, puslapio administracija