TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/05/06/ 21:56:37   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 18
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninė žūklė - medžioklė | Bendros diskusijos, susijusios su povandenine žūkle
Puslapis 2 iš 2 < 1 2
tidass RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/10/28/ 17:03:55
as su dviraciu kaip sportuoju, ne karta buvo pedalas nuslydes nuo pado po gero suolio (1.5 - 2m aukscio), tai tas pedalas nuslydes is dideles inercijos kerta i keli.. tai vat nardyme tas atsiliepia - po ~4 -6val plaukiojimo skauda kelio sanarius.. stress
p.s. netikejau kad sitoj temos as kada nors rasysiu savo problemas.. Loughing out Loud



Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
minvydas RE: Amziaus riba
Narys

Varliukas


Pranešimai: 10
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 25.05.09
Parašyta 2009/10/28/ 17:31:05
reikia nudoti klipsinius pedalus,kad koja nenuslystu Oki poki.O jei rimtai tiesa sakai
REKLAMA
tidass RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/10/28/ 19:30:31
jei tokius naudociau zala butu 60% didesne, + kiekviena diena. pas mane pedalai su varztais, kurie susminga i bato pada. happy galeciau ikelti foto savo blauzdu randeliu Loughing out Loud
ir siaip, issivaizduoju tokia situacija - vaziuoju tuleklu, arba siaura vieta, ir tik fukt - netenku lygsvaros, o kojos negaliu nuo pedalo nukelti - ragas!! thumbs down


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Vaidas RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Pranešimai: 1507
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.11.08
Parašyta 2009/10/28/ 19:43:44
tidass parašė:
p.s. netikejau kad sitoj temos as kada nors rasysiu savo problemas.. Loughing out Loud


Tu su savo tokiais ekstrymais rasysi cia ne pilnametystes nesulaukes, aisku jei sulauksi pacios pilnametystes Loughing out Loud
SvOrIs RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/10/28/ 20:19:24
svarbu tidai kada koja nuslys nepadaryk spagato ant remo gali atsiliepti tidu populiacijos didinimui Loughing out Loud o siaip sveikinu kad uzsiemi tokia sporto shaka kuri nera krepsinis Oki poki geras nesupykit fanatai Drinks Cheers


costum 50cm 2/3
tidass RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 3070
Vieta: Panevezys
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/10/28/ 21:09:08
nemegstu krepsinio ir futbolo.
gerai, griztant prie temos tai mano manymu pov. medziokle toks dalykas, kuris netikejau kad taip mane sugundys, is visko ka labiausiai megstu veikti (beveik visko eek) tai pm, ir tikiuosi kad ta "amziaus riba" palies kuo veliau mane, ko linkiu ir jums Oki poki


Kiekvienas ginklas turi savo charakterį. Telieka padėti jam atsiskleisti.
Rokas RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2009/10/28/ 21:26:20
Garbanius parašė:
aklas parašė:
Garbanius parašė:
[quote]Mindola parašė:

Virs 50 metu beveik 90 % visi jaucia sanarius,skauda nugaras ir nebutinai tai turi but naras.


Tai nėra taisyklė ir sakyt visi būtų melas wink Ne vieną žinau vyr./mot. kurie bent minimaliai "teisingai" gyvenę laksto kaip vijurkai Taip!

Va teisingas sakinys rolleyes
Alone Wolf parašė:
Ir be 50 metų gali jausti visus šiuos simptomus..


Aš ir pats kaip senukas abiejų kojų nutrauktais raiščiais plaukioju, ir tokiu būdu jiems ale grūdinimą darau...nes jei nejudu kojos kaip akemnys, smulkus nikstelėjimas ir koja ištinus kaip kaladė razz



Aklas skaityk kas parasyta 90 proc., o ne visihmm!

Ai, sorry, nepyk ant nedamatančio, tikrai tų procentukų nebuvau pastebėjęs eek


kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
Armis RE: Amziaus riba
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 359
Vieta: Klaipeda
Įstojęs: 09.11.08
Parašyta 2009/10/28/ 21:26:46
tidass parašė:
... tai vat nardyme tas atsiliepia - po ~4 -6val plaukiojimo skauda kelio sanarius.. stress
p.s. netikejau kad sitoj temos as kada nors rasysiu savo problemas.. Loughing out Loud

Tidai, plaukimas isvis minimaliai veikia kelio sanarius, nes nera tokios apkrovos kaip begime, stangu rovime, uzsiminejant kulturizmu ar imtynemis ... Pratimai vandenyje rekomenduojami turintiems virssvorio, nes kitas sportas tikrai kenkia sanariams del per didelio svorio ant ju...
alex RE: Amziaus riba
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2009/10/29/ 09:41:48
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


侍パス
Mindola RE: Amziaus riba
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 58
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 16.06.09
Parašyta 2009/10/29/ 10:56:58
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturi

Saunu. Viskas priklauso nuo organizmo uzsigrudinimo matyt. Anksti keliesi kaip po gimtadienio rolleyes
alex RE: Amziaus riba
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2009/10/29/ 11:15:19
Kuklei mes ten lb


侍パス
SvOrIs RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/10/29/ 13:27:28
alex parašė:
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


noreciau suzinoti ar tavo draugas "supermenas" nardo prie minuso rudieni ziema ir akstyva pavasari Kietekas


costum 50cm 2/3
alex RE: Amziaus riba
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2009/10/29/ 19:50:41
Loughing out Loud
SvOrIs parašė:
alex parašė:
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


noreciau suzinoti ar tavo draugas "supermenas" nardo prie minuso rudieni ziema ir akstyva pavasari Kietekas

ne tek kaip mes tai vakar nuejo paziuret kaip as nardai ir nuimus kostiuma ziurejo ar jias tikrai siltas is vidaus Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud
Tiesa kvete po menesio i vegeliu medziokle


侍パス
vidmis RE: Amziaus riba
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 168
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 01.12.08
Parašyta 2009/10/29/ 19:55:24
alex parašė:
Loughing out Loud
SvOrIs parašė:
alex parašė:
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


noreciau suzinoti ar tavo draugas "supermenas" nardo prie minuso rudieni ziema ir akstyva pavasari Kietekas

ne tek kaip mes tai vakar nuejo paziuret kaip as nardai ir nuimus kostiuma ziurejo ar jias tikrai siltas is vidaus Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud
Tiesa kvete po menesio i vegeliu medziokle


As noreciau prisijungti ir paziureti kaip jis po menesio be kostiumo vegeles medzios helpless
ErikaZ RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1376
Vieta: Klaipėda
Įstojęs: 23.10.08
Parašyta 2009/10/29/ 19:55:48
Blink noreciau pamatyti kaip bicas uz menesio i vandeni be kostiumo lips, dar vegeliu Loughing out Loud
alex RE: Amziaus riba
Narys




Nario avataras

Pranešimai: 2914
Vieta: Karmelava
Įstojęs: 31.07.09
Parašyta 2009/10/29/ 19:59:58
as ir pts su malonumu tai paziuresiu
bet tai jo zodziai kad uz menesio ji prades eit
nzn is kur jis tai zino


侍パス
Druidas RE: Amziaus riba
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 54
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 06.09.09
Parašyta 2009/10/29/ 20:07:11
SvOrIs parašė:
alex parašė:
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


noreciau suzinoti ar tavo draugas "supermenas" nardo prie minuso rudieni ziema ir akstyva pavasari Kietekas


Tokiu zmoniu tikrai yra ir jie saves nelaiko jokiais supermenais, as ir turiu toki drauga is rusijos, tai jis nardyt pradeda kada nueina is upiu (jis gyvena rusijoje)ledai ir nardo kol pradeda salti, sezona baigia kazkur lapkriti, aisku nardo be jokio kostiumo, karta pasiuliau nusipirkti kostiuma tai sako:
- O kam man jis, po ledu vistiek su juo nelysiu.
Na tik sakydamas nardo netiksliai issireiskiau, jis beveik nenardo, jo toks keistas stilius, jis vaiksto, buna tik su kauke, sautuvu ir kartais uzsideda vamzdeli. Karta zmona neiskentus paklause ar isvis jis moka plaukti, sako mane tevas imete i vandeni kai buvau keliu metu (keistas mokymo plaukti budas happy ) ir kaip matot as pries jus reiskia moku ir pademonstravo, kad moka. O siaip manau vaiksciot saltam vandeni dar sunkiau nei nardyt. Ir jokiu sveikatos problemu irgi neturi.
SvOrIs RE: Amziaus riba
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1236
Vieta: VNO
Įstojęs: 02.01.09
Parašyta 2009/10/29/ 20:19:25
Druidas parašė:
SvOrIs parašė:
alex parašė:
Vakar buvau pas drauga gimtadienij jam suejo 50 is ju is nardo 36m be jokiu kostiumu tik rusiska kauke lastai ir vamzdelis. kadangi tai daro no 14 m. yra ussigrudines ir jokiu sveikatos problemu del to neturiclap


noreciau suzinoti ar tavo draugas "supermenas" nardo prie minuso rudieni ziema ir akstyva pavasari Kietekas


Tokiu zmoniu tikrai yra ir jie saves nelaiko jokiais supermenais, as ir turiu toki drauga is rusijos, tai jis nardyt pradeda kada nueina is upiu (jis gyvena rusijoje)ledai ir nardo kol pradeda salti, sezona baigia kazkur lapkriti, aisku nardo be jokio kostiumo, karta pasiuliau nusipirkti kostiuma tai sako:
- O kam man jis, po ledu vistiek su juo nelysiu.
Na tik sakydamas nardo netiksliai issireiskiau, jis beveik nenardo, jo toks keistas stilius, jis vaiksto, buna tik su kauke, sautuvu ir kartais uzsideda vamzdeli. Karta zmona neiskentus paklause ar isvis jis moka plaukti, sako mane tevas imete i vandeni kai buvau keliu metu (keistas mokymo plaukti budas happy ) ir kaip matot as pries jus reiskia moku ir pademonstravo, kad moka. O siaip manau vaiksciot saltam vandeni dar sunkiau nei nardyt. Ir jokiu sveikatos problemu irgi neturi.


Pasaku skyreliui tinka gal ir vaiksto kaip jezus...bet nemanau kad kokias 2 val braidzioja o jei rusijoje tai upese eina manau nersto metu tai ten 15 minuciu uztenka ir kelios lasissos tavo.... todel sunku lyginti su medziokle kuria uzsiema dauguma wink

o problemu su sveikata tikrai manau bus anksciau ar veliau Loughing out Loud


costum 50cm 2/3
Druidas RE: Amziaus riba
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 54
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 06.09.09
Parašyta 2009/10/29/ 20:39:23
SvOrIs parašė:
Druidas parašė:


Tokiu zmoniu tikrai yra ir jie saves nelaiko jokiais supermenais, as ir turiu toki drauga is rusijos, tai jis nardyt pradeda kada nueina is upiu (jis gyvena rusijoje)ledai ir nardo kol pradeda salti, sezona baigia kazkur lapkriti, aisku nardo be jokio kostiumo, karta pasiuliau nusipirkti kostiuma tai sako:
- O kam man jis, po ledu vistiek su juo nelysiu.
Na tik sakydamas nardo netiksliai issireiskiau, jis beveik nenardo, jo toks keistas stilius, jis vaiksto, buna tik su kauke, sautuvu ir kartais uzsideda vamzdeli. Karta zmona neiskentus paklause ar isvis jis moka plaukti, sako mane tevas imete i vandeni kai buvau keliu metu (keistas mokymo plaukti budas happy ) ir kaip matot as pries jus reiskia moku ir pademonstravo, kad moka. O siaip manau vaiksciot saltam vandeni dar sunkiau nei nardyt. Ir jokiu sveikatos problemu irgi neturi.


Pasaku skyreliui tinka gal ir vaiksto kaip jezus...bet nemanau kad kokias 2 val braidzioja o jei rusijoje tai upese eina manau nersto metu tai ten 15 minuciu uztenka ir kelios lasissos tavo.... todel sunku lyginti su medziokle kuria uzsiema dauguma wink

o problemu su sveikata tikrai manau bus anksciau ar veliau Loughing out Loud


Kodiel pasaku skyreliui? Koks tikslas man meluoti? ir prie ko cia jezus, kiek girdejau tai jezus vaiksciojo virs vandens :D
As ir nesakiau, kad jis isbuna prie - kelias valandas, ir nersto jis tikrai nelaukia, jo toks pats hobi kaip ir musu, tik stilius kitoks. O del sveikatos tai senatveje problemu turi visi ir neaisku nuo ko jos.
Druidas RE: Amziaus riba
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 54
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 06.09.09
Parašyta 2009/10/29/ 20:52:15
jusiukas parašė:
idomi istorija. beabejo gaila zmogelio del ligos, bet kad tokiu metu spearfishina tai maladechappy
o 500 - 700 placiaznypliu per nakti ir 50 kapeiku uz vieneta - tais laikais aukso gysla muset buvo.. uztai ir neliko veziusad


Manau tai tikrai nebuvo aukso gysla, juk raso, kad veziavo kazkur iki 1958 m. prisiminkit juk 1961m metais keites pinigai, kokiu kursu keite nezinau, bet gal uz viena sena rubli dave 1 nauja kapeika o gal 10 nauju kapeiku ( cia as speju) o ka buvo galima nupirkti uz 50 senu kapeiku nezinau, bet manau nekazinka, cia reiktu paklausti tevu ar seneliu.
Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Darom 2013 NERIAM
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo