TITULINIS FORUMAS MŽ TAISYKLĖS RAAD TELEFONAI STRAIPSNIAI FOTO GALERIJA VIDEO GALERIJA PADĖKOS TRANSLATE
2024/02/28/ 07:27:51   
Navigacija
Klubo rekvizitai
Siuntimai
Web nuorodos
Duk
Paieška
Kontaktai
Žiniasklaidai
Reklama
Tinklapio administratoriai
Forumo temos
Naujausios temos
Nuo ko pradėti
Kur medzioti galima?
Matomumas ežeruose
Medžioklė Norvegijoje
Nesąmonės, bet juokinga!


Karščiausios temos
Kas čia brakonieriai?[2535]
Medžioklė Norvegijoje[2352]
Hidrokostiumai (ben...[2324]
Projektas įžuvink e...[1625]
Grįžau iš medžioklė...[1337]

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 1,677
Neaktyvūs nariai: 87
Naujausias narys: Beaver
Paskutiniai straipsniai
Kaip saugiai ir efek...
Šamas žiemą ir vasarą
Karpių medžioklė
"TAI YRA" vandens sk...
Palaukiminė meždioklė
Populiariausi straipsniai
Stacionari rūkykla
Povandeninė žūklė – ...
Gaminam rūkyklą
Povandeninė medžiokl...
Retos ir nykstančios...
Klubo rėmėjai
Profilis facebook'e
Reklama
Paskutiniai Komentarai
GintarasGVE
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?
Žiūrėti

GintarasGVE
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas.

Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?
Žiūrėti

legris
Gaila,kad tik dabar paskaiciau Sokiai pokiai
Žiūrėti

gasas
fantastika!
Žiūrėti

mb
Geras atidarymas! Sveikinimai Ploja
Žiūrėti

Richi
Gera !!!
Žiūrėti

Naujausi filmai
Spearfishing... [29/10-17]
Šamų medžiok... [19/02-15]
Šamų medžiok... [12/02-15]
Nardymas po ... [12/02-15]
Halibutų med... [12/02-15]
Spearfishing... [01/09-14]
Freedving Ai... [04/08-14]
Elektrėnų ma... [14/10-13]
TV laida "Ap... [01/07-13]
Baltuju Laka... [11/08-12]
Medžioti draudžiama
Vėgeles
gruodžio 15-sausio 15 d.,
lydekas
vasario 1-balandžio 20 d.,
sterkus
kovo 1-gegužės 20 d.,
kiršlius
kovo 1-gegužės 15 d.,
salačius
balandžio 1-gegužės 15 d.,
žiobrius
gegužės 15-birželio 15 d.,
otus
gegužės 1-liepos 31 d.,
upėtakius
spalio 1-gruodžio 31 d.,
sykus
spalio 1-gruodžio 31 d.

Medžioti galima čia...

Povandenininkai pasiduoti neketina!


Ar gali toks viceministras tęsti darbą LR Aplinkos ministerijoje?
Tai tiesiog mano, kaip Lietuvos piliečio, nuomonė:


Pradėjus darbą naujai vyriausybei, LR Aplinkos ministerijos vadovybė pasiraitojo rankoves darbui. Iš pirmos pažiūros, regis, buvo pradėta tikrai nemažai teisingų dalykų: padidintos baudos brakonieriams, verslinės žūklės draudimai ir t.t. Bet įpusėjus darbui, LR Aplinkos ministerijos vadovybė turbūt pamiršo, kam dirba ir ką dirba. Mėgėjiškos žūklės reikalus LR Aplinkos ministerijoje kuruojantis Linas Jonauskas šį kartą nusitaikė prieš povandeninės žūklės mėgėjus. Jis, neturėdamas jokio suvokimo kas yra povandeninė žūklė, nusprendė, kad tai yra blogis ir tą reikia drausti.

Pirmas žingsnis buvo įvesti naują tvarką, po kurios povandenininkai savo noru trauktųsi į "pogrindį". Sąlygos sudarytos povandeninei žūklei absurdiškos ir prasilenkiančios su sveiku protu. Įsigaliojus naujai tvarkai, pasikeitė, t. y. žymiai sumažėjo ežerų kiekis šiam hobiui ir pabrango leidimai 7 ežeruose. Taip pat pasikeitė ir leidimų įsigijimo tvarka. Nuo šiol norint nusipirkti leidimą limituotai povandeninei žūklei nebebus taip paprasta, o kai kuriems piliečiams apskritai nebebus galimybės tą daryti. Kadangi naujuosius leidimus galima bus įsigyti tik per ALIS sistemą, kuri veikia tik turint elektroninę bankininkystę. O ką daryti tiems, kurie neturi arba užsieniečiams?

"Auksinės" Lino Jonausko citatos:


"Sumažinome ežerų skaičių tam, kad būtų galima labiau kontroliuoti povandenininės žūklės mėgėjus"

Ar tikrai tik toks tikslas? Ar labai palengvės povandenininkų kontrolė apribojus ežerus? Sumažino vandens telkinių skaičių nuo 11 iki 7. Ar problema kontroliuoti 11 Lietuvos ežerų? Kitas argumentas – „povandenininkai bus labiau matomi visuomenei“.Čia turbūt kitaip reiktų pasakyti, kad povandenininkų koncentracija dar labiau padidės tuose ežeruose, nes ežerų skaičius sumažėjo, o narų skaičius kasmet tik auga. Ar yra logikos daryti tokius sprendimus, ar tai pagerins mėgėjišką žūklę narams ir žvejams šiuose ežeruose? Jau ir taip žvejai skundžiasi, kad povandenininkų daug ežeruose, bet kur jiems dėtis, juk jie turi ne 4000 ežerų, o viso labo 11 (iki pakeitimų), na o dabar beliko tik 7 ežerai.

"Padidinome leidimų kainą tam, kad galima būtų suskaičiuoti narus"

Ar viceministras nežino, ar apsimeta, kad to padaryti bus neįmanoma, kadangi Lietuvoje povandeninė žūklė leidžiama ne tik tuose 7 ežeruose, kuriuose pasikeitė ir leidimų kaina ir forma. Pagal mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles povandeninę žūklę galima vykdyti ir pas vandens plotų naudotojus, gavus iš jų raštiškus sutikimus. Tai ar nelogiška manyti, kad kai leidimai į minėtus 7 ežerus pabrango nuo 50 iki 1700 litų (beveik) per 6 mėnesius (nors Linas Jonauskas labiau linkęs manyti, kad mūsų sezonas trunka 12 mėnesių ir tą sėkmingai darome po ledu), kad didžioji dalis Lietuvos povandeninės žūklės mėgėjų "persikels" iš valstybinių, minėtų 7 ežerų, į nuomojamus ežerus. Tai jei taip nutiks, o taip ir bus, kokiu būdu Linas Jonauskas tikisi suskaičiuoti povandenininkų skaičių, nes leidimai į nuomojamus ežerus visiškai nėra kontroliuojami LR Aplinkos ministerijos?

„Lėšas, kurios bus surinktos iš povandenininkų už leidimus, grąžinsime ežerams trofėjinės žuvies pavidalu“

Linui Jonauskui aš esu asmeniškai įteikęs į rankas povandenininkų lankstinuką, kuriame aprašyti visi gražūs į aplinkosauginę pusę nukreipti darbai: šiukšlių ežeruose rinkimai, brakonierių tinklų „valymo“ akcijos, ežerų žuvinimai. Per penkerius metus povandenininkai tuose ežeruose įveisė žuvies beveik už 20000 litų savo noru, surinkę aukotus pinigus iš pačių povandeninės žūklės mėgėjų. Ar Linas Jonauskas to nežino, ar žinoti nenori?

"Pagrindinis povandenininkų motyvas yra, kad neva jiems atsibodo turimi ežerai, nebeliko žuvies ir jiems reikia naujų ežerų"

Tai visiškas melas! Kiek mes bendravome su ministerija kartu ruošiant naują tvarką, kurią, žinoma, Linas Jonauskas atmetė, visiškai ignoruodamas LR Aplinkos ministerijos iniciatyva suburtą mėgėjiškos žūklės tarybos, ichtiologų, valstybinės saugomų teritorijų tarnybos ir parkų rekomendacijas ir siūlymus leisti ežerų skaičių plėsti iki 19, niekada nebuvo keliamas toks motyvas dėl ko reiktų didinti ežerų skaičių. Pagrindinis motyvas ir prašymas didinti leistinų valstybinių ežerų skaičių buvo tik dėl to, kad daugelis iki tol leistinų ežerų buvo koncentruoti tik vienoje Lietuvos pusėje, buvo norima plėsti povandeninės žūklės ežerų geografiją. Kitas motyvas, kodėl taip reikėjo daryti, buvo dėl per didelės tų turėtų 11 ežerų apkrovos povandenininkais. Jų koncentracija tuose ežeruose kasmet auga, kadangi pastebimas ryškus šio žūklės būdo entuziastų gausėjimas. O ką Linas Jonauskas nusprendė padaryti? Viską daryti atvirkščiai nei siūlė ichtiologai, VSTT, parkai ir, žinoma, povandenininkai. Visiems liko tik truktelėti pečiais, kuo remiantis jis taip nusprendė, ar jo kompetencija aukštesnė nei kitų specialistų? Ar tai tiesiog nevaldomas noras (aklas, niekuo nepagrįstas) ir vaikiškos ambicijos bet kokia kaina "smaugti" povandenininkus?

"Žuvims labai sunku pabėgti nuo daugiašakio antgalio"

Apriboti daugiašakį antgalį LR Aplinkos ministerija jau senai ketino, povandenininkai savo iniciatyva ilgai aiškino, kad to daryti nėra logikos, kadangi galimas net atvirkštinis variantas, uždraudus daugiašakį antgalį, ar jį dar susiaurinus, bus daroma tik dar didesnė žala gamtai. Kam apriboti tokius įrankius, kurie užtikrina didesnę tikimybę, kad pašauta žuvis nepaspruks nuo harpūno ir neliks pūti ežero dugne? Juk apribojimas yra sugaunamoms žuvims! Tai koks skirtumas su kokiu antgaliu tos žuvys bus šaudomos? Tik vienu atveju bus daugiau sužalotų žuvų, kitu mažiau. Tačiau Linui Jonauskui pasirodė tame mažai prasmės ir logikos, gamtos ištekliai turbūt šiuo klausimų buvo paskutinėje vietoje ir nusprendė uždrausti šaudyti visas žuvis, išskyrus ungurius, su daugiašakiu antgaliu. Galiu tik pasakyti, kad jau dabar povandenininkai skundžiasi dėl šio nelogiško draudimo, kadangi sužalotos žuvies jau dabar matosi daugiau. Bet ar tas rūpi Linui Jonauskui?

"Būčiau ministras - uždrausčiau šį žūklės būdą, kadangi Europoje šis žūklės būdas mažai kur leidžiamas"

Visų pirma reiktų visuomenę nušviesti priešingai, Europoje šis būdas vienur leidžiamas, kitur ne, priklausomai nuo vidaus vandenų kiekio. Logiška, kad kokioje Italijoje, Portugalijoje šis žūklės būdas vidaus vandenyse yra nepropaguojamas, kadangi tokiose šalyse vidaus vandenų yra labai mažai. O pažiūrėjus į kaimynines šalis, ką mes matome: Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje leidžiama. Kai kuriuose iš išvardintų kaimyninių šalių povandeninės žūklės tvarka tokia liberali, kad povandeninė žūklė apskritai suvienodinta su kitais žūklės būdais ir leidžiama visuose šalies vidaus vandenyse. Tuo tarpu Linas Jonauskas turi skirtingą šiuo klausimu nuomonę - Lietuva pagal jį turi drausti šį žūklės būdą.

Lino Jonausko esame klausę tiek žodžiu, tiek raštu norodyti aiškias priežastis, kodėl povandeninė žūklė Lietuvoje taip stipriai pradėta riboti. Iki šiol neturime jo aiškaus atsakymo nei žodžiu, nei raštu. Taip pat raštu klausėme Lino Jonausko, kuo remiantis tiesioginio eterio metu jis tiesiogiai metė kaltinimus povandenininkams, kad jie neva yra atsakingi už trofėjinės žuvies išnykimą, tačiau taip pat į šiuos klausimus iki šiol nebuvo atsakyta tinkamai. Visiškai nesilaikoma prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijoje reglamentuotos tvarkos ir terminų. Į daugelį siųstų užklausų Linui Jonauskui terminas, per kurį privaloma atsakyti raštu, yra pradelstas.

Kitas labai svarbus klausimas, kaip gali dirbti toks viceministras LR Aplinkos ministerijoje mėgėjiškos žūklės srityje, kai jis turi savo subjektyvią nuomonę, kad povandeninę žūklę reikia drausti Lietuvoje. Ar gali toks viceministras priimti kitokį, objektyvų sprendimą, turėdamas tokią išankstinę neigiamą savo nuomonę? Nuomonę turėti, aišku, visada yra gerai. Bet kuo tokia jo nuomonė pagrįsta: emocijomis, patirtimi, tyrimais, kompetentingų specialistų rekomendacijomis?

Jei atkreipėte dėmesį, aukščiau minėtą siužetą apmokėjo ir užsakė LR Aplinkos ministerija Europos sąjungos skirtomis lėšomis. Jei atkreipėte dėmesį, į tai kokia informacija apskritai brukama vadovaujant LR Aplinkos ministerijos mėgejiškos žūklės sektoriui Linui Jonauskui, tai povandenininkai šiandien yra po "padidinamu stiklu", visi RAAD gavę nurodymus skirti padidintą dėmesį povandenininkams, tikrinti juos ir bausti. Kiekvieną kartą, kai tik koks povandenininkas ką nors padaro, nors kiek nusižengus taisyklėms, tokie atvejai pateikiami visuomenės informavimo priemonėse, LR Aplinkos ministerijos puslapyje ir t.t. Koks to tikslas? Kodėl neskiriamas panašus dėmesys kitiems žūklės būdams ir įrankiams? Ar negali taip būti, kad povandenininkų laukia dar sunkesni laikai, mat specialiai eskaluojant neigiamą informaciją apie šį žūklės būdą kiršinama visuomenė ir stebima situacija, kai visuomenė bus sukiršinta gal bus galima įgyvendinti Lino Jonausko svajonę uždrausti šį būdą?

Esminis turbūt klausimas: ar tikrai povandeninė žūklė daro, kaip žurnalistas paklausė, žalą gamtai? Ar daro ją apskritai? Ar ta žala gamtai yra didesnė nei žuvį žvejojant su kabliuku? Mielieji Lietuvos žvejai ir šiaip prijaučiantys šiam hobiui, kaip gali povandeninė žūklė daryti didesnę žalą gamtai nei žūklė su kabliuku, juk tiek žvejojant su kabliuku, tiek su povandeninės žūklės įrankiu yra taisyklės ir jos yra vienodos visiems. Žuvies pagauti su kabliuku ir su povandeninės žūklės įrankiu galima vienodai ir tą nustato mėgėjų žvejybos taisyklių vidaus vandenyse 7 punktas, kuriame aiškiai parašyta, kiek žuvies vienetais galima pasiimti, kiek žuvies svoriu ir kuriuo metu tą galima daryti. Tai jei žvejai gali sugauti 5 kilogramus žuvies ir parsinešti namo, tai kokią didesnę žalą padarys povandenininkas, jei ir parsineš 5 kilogramus žuvies namo. Koks skirtumas, ar ji pagauta su kabliuku, ar su šautuvu? Svarbiausia, kad būtų laikomasi tų taisyklių, o tie kurie jų nesilaiko – bausti ir su tuo sutinka visi sąžiningi Lietuvos povandenininkai. Supraskit juk taisyklės galioja tik tiems, kurie jų laikosi, o brakonieriams jokie apribojimai neįdomūs. Kiekvieną kartą didinant apribojimus povandenininkams – kenčia tik sąžiningi narai. Kodėl toks nusistatymas prieš sąžininguosius? Kodėl formuojama nuomonė, kad visi povandenininkai yra brakonieriai? Juk gyvename teisinėje valstybėje. Tai kur dingo sąžiningumo prezumpcija?

Aš nesu politikas, nemoku politikuoti, aš sąžiningai dirbantis Lietuvos pilietis, mokantis nemenkus mokesčius į Lietuvos biudžetą, perkantis mėgėjiškos žūklės leidimus tiek povandeninei žūklei, tiek ir kitai žūklei, esu labai nusivylęs tuo kas per šiuos metus įvyko LR Aplikos ministerijoje, vadovaujant viceministrui Linui Jonauskui. Mano, kaip piliečio, pažeistos konstitucinės teisės be jokių rimtų argumentų užsiimti mėgiama veikla, nesiskaitoma su mano, kaip piliečio, suteikta teise dalyvauti LR Aplinkos ministerijoje, priimant įvairius keitimus, kurie yra aktualūs ne tik man, bet ir kitiems Lietuvos povandenininkas, kurių mes priskaičiuojame apie 10000 šiuo metu. Esu labai nusivylęs ir laukiu, kas bus tas asmuo, su kuriuo teks vėl sėsti prie stalo ir diskutuoti apie povandeninės žūklės tvarkos keitimą. Labai tikiuosi, kad tai nebus Linas Jonauskas, kadangi dialogo su šiuo politiku nebegali būti po tokių atvirų jo pareiškimų apie norą uždraustį šį žūklės būdą.

Belieka tikėtis, kad naujas LR Aplikos viceministras turės aukštesnę kompetenciją šiam darbui ir neturės kaip Linas Jonauskas išankstinės nuostatos prieš mane ir visus kitus povandeninės žūklės mėgėjus. Jei ne, – vienintelis povandenininkų kelias bus ginti savo teises teisme.


Dainius Kublickas
Komentarai
6666 2014/07/13/ 15:13:16
Cia ir tai aišku kad negali nesveikas
Rimvydas 2014/07/13/ 15:31:16
clap
Sigis 2014/07/13/ 20:12:16
Pagarba, Dainiau clap Papildyčiau, kad Italija, Graikija, Prancūzija, Portugalija neturi daug vidaus vandenų (dėl to ten ir neleidžiama), bet turi dar daugiau - daug šiltos jūros, kur aišku galima užsiimti šia veikla, beje, šiose šalyse povandeninė žūklė yra labai populiarus sportas, netgi Italijoje ir Prancūzijoje remiamas valstybės lėšomis. Ko pasekoje Italų ir Prancūzų pov. įrangos gamintojai - vieni geriausių pasaulyje, kurių pardavimai eina pagrinde eksportas..
Artiomas 2014/07/13/ 21:06:40
Dainiui clap. Linui Jonauskui Kebabas
submarinas 2014/07/14/ 11:25:08
Linas J. suvis = Kebabas
ezkimas 2014/07/14/ 13:32:05
Mano nuomone, jau reikia, o tiksliau jau reikejo savo teises ginti teisme, nes "lindimas i viena vieta" nepadejo. Dar kart pasikartosiu del ko mes nereikalingi. Tiesiog maisom tinklininkams kurie maitina ministerija. Jei AM butu suinteresuota pries brakonieriavima, tai patys galetu siulyt narams, kad gal imkit viena kita ezera medzioklei bet paziurekit tinklus, ir tikrai pasiteisintu modelis nes mes matom viska, tinklas pavirsiuj ar paskandintas, venterius. Net nakti be patrankos butu galima paplaukiot, bet visa tai yra niekam neidomu, apsimeta pyderai idejiniais o daro is tikruju bardaka.
ezkimas 2014/07/14/ 13:35:40
Dar kitoj temoj maciau svaigima apie veziu rinkima. Atsibuskit, tie veziai tik jum patiems svarbus ir idomus, sveikintintina tik tai kad kazka gerk norit daryt bet veziu mazinimas renkant manau lygus uodu uzmusinejimui su ranka. Lasas juroj.
Cirkulas 2014/07/14/ 15:18:19
ezkimas, viskas ok, bet kuo tu gali but naudingas?
STALKER 2014/07/14/ 16:19:47
Sita visa teksta galima butu papildyti trumpu aprasymu kas gi yra ta povandenine medziokle, kaip ji vykdoma ir t.t., nes dar yra tokiu kuriems atrodo, kad ji vykdoma su balionais,o zuvies einama kaip i paduotuve, nespeji rinktis. Tada ikelti i koki e-laikrasti.
STALKER 2014/07/14/ 16:37:00
Ir dar galima pamineti, kad beveik visi nuomininkai dazniausiai net nesileidzia i kalbas apie leidimu isdavima PZ arba praso nemenkos sumos sau i kisene. Ateityje sita dalyka butinai reikia bandyti pakeisti.
Ne i tema, bet mes su kolega aciu dievui gavom leidima 3 balose pas viena nuomininka (uz dyka!!!), is pradziu jis mane ir visa musu hobi tiesiai sviesiai isvadino brakonieriavimu, bet paskui issikalbejom ir as jo nuomone pakeiciau. Rezultatas, jo telkiniuose 2 tinklais ir viena zuvu gaudykle maziau, taip pat is vandens istraukti ivairus rakandai ir surinktos siuksles. Zmogus liko patenkintas nors ir minejo, kad jau buvo keli skambuciai is policijos ir GA ar mes ten legaliai, sake jau norejo vaziuot mus susemt happy.
tidass 2014/07/14/ 22:23:13
o kad ir uz dyka leidzia, nepamirskit paprasyti kad israsytu leidima. Buvo pazistamiem leide medzioti ezere, bet is to dziaugsmo leidimo nepaprase, vat butu patikrine, ir butu like brakonieriais happy nors seimininkas ezero geranoriskai leido.
Richi 2014/07/14/ 23:46:02
Dar karta siulau - per visa Lietuva daryti savotiskus "povandenininku piketus", tai bus ypac veiksminga nes gamtosaugos paskelbta akcija "povandenininkas".
Esme: nardyti visur (ezeruose, karjeruose, upese), diena-nakti ir DEMESIO ! BE GINKLU !!! O be ginklu visa tai daryti nedraudziama. Bet GA pareigunams tai paaiskes tik po 3-4 val. kai sulauks pasaloje islipancio nardytojo - tegul palaksto pagal "doru pilieciu" skambucius - toks darbas. Kitamet gales prasyti daugiau liesu is valstybes biudzeto. Mentas
STALKER 2014/07/15/ 08:24:45
Tidai leidimai israsyti su pastaba , kad leidziama pov. zukle, "vsio zakonno", bet esme tame kad pries tai buvo sneketa su mazdaug 20 nuomininku ir nei vienas nesileido i kalbas. O minetas nuomininkas pirma telefonu isvadino mane brakusa, veliau kai issisnekejom pasikviete mus su kolega pas save, vos ne kaip i darbo pokalbi. Tik tada kai paziurejo, kas me per paukciai ir viska aptare, jis mums aprode valdas ir galu gale israse 2 leidimus, o apie rezultatus jau rasiau ankciau, keli tinklai ir buciai pilni zuvies, neskaitant surinktu siuksliu. Zodziu ateityje ta tvarka "noriu duodu leidima, noriu ne" reiketu keisti, kad esant tam tikrom salygom privaletu israsyti leidimus, tada ir tie 7 valst. ezerai nebeatrodytu kaip pasityciojimas is PM.neriam
tidass 2014/07/15/ 20:58:09
supratau, bet kazkaip man asmeniskai symet sekasi su nuomininkais 1 is 4 gal tik yra neikalbamas happy
Vaidas 2014/07/20/ 01:43:48
Labai gerai isdestyti atsakymai. Tik visa tai bus patalpinta tik siame puslapyje ar paplatinti ir kitur?
Artiomas 2014/07/20/ 12:50:20
Richi pritariu pasiulymui, neriam be patranku, bus ydomu kai jie sniukstines po visa ezera jieskodami trofejiniu zuvu Sokiai pokiaiSokiai pokiai
rauple 2014/12/02/ 11:42:45
Žuvis pūna nuo galvos ir šiuo įstatymu nuleistu iš briuselio, kaip ir visose givibyngose srytyse, bandoma išmušinėti iš tautos pinigus ir mokėti skolas už korumpuotos valdžios ir prie jų prilipusių vagių parazitų pridarytas aferas kai tautai prirašomos milijardinės skolos. Tam į apl.ap. krėslus sodinami šitos tautos atmatos kaip mazūrikas ar jonauskas kurie rūpinasi tik savo vidurių tutriniu. Manau tauta uždurninta nustekenta ir psichiškai nepasiruošus kažka keisti kol badas ar karas nepastuksens jiems į makaules ji suvis suvis tikrai nepasistengs nustumt vagių hutos nuo valdymo pulto įduoto jiems globalinio imperializmo gegemonais.
Richi 2014/12/02/ 18:22:35
Alie BLT zmogus apsiskaites ... "globalinio imperializmo gegemonas" .. pabandyk istarti nepasiruoses - kaip mat i diktorius paimtu wink
13 2014/12/03/ 20:08:04
as manau , kad linukui reiketu panardyti su narais , taip kaip jis tipo reiduose dalyvauja, pamates po vandeniu visa ta pasauly, pabuves musu kailyje , gal zmogus pakeistu nuomone..eek
edgaedgariukas 2014/12/05/ 00:38:21
Viskas kaip ir normaliai valdžios vyrams atrodo uždraudžiant ar stipriai suvaržant povandeninę medžioklę, tačiau panagrinėkime iš esmės. Kiek seimūnų yra nardančių? MMM gal vienas, o gal nė vieno rolleyes . Povandenininkai renka šiukšles, vienaip ar kitaip puoselėja savo medžioklės plotus. O kaip medžiotojai???? Jie valo miškus nuo šiukšlių? Veisia laukinius gyvūnus didina jų populiaciją? Šeria laukinius gyvūnus tam skirtose šėryklose, kad juos būtų lengviau sumedžioti daug neklaidžiojant po miškus Loughing out LoudLoughing out LoudLoughing out Loud. O dabar klausimas. Kiek seimūnų yra medžiotojai??? Ir kas čia pas mus BRAKUŠOS. Kodel niekas neuždraudžia Gyvūnų medžioklės??? O todėl, kad medžiokle kažkada buvo Dievų pramoga kuri per klaidą atiteko žmonėms. O sėdedamas šiltoje kėdėje ir dar būdamas medžiotojas jautiesi tikras Dievas. Įstatymas tarnauja tiems kurie juos kuria annoyKebabas Čia yra tik mano asmeninė nuomonė.
Taurimas 2015/03/04/ 03:22:52
Tas bulvinklis iš dešinės pissed
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Atsitikitinis vaizdelis


Varžybos Neriam taurė 2015
Batimetriniai žemėlapiai
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

zebai11  
2022/07/07/ 17:25:51
kuršių mariose galima povandeninė žvejyba?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:55:55
12. Povandeninė žvejyba leidžiama Baltijos jūros priekrantėje, išskyrus rekreacines zonas. Kas gali paaiškinti, kur prasideda ir kur baigiasi rekreacinė zona pajūryje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:54:08
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

GintarasGVE  
2022/04/15/ 12:53:58
Gal kas radote galimybių užsiimti povandenine medžiokle vakarų lietuvos dalyje?

doncas  
2020/07/17/ 00:03:34
Sveiki. Gal kam didelės dėžės šaldytiems trofėjams, kas į Norgę važinėja. Polistirolas, išorė 118× 78× 78,5 cm. Sienelė 8 cm. Dangtis irgi 8 cm storio. Kaunas. 20 pinigų.

Rodyti daugiau pranešimu
Naujausios nuotraukos
Norvegija 2020
Norvegija 2020
2020/11/03/ 08:48:21

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
2019/10/24/ 00:08:00

Vienos Norvegijos istorija apie klubo išvyką
Vienos Norvegijos is...
2019/10/24/ 00:07:07

Apklausa
Kaip dažnai medžiojate?

Kelis kartus per savaitę sezono metu

Kartą per savaitę sezono metu

Kartą per mėnesį sezono metu

Kartą, du sezono metu

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.

Rezultatai
Komentarai : 0
Apklausų archyvas
Lietuvos žemėlapis
Skaitliukas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Google Analytics
Google +
„Povandeninė žūklė
© Povandeninės medžioklės klubas 2007-2022
Povandeninė žūklė - viskas apie tai!

Bet kokią informaciją kopijuoti yra griežtai draudžiama be administracijos sutikimo