TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/04/28/ 21:57:51   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,676
Neaktyvūs nariai: 15
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Temos peržiūra
Klubas NERIAM 2007-2022 | Povandeninės žūklės-medžioklės klubas "NERIAM" | Mokymai
Puslapis 3 iš 4 < 1 2 3 4 >
Kennyy RE: Kursai naujokams ?
Narys

Svečias

Nario avataras

Pranešimai: 4
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 21.09.11
Parašyta 2011/09/23/ 13:08:02
Va tokio man paprotinimo ir truko happy Lb dekingas visiems. Db reiks viska susiskaitinet, apsiuostinet ir ziuretis po biski del amunicijos happy
SATAN RE: Kursai naujokams ?
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 81
Vieta: Varėna
Įstojęs: 04.12.10
Parašyta 2011/09/23/ 16:55:43
ciuka parašė:
SATAN parašė:
Gal ką ir uždarė,bet nieks pas Dzūkus neužsilenkė.
O naujokui galiu pasakyt,kad jeigu dar šiemet nori pasinert,tai paskubėk įsigyt įrangą,nes net nepastebėsi kaip greitai vanduo pasidarys visiškai ledinis arba užsitrauks ledu.Žinoma,labai šaltam vandeny irgi galima nardyti,tačiau tau reiks storo hidrokostiumo(apie 9mm),kuris yra brangesnis ,storų kojinių(irgi apie 9mm) ir pirštinių,kurie šiltesniu periodu visai netiks,nes išvirsi viduje.
Aš patarčiau šiam sezonui nesidraskyt,ilgais žiemos vakarais pasiskaitinėsi,pasižiūrėsi filmų/laidų apie PM,susidarysi bendrą vaizdą ir įgausi supratimą kaip kas ir kur. Tikrai netingėk pasiskaitinėt šito forumo,rasi absoliučiai visą informaciją,jeigu kils klausimų-klausk,visi čia draugiški,atsakys. Pamažu susipirksi įrangą,tokius dalykus kaip svorius,lastus,kaukę,vamzdelį gali pirkt naudotus,gausis perpus pigiau,tik niekur neskubėk,pvz prieš įsigydamas kaukę būtinai paskaityk čia temą apie kaukes,yra keletas dalykėlių,kuriuos reik žinot...Ginklą ir neopreninius dalykėlius gal geriau imt naujus,nes kaip naujokui koks nedorėlis gali įsiūlyti susidėvėjusius dalykus.O žiemą gi bus ir akcijos parduotuvėse ir atrakcijos.
Aš pats lygiai prieš metus buvau žalias kaip medis,šis forumas labai pagelbėjo,beskaitydamas rasi čia ir mano klausimų ir kitokių keverzonių:D

nu negasdinkite naujoku, as su 7 mm iki pat ledu nardau, o pavasari kai tik pasitraukia ledai. zinoma cia labai asmeninis reikalas, kitam gal ir su 5 mm nesalta dabar, as riebalinio sluoksnio visai neturiu, man su 7mm pats tas happy

Na čia tiek asmeninis,tiek ir kostiumo kokybės reikalas,bei kaip jis limpa prie tavo skūros.Praeitą savaitgalį ir aš dar nėriau su 5mm,plaukiot dar galima,bet gylyje ir jau norėtūsi kažko šilčiau.


Pradžia yra pirmas žingsnis link pabaigos...
REKLAMA
Druidas RE: Kursai naujokams ?
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 54
Vieta: Kaunas
Įstojęs: 06.09.09
Parašyta 2011/09/23/ 21:41:42
Butinai pirma nerima daryk tik skaidriam vandeni kur geras matomumas, na susirask skaidru ezera arba gali nert ir i koki skaidru upeli ar upe ( i upes ir upelius be sautuvo) ir tikrai busi suzavetas povandeniniu pasauliu visam gyvenimui, nuotaika bus gera jei ir i kranta islipsi be zuvies. Jei nersi i toki vandeni kur nieko nesimato nemanau, kad labai patiks.
Mazgys RE: Kursai naujokams ?
Narys

Varliukas


Nario avataras

Pranešimai: 91
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 07.11.10
Parašyta 2012/03/13/ 15:05:09
Atgaivinsiu sia tema,nes ir as galima sakyt naujokas,bet pazenges jau esu siek tiek ir geriam ir suvis.Ir pvz. man butu kazkaip baugu vaziuoti vienam i atidaryma nieko nepazystant ir nezinant ka?kur?kaip? daryt,tai as bandysiu si sezona pradet kitaiprazz Ogi pats pasisiulyt hebrai is vilniaus prisijungti ir kartu nuvaziuot su mano transportu su manoDrinks Cheers prie kokio ezeriuko ir smagiai praleisti laika.Kodel su mano transportu ir mano gerimais?,o todel,kad man viso sito reikiarazzatarymu,bei gal busimu draugu! Ir mano manymu toks variantas butu kiekvienam naujuokui geras pradedant medziokle su neriam.lt kolektyvu.Nes sita tema paskaites toki ivaizdi susidariau,kad kiekvienam naujokui turi patyre zmones patys siulytis,kad kartu kazkur nuvaziuot,sitaip niekada nebuvo ir nebus.
Rokas RE: Kursai naujokams ?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 2565
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 12.05.09
Parašyta 2012/03/13/ 16:17:25
Gal ir variantas jei jau kentėt nebegali happy Arba daryk panašiai kaip ir daugelis darėm. Atvažiuok į sezono atidarymo tūsą(manau bus toks ir šiais metais, gal kaip visad birželio pradžioj) ir įsivažiuosi Oki poki




kai žiūri atsimerk - teisingumas aklas...
tracs RE: Kursai naujokams ?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 1158
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 13.05.10
Parašyta 2012/03/13/ 17:09:44
Tikrai isivaziuosi, ten tau ignoro tikrai niekas neduos, susipazinsi, papliurpsi ir ziurek jau viskas gerai. happy


Tel.: +370-670-77000
Tomasas RE: Kursai naujokams ?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2012/03/13/ 17:45:39
Mazgys parašė:
Atgaivinsiu sia tema,nes ir as galima sakyt naujokas,bet pazenges jau esu siek tiek ir geriam ir suvis.Ir pvz. man butu kazkaip baugu vaziuoti vienam i atidaryma nieko nepazystant ir nezinant ka?kur?kaip? daryt,tai as bandysiu si sezona pradet kitaiprazz Ogi pats pasisiulyt hebrai is vilniaus prisijungti ir kartu nuvaziuot su mano transportu su manoDrinks Cheers prie kokio ezeriuko ir smagiai praleisti laika.Kodel su mano transportu ir mano gerimais?,o todel,kad man viso sito reikiarazzatarymu,bei gal busimu draugu! Ir mano manymu toks variantas butu kiekvienam naujuokui geras pradedant medziokle su neriam.lt kolektyvu.Nes sita tema paskaites toki ivaizdi susidariau,kad kiekvienam naujokui turi patyre zmones patys siulytis,kad kartu kazkur nuvaziuot,sitaip niekada nebuvo ir nebus.


Artimiausias klubiečių ir ne tik susibėgimas tai akcija "Darom 2012". Valysim ežerus. Sek informaciją ir prisijunk. Susipažinsi, niekas nesikandžioja, ne taip kaip forumerazz O į Sezono atidarymą važiuosi jau sąvas, nes niekada nežinai po kokiu stalu ir su kuo gali tekt atsibusti ryteTusofke


eni vidi vici
DAGON RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2012/03/13/ 20:32:41
As irgi noriu su visais susipazinti, istoti i kluba ir pan, na bet kaip sunku vienam taip prisiblatinti eek stovesiu kaip daunas vienas sale kitu Loughing out Loud per darom kaip tomasas siule ir bandysiu prisilizinti Loughing out Loud


www.spearfishingclub.lt
Tomasas RE: Kursai naujokams ?
Narys

Elitinis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 1313
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.08.10
Parašyta 2012/03/13/ 20:40:59
Ei vyrai baikit, čia kaip mergaitės gėgytis...razz aš pats esu naujokas, mane priėmė į kompaniją labai šiltai, be jokių išsikalinėjimų ar kitų nesamoniųOki poki Atsiminkit pora paprastų taisyklių: 1. gerbk kitus. 2. Jei nori gauti turi duoti, arba kaip senukas Džonas Kenedis (JAV prezidentas) pasakė: "Neklausk ką tau gali duoti šalis, klausk ką tu gali duoti savo šaliai". Taigi jei, norite į kompaniją, prisidėkite darbais ir teisingais poelgiais, padėkite, pasisiūlykite pagalbon. Susitiksim akcijoje Darom 2012, aš pats asmeniškai jums duosiu dešinę ir per petį paplosiuDraugeliai


eni vidi vici
Cirkulas RE: Kursai naujokams ?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2012/03/13/ 20:51:40
Tomasas parašė:
Ei vyrai baikit, čia kaip mergaitės gėgytis...razz aš pats esu naujokas, mane priėmė į kompaniją labai šiltai, be jokių išsikalinėjimų ar kitų nesamoniųOki poki Atsiminkit pora paprastų taisyklių: 1. gerbk kitus. 2. Jei nori gauti turi duoti, arba kaip senukas Džonas Kenedis (JAV prezidentas) pasakė: "Neklausk ką tau gali duoti šalis, klausk ką tu gali duoti savo šaliai". Taigi jei, norite į kompaniją, prisidėkite darbais ir teisingais poelgiais, padėkite, pasisiūlykite pagalbon. Susitiksim akcijoje Darom 2012, aš pats asmeniškai jums duosiu dešinę ir per petį paplosiuDraugeliai


Pirma vieta neturiu ka pridurti!!!
DAGON RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 764
Vieta: Senieji Trakai
Įstojęs: 23.05.11
Parašyta 2012/03/13/ 20:54:55
Kaip supratau Cirkulai palaaikai Tomasa blin, tai cia naujokai turi proga suzibeti razz


www.spearfishingclub.lt
Cirkulas RE: Kursai naujokams ?
Super administratorius




Nario avataras

Pranešimai: 16012
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 01.12.07
Parašyta 2012/03/13/ 20:59:32
Loughing out Loud DAGON palaikau visus panasiai mastancius kaip as. Zinoma juokauju visi pozityvus zmones man patinka.
Oki poki

Bet ne cirkulas cia svarbiausia ir jo nuomone, svarbiausia xebryte zinokit! Bendraukit jus su ja ir su jumis bendraus, pamokys, patars, pades ir t.t. Visa musu xebryte labai sava!!! Belieka jums padaryti sprendima ir atvaziuoti pas mus.
swords RE: Kursai naujokams ?
Narys

Svečias

Pranešimai: 2
Vieta: airija
Įstojęs: 28.08.12
Parašyta 2012/08/29/ 13:29:57
sveiki,
esu sciezias ir net neturiu supratimo kaip ten kas,todel prisiregistravau niariam LT kad galeciau siektiek susipazinti kaip ten ytra is tikruju tas nardimas tai hobi ar cia uzkreciama,viena karta pabandzius negali sustotihelpless tik planuoju nuo kitos vasaros pradeti po vandenine medziokle,trumpai tariant kaip tas pirmas kartas,nes plaukiojant panerti ir su vamzdeliu du skirtingi dalykai, isvis ar nebaisu pirmiausai noreciau suzinoti nesu tas kuris bijotu nerizikuotu,tad nusprendziau ysigyti visa atributika ir pradeti bendrauti su zmonemis kurie jau senbuviai kad pakrautu lengvai tarian patarimu ka pirmiausai turi zinoti pasirinkes tokia veikla buciau dekingas jei kas nusviestuhmm!zinau kad dar to laiko toli liki kitos vasaros ar pavasario bet geriau ankciau negu niekada,
Dinas RE: Kursai naujokams ?
Moderatorius

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 968
Vieta: Bergenas
Įstojęs: 05.03.10
Parašyta 2012/08/29/ 15:23:11
Labas, paprašysiu atkreipt dėmesį į gramatines klaidas tavo poste wink . Tai padės griečiau sulaukt atsakymo, į tavo užduotus klausimus.
poWka RE: Kursai naujokams ?
Narys

Medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 389
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 09.05.11
Parašyta 2012/08/29/ 16:55:42
dinas parašė:
Labas, paprašysiu atkreipt dėmesį į gramatines klaidas tavo poste wink . Tai padės griečiau sulaukt atsakymo, į tavo užduotus klausimus.


wink
varliagaudis RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 981
Vieta: grigiskes
Įstojęs: 16.12.10
Parašyta 2012/08/29/ 18:57:45
dinas parašė:
Labas, paprašysiu atkreipt dėmesį į gramatines klaidas tavo poste wink . Tai padės griečiau sulaukt atsakymo, į tavo užduotus klausimus.


p ., dinas gal ne nuo to reiketu pradeti ,pirmiausia naujoka reiketu pasveikint ,kad jis pasirinko si hobi ,o ne kita,gal but jam kenksminga ,negasdint tuo ,kad chrenovai raso (nemanau ,kad pats asoba mokslincius.razz) taigi konkretus klausimai ,konkretus ats, is naujoko pusesLoughing out Loud
MeXaniC RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2012/08/29/ 19:01:12
poWka parašė:
dinas parašė:
Labas, paprašysiu atkreipt dėmesį į gramatines klaidas tavo poste wink . Tai padės griečiau sulaukt atsakymo, į tavo užduotus klausimus.


wink


ir užsipuolė kalbininkai Loughing out Loud
ar nematot, kad žmogus emigravęs, o gal ir gimęs užusienyje. negi nesuprantamai viską klausimuose išdėste? hmm!


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
varliagaudis RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Pranešimai: 981
Vieta: grigiskes
Įstojęs: 16.12.10
Parašyta 2012/08/29/ 19:01:34
sword,sai kas tave domina labiausiai, klausk ,tikrai ne vienas cia esantys tau pades,o ir ira tam temos atskyros pasivartyk puslapius ,dauk info rasi ir nesulaukes ats wink
MeXaniC RE: Kursai naujokams ?
Narys

Super medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 569
Vieta: Vilnius
Įstojęs: 06.12.11
Parašyta 2012/08/29/ 19:03:01
varliagaudis parašė:
sword,sai kas tave domina labiausiai, klausk ,tikrai ne vienas cia esantys tau pades,o ir ira tam temos atskyros pasivartyk puslapius ,dauk info rasi ir nesulaukes ats wink

clap
thumbs up


Vengdami problemų niekada nebūsite tas, - kuris jas įveikė.
tomec RE: Kursai naujokams ?
Narys

Pradedantysis medžiotojas


Nario avataras

Pranešimai: 184
Įstojęs: 24.06.12
Parašyta 2012/08/29/ 21:09:32
Swords is pradziu nusiteik kad tai nera pigus uzsiemimas ir teks daug palikti lituku, kad nusautum pora zuvyciu wink , o poto viskas savaime kaip praradus "nekaltybe" wink eisis vis geriau ir geriau !wait


Puslapis 3 iš 4 < 1 2 3 4 >
Peršokti į forumą:
Prisijungti
Nario vardas

Slaptažodis



Dar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
Tema užrakinta.2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
Tema užrakinta.2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo